Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Varala me je s sodelavcem/’prijateljem’ – Kako reagirati?

Varala me je s sodelavcem/’prijateljem’ – Kako reagirati?

Kot ze zapisano zgoraj, prisel sem ji na zanesljivo sled (odkril sem komunikacijo med njima na comp.).

Varala me je z dolgoletnim sodelavcem in ‘prijateljem’, vsaj imel sem ga za prijatelja.

Sva na isti firmi, oz.jaz trenutno zaradi odkritega in posledicno vsega soka v bolniski, ker sem povsem na tleh.

Odselila se je, ampak na moje pregovarjanje, ker sam ji tega nikoli ne bi mogel oprostiti. Mogoce bi oprostil, a pozabil nikoli.

– Kako naj odreagiram okoli sodelavca, in tudi nenazadnje nje? Ne zelim ga nikoli vec videti, in ja, najraje bi ga premlatil kot bika, ceprav vem, da sta kriva oba. Problem nastane, da bi se v sluzbi prepogosto videvala, in to zame ni sprejemljivo.

Zakaj bi njega prebutal?!! Tvoja bivša je veliko več kriva. Če se moraš na koga jezo spuščati,potem na njo, seveda brez nasilja nad njo,ker se ne splača.
Naredil si že svoje in dobro je,da si jo nagnal. Počasi bo že . Ne obremenjuj se več z njo, niti z bivšim prijateljem ,ki si ne zasluži besede prijatelj.
Ja mogoče je edina težava ,da sta sodelavca. To bo bolj težavno,ker ga hočeš-nočeš gledati.

Jaz bi na tvojem mestu naredila ravno nasprotno od tistega “premlatil bi ga kot bika”.
Šla bi do njega, mu podarila eno flašo dobrega vina, ga prijateljsko potrepljala in se mu lepo zahvalila. Saj te je pa ja odrešil muk – bog ve, kakšna vse “presenečenja” so te v življenju v zvezi z njo še čakala.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Reci mu hvala.


Odlicno.

Rada bi, da ostaneva prijatelja neglede na vse. – Menite, da je to mogoce in dobro zame?

Prijatelja?
Če bi bila ona tebi kdaj prijateljica te ne bi tako grdo ogoljufala. To so floskule.

Rada bi, da ostaneva prijatelja neglede na vse. – Menite, da je to mogoce in dobro zame?
[/quote]

Samo, če si neumen. Ti je pa Margot dala odličen nasvet. Obnašaj se, kot da si vesel, da si se je znebil. Težka bo, ampak tako bo tudi njen ljubimec v skrbeh, da je dobil zmajevko.

Glede partnerke… naj ostane lepo odseljena za vedno… Nikoli ne bi pozabil in odpustil tudi ne… taka je pač resnica… Verjetno bi te spet prevarala, saj so redki tisti, ki se iz take napake kaj naučijo. Življenje z njo bi bil zate pekel… ni vredno… verjemi.
Glede prijatelja-sodelavca… izdsl te je tudi on… zdaj pa lepo počasi… daj na lager… Ko boš v službi, zberi vse moči in se delaj neprizadetega… bodi na preži… in ga zajeeebi na službenem področju… enkrat bo že prilika.
Glede tebe… vem kaj doživljas… bo pa z vsakim dnem za pikico bolje… pojdi ven… sportaj… pojdi med ljudi.

Ker pišeš, da se je odselila, sklepam, da vmes ni otrok. Kar je, glede na razmere, super. Krivda za varanje enega ali drugega partnerja, je običajno na plečih obeh partnerjev. Nekje se vama je nekaj polomilo, zagotovo pa na področju komunikacije, če ti skakanja čez plot ni omenila. Kar se tiče sodelavca – ali je vedel, da gre za tvoje dekle? Ker če je, ni najbolj lepo tudi od njega, kar je storil. Včasih je veljalo, da si prijateljevih, ne sedanjih ne bivših, ne privoščiš. In verjamem, da je tvoja jeza velika, ki jo lahko razrešiš tudi fizično. Vendar, kako bodo zadeve z vama potem v službi? In verjemi, danes je težje najt službo kot drugo partnerico. In tako, kot je zgoraj ena napisala, praktično ti je naredil uslugo. Ker ji očitno nekaj ni bilo všeč, bi ti nasadila rogove tako ali drugače, z njim ali z drugim. Ne bom rekla, da bodi z njim najboljši prijatelj, ampak tiste minimalne stike, uradne in poslovne, po moje lahko imata. KOnec koncev si je on na svoj hrbet nakopal eno, ki mu bo z veliko verjetnostjo naredila to, kar je tebi.
lp

Rada bi, da ostaneva prijatelja neglede na vse. – Menite, da je to mogoce in dobro zame?
[/quote]

Samo, če si neumen. Ti je pa Margot dala odličen nasvet. Obnašaj se, kot da si vesel, da si se je znebil. Težka bo, ampak tako bo tudi njen ljubimec v skrbeh, da je dobil zmajevko.
[/quote]

Vem, da je tudi kradla denar v sluzbi – imam zanesljive dokaze. Naj ji vrnem milo za drago in jo zatozim sefu? Kako bi vi odreagirali?

