Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Poglejte kako se je letalska družba z reklamo za homoseksualnost zafrknila

Poglejte kako se je letalska družba z reklamo za homoseksualnost zafrknila

Hoteli so delati reklamo za homo, ampak so samo pokazali, da ene zadeve pač ne grejo skupaj :)))

https://www.domovina.je/letalska-druzba-s-propagandno-akcijo-v-podporo-lgbt-ki-se-ji-je-vrnila-kot-bumerang/

Niso se nič zafrknili, to je vse namerno, so jim še desničarski portali nardili brezplačno reklamo.

So vedeli, da bodo homofobi takoj pograbili kost.

nova
Uredništvo priporoča

Zelo dobro so prikazali, da dve enaki zadevi ne gresta ena v drugo.

Zanima pa me, ali bodo prvi pas dali gejem, drugega lezbikam, tretjega pa hetero in ali boš moral ob rezervaciji karte obkrožit spolno usmerjenost.

Niso dobro prikazali. Geji majo rit, lezbijke pa prste.

Že milijardo krat povedano. Homoseksualnost je duševna bolezen.

Samo v glavah ljudi, ker verjamejo v govoreče kače in bradače v oblakih (Alaha/JAhveta)


Ti si zaostal za časom. Že dolgo ni več na seznamu bolezni.

je očitno nalezljiva. Vedno več vas je.
Sem rekel kaj sovražnega govora?Ah, ne, nisem, izrazil sem samo svoje mnenje. Kot ga izražate vi.


Prav bi bilo:-)) Čeprav je pri vsaki letalski nesreči, ki nekaj da nase, popolnoma vseeno.

Za tiste z miselnostjo srednjega veka res.

Absolutno se preveč omenja istospolno usmerjenost, na vsakem koraku, ljudi dobesedno posiljuje s tem, ameriškega filma, praktično ni brez teh variant. Ok., prvo so se norčevali iz njih, zdej so pa oni sami postali norci zarad njih, ker ne morjo filma naredit brez njih.
Možno, je, pa, da so istospolno usmerjeni ljudje tako bogati, da pač plačujejo to propagando.

Najbolj z njo posiljujejo desničarji. Samo poglej 24kul pa nova24. Vsak drugi članek o homoseksualcih.

Tudi tokrat v tej temi je desničarski medij zadevo privlekel v Slovenijo. To je homo lobij iz Vatikana.

Možne sta dve razlage.

ad 1.
Pri KLM-u imajo v PR službi zaposlene idiote.

ad 2.
Reklama je dejansko spretna antireklama. Malce sicer izpadeš “butast”, ampak vseeno nazorno pokazeš, kaj ne deluje. :-))

Ni vsaka reklama dejansko reklama.
Katera od teh varijant je resnična ve le malo ljudi (iz vodstva Air France-KLM)

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Ja ni čudno, da jih je “vedno več”, saj je v današnjem času postalo to sprejemljivo in ni več sramotno priznati svoje spolne usmerjenosti. Med 5 – 10{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} prebivalstva je istospolno usmerjenih. In koliko jih je šele takih, ki se še vedno skrivajo. Moj prijatelj, ki je gej mi je povedal da je na portalih največ takih, ki so poročeni in iščejo sex z moškim.

Ja briga njih, kdo se s kom nažiga, pa kaj se komu zdi prav. Njim je važno, da se o njihovi reklami govori. Desničarji so navalili ko pitbul na kost, cilj dosežen.


Ti si zaostal za časom. Že dolgo ni več na seznamu bolezni.
[/quote]

Katerim časom? Kakšnem seznamu? Kdo ga je pa delal?


Ti si zaostal za časom. Že dolgo ni več na seznamu bolezni.
[/quote]

Katerim časom? Kakšnem seznamu? Kdo ga je pa delal?
[/quote]
ja, to so taprava vprašanja. samo odgovorov nanje ni. Vsaj ne verodostojnih. Saj rak bo počasi tudi postal normalno stanje. Torej ni več bolezen, kaj?

Resnično znanstveno dokazano je to, da se ravno latentni homoseksualci = homofobi najbolj bojijo, da je “ta bolezen” nalezljiva, to pa zaradi tega, ker si ne upajo priznati svojih lastnih notranjih srčnih vzgibov, kar pa ima za posledico, da v vsaki senci vidijo zapeljevanje istega spola, v samem bistvu pa sami na okolico projecirajo lastne fantazije.

Stopi že enkrat iz omare (ker je očitno).

In kako se je letalska družba zafrknila?

A zdaj kdo z njimi ne bo potoval zaradi te objave?

Prav zanima me, v koga bi se desni pol (mediji, folk, politiki) vtikal, če ne bi bilo pedrov, beguncev, južnjakov in žensk? Saj bi jim zmanjkalo tem!
Drugače pa: vsi vemo, kdo vedno najbolj zagrizeno udriha čez pedre in na glas ponavlja, kako se mu gnusijo in kako nenormalni so. Zdravi hetero moški že ne.


Ti si zaostal za časom. Že dolgo ni več na seznamu bolezni.
[/quote]

Katerim časom? Kakšnem seznamu? Kdo ga je pa delal?
[/quote]
1. Danasnjim
2.psihicnih motenj oz. bolezni
3. Strokovnjaki za psihicne motnje, torej psihiatri, psihologi itd.

Dej, dej da si ne boste kaj naredili. Meni kot ženski je veselje pogledat dva postavna zaljubljena moška. Če se pa še Mal meckata je pa še toliko bolj zabavno. Skrbijo vas peddri ne skrbijo vas pa resne zadeve. Dva huda tipa sta lahko samo popestritev ženskim uckam in zdaj bi nam se to vzeli zadrti muskarci, sami bi pa Hebali vse kar je ženskega spola. Evo vam curac..

Katerim časom? Kakšnem seznamu? Kdo ga je pa delal?
[/quote]
1. Danasnjim
2.psihicnih motenj oz. bolezni
3. Strokovnjaki za psihicne motnje, torej psihiatri, psihologi itd.
[/quote]

4. Odlocitev je bila sprejeta pod politicnim pritiskom, potem ko so homoseksualni aktivistii, npr. Gay Liberation Front, nekaj let vpadali na psihiatricne konference, izsiljevali in grozili clanom APA (American Psyhiatric Association). Odlocitev je bila sprejeta na politicni osnovi, ne na strokovni.

New Report

Close