Zgodba je resnicna, in res potrebujem Vase nasvete, da vem lazje kako reagirati.


če me pa tole ne spravi na obrate majkomilo taka izjava… ne za varanje je kriv samo tisti, ki se odloči da bo varal. četudi, gre v partnerstvu kaj narobe, s tem še nezadovoljni partner ni prisiljen v varanje avtomatsko… ampak ima kot odrasel jezik in odgovornost, da pove kaj ga moti in če stvari noče razreševati, ali pa se mu zdi nerešljiva pove da zaključuje odnos in potem lahko po mili volji se daje dol s komerkoli in tako torej NE VARA!

Se zrihtal stuširal, šel do prijatelja z darilom, mu dal roko. Nežno bi ga pobožal po trebuhu in šel počasi dol, odpel zadrgo in vzel njegovega trdega korenjaka, ki ima še vonj po muci tvoje bejbe, in ga začel močno fafat do izliva in to večkrat.

Samo, če si neumen. Ti je pa Margot dala odličen nasvet. Obnašaj se, kot da si vesel, da si se je znebil. Težka bo, ampak tako bo tudi njen ljubimec v skrbeh, da je dobil zmajevko.
[/quote]

Vem, da je tudi kradla denar v sluzbi – imam zanesljive dokaze. Naj ji vrnem milo za drago in jo zatozim sefu? Kako bi vi odreagirali?

Zgodba je resnicna, in res potrebujem Vase nasvete, da vem lazje kako reagirati.
[/quote]

Seveda moraš povedati šefu. Pa ne zaradi maščevanja, ampak zato, ker je tako prav.

Vedel je predobro, da gre za moje dekle. Vse sem mu zaupal – vse je vedel o meni/nama, ker sem ga imel kot za brata! In nikoli ne bom razumel te podlosti iz njegove strani – to pocnejo samo ljudje z dvema obrazoma, strahopetci in zahrbtnezi. Sam se raje fentam, kot pa da naredim kaj takega pravemu prijatelju.

Se zrihtal stuširal, šel do prijatelja z darilom, mu dal roko. Nežno bi ga pobožal po trebuhu in šel počasi dol, odpel zadrgo in vzel njegovega trdega korenjaka, ki ima še vonj po muci tvoje bejbe, in ga začel močno fafat do izliva in to večkrat.
[/quote]

hahahahahhahahahahahahahahhahahah

drugače pa mislim da je avtorjeva tema samo provokacija


če me pa tole ne spravi na obrate majkomilo taka izjava… ne za varanje je kriv samo tisti, ki se odloči da bo varal. četudi, gre v partnerstvu kaj narobe, s tem še nezadovoljni partner ni prisiljen v varanje avtomatsko… ampak ima kot odrasel jezik in odgovornost, da pove kaj ga moti in če stvari noče razreševati, ali pa se mu zdi nerešljiva pove da zaključuje odnos in potem lahko po mili volji se daje dol s komerkoli in tako torej NE VARA!
[/quote]

Tocno tako. V odnosu varajo samo strahopetci, in taksni ki se ne znajo soociti s samim seboj.

Samo, če si neumen. Ti je pa Margot dala odličen nasvet. Obnašaj se, kot da si vesel, da si se je znebil. Težka bo, ampak tako bo tudi njen ljubimec v skrbeh, da je dobil zmajevko.
[/quote]

Vem, da je tudi kradla denar v sluzbi – imam zanesljive dokaze. Naj ji vrnem milo za drago in jo zatozim sefu? Kako bi vi odreagirali?

Zgodba je resnicna, in res potrebujem Vase nasvete, da vem lazje kako reagirati.
[/quote]

Če je v prejšnjih postih še obstajala majhna verjetnost, da nekdo spet ne nabira klikov, je s tvojimi zadnjimi stavki ves dvom odveč………… blef!

Samo, če si neumen. Ti je pa Margot dala odličen nasvet. Obnašaj se, kot da si vesel, da si se je znebil. Težka bo, ampak tako bo tudi njen ljubimec v skrbeh, da je dobil zmajevko.
[/quote]

Vem, da je tudi kradla denar v sluzbi – imam zanesljive dokaze. Naj ji vrnem milo za drago in jo zatozim sefu? Kako bi vi odreagirali?

Zgodba je resnicna, in res potrebujem Vase nasvete, da vem lazje kako reagirati.
[/quote]

Ja. Kdor laže, ta krade. Pravi pregovor…
Kar se tiče tvoje zgodbe… jaz sem šel skozi zelo podobno, skoraj identično kalvarijo.
Pri meni so “oteževalna okoliščina” skupni otroci, zaradi tega je ne morem zbrisat iz svojega življenja, Kar bi sicer naredil v sekundi. Če prav razumem, ti otrok z njo nimaš.
Blagor tebi!

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Se zrihtal stuširal, šel do prijatelja z darilom, mu dal roko. Nežno bi ga pobožal po trebuhu in šel počasi dol, odpel zadrgo in vzel njegovega trdega korenjaka, ki ima še vonj po muci tvoje bejbe, in ga začel močno fafat do izliva in to večkrat.
[/quote]

hahahahahhahahahahahahahahhahahah

drugače pa mislim da je avtorjeva tema samo provokacija
[/quote]

Provokacija je tvoje pisanje, za razliko od mojega, ki je resnicno in res potrebujem cimvec zrelih mnenj, da ne naredim po nepotrebnem kaksne vecje neumnosti, ker sem prevec pod vplivom custev in psihe!

Vem, da je tudi kradla denar v sluzbi – imam zanesljive dokaze. Naj ji vrnem milo za drago in jo zatozim sefu? Kako bi vi odreagirali?

Zgodba je resnicna, in res potrebujem Vase nasvete, da vem lazje kako reagirati.
[/quote]

Ja. Kdor laže, ta krade. Pravi pregovor…
Kar se tiče tvoje zgodbe… jaz sem šel skozi zelo podobno, skoraj identično kalvarijo.
Pri meni so “oteževalna okoliščina” skupni otroci, zaradi tega je ne morem zbrisat iz svojega življenja, Kar bi sicer naredil v sekundi. Če prav razumem, ti otrok z njo nimaš.
Blagor tebi!
[/quote]

Prav razumes – nimava otrok, kar je tudi meni dosti boljse in lazje, ker drugace bi ze najbrz bil na psihiatriji.

Razumem, da se zaljubis in vse, ampak da ti naredi nekaj takega s clovekom, s katerim skupaj delas, si mu prijatelj – tega ne bom nikoli znal razumeti.

hahahahahhahahahahahahahahhahahah

drugače pa mislim da je avtorjeva tema samo provokacija
[/quote]

Provokacija je tvoje pisanje, za razliko od mojega, ki je resnicno in res potrebujem cimvec zrelih mnenj, da ne naredim po nepotrebnem kaksne vecje neumnosti, ker sem prevec pod vplivom custev in psihe!
[/quote]

Lej prjatu, na pravem mestu si! Prvič ker je tole odlična (po)svetovalnica in lahko pričakuješ odlične strokovne nasvete in drugič, ker tvojega načina pisanja tule še nismo pokapirali in nam sploh ni jasno, kdaj gre za provokacijo.

Če bi bil taprav dec bi ga polikal, njej bi pa Rayke naredil, tako pa…

Vedel je predobro, da gre za moje dekle. Vse sem mu zaupal – vse je vedel o meni/nama, ker sem ga imel kot za brata! In nikoli ne bom razumel te podlosti iz njegove strani – to pocnejo samo ljudje z dvema obrazoma, strahopetci in zahrbtnezi. Sam se raje fentam, kot pa da naredim kaj takega pravemu prijatelju.
[/quote]

V družini imamo primer, ko je sicer sorodnik svojo ženo varal z njeno najboljšo prijateljico, hkrati pa so bili vsi trije tudi sodelavci. to je trajalo, on&off, okoli 10 let. Žena je zvedela tam nekje po parih letih varanja in je obljubil, da ne bo več, pa sta se spet začela dobivati. Oba sta imela takrat še predšoslke otroke. Sorodnica je poskušala s to “svojo prijateljico” razrešit zadeve, ampak ko so vmes hormoni ne velja nič. Oba sta se ločila in po določenem času zaživela skupaj. Prvo leto je bila med njima pravljica, zdaj po nekaj letih ona živi v stanovanju, on pa večino leta na vikendu. In on sam je priznal, da se mu kolca po prvi ženi.
Aha, sorodnica je menjala službo, onadva pa sta ostala v stari službi.
Danes službe ni tako lahko menjat. Odvisno od vodstva, ki ga imate, bi jaz nekomu povedala, kaj in kako, mogoče vaju dajo delat narazen oziroma zminimalizirajo vajine stike. Vseeno pa stojim za napisanim, da ti je naredil uslugo. Če je to naredila z njim, bi slej ko prej s katerim koli. Tako pa si se rešil slabe partnerke in še slabšega prijatelja.
En teden ostani doma, potem pa v službo, kot da se ni nič zgodilo. Samozavesten nastop bo vsem zaprl lape.
lp

Provokacija je tvoje pisanje, za razliko od mojega, ki je resnicno in res potrebujem cimvec zrelih mnenj, da ne naredim po nepotrebnem kaksne vecje neumnosti, ker sem prevec pod vplivom custev in psihe!
[/quote]

Lej prjatu, na pravem mestu si! Prvič ker je tole odlična (po)svetovalnica in lahko pričakuješ odlične strokovne nasvete in drugič, ker tvojega načina pisanja tule še nismo pokapirali in nam sploh ni jasno, kdaj gre za provokacijo.
[/quote]

Ja, lajf je provokacija, nimaš kaj. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

New Report

Close