Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zenske, ki nosite visoke pete in tiste, ki jih ne…

Zenske, ki nosite visoke pete in tiste, ki jih ne…

Tiste, ki jih, zakaj jih? In tiste, ki ne, zakaj ne? :))

Jaz jih ne, ker ne znam hodit v njih, pa še noge mi zatekajo prav vsak dan. In verjetno se nisem nikoli prav naučila hodit v petah zato, ker imam premočne gležnje za svoje noge. So pa visoke pete res lepe.

Visoke pete podaljšajo noge. In izbočijo rit.
So seksualni pripomoček. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Nobena vec? 🙂

Nosim pete. Vsak dan. Žže blizu 20 let. Preprosto so mi vsec – ce ne jih ne bi dan na dan obuvala. Poleti so to sandali, ne natikač varianta. Ker korak pa mora biti tudi udoben 😉

Se eno vprasanje za tiste, ki jih nosite…

Imate tudi kaksne bolj odstekane modele ali samo klasika?

Ce grem na pomemben sestanek ali vecerni dogodek vrata/avto/destinacija pol ja. Drugace ne.

Moja teta se vozit ni mogla brez pet, je pa res da je zenska bila res drobna, mogoce velika 1.55 s 45 kg.

Ne nosim, nisem nikoli nosila. Ker sem velika 180 cm, in se počutim ko “konj”, če obujem še pete.

Jaz občasno nosim visoke pete, na pomembnejše dogodke, sestanke ipd.. Je pa to višina tam do največ 7 cm. Pri tem peta nikoli ni ozka, špičasta, ampak nekoliko širša, da ni prevelika obremenitev za hrbtenico in stopala.

Ne jih ne nosim. Sem jih enkrat poskusila nositi in sem skoraj padla.

Občasno jih obujem. Mi je popolnoma vseeno, če imam takrat 185 cm.

Večinoma petke, vendar v prostem času vedno športno obutev. Nikoli ne vozim v petkah, zato imam nizko obutev vedno v avtu. Sicer pa meni obutev s petko bolj paše za hrbtenico.

Spet nekaj rezervirano izključno za ženski spol, torej ne more biti nobene uporabne vrednosti 🙂

Itak, da jih ne nosim, ker se mi zdi brez veze špilat neko kaskaderko… Ko grem kupovat čevlje, takoj rečem, da hočem samo take z nizko peto. V bistvu sploh nimam čevljev s petko.

Nosim pa tudi poleti usnjene čevlje. Cele v usnju,nizka peta. Se mi zdi, da se pozna na zdravju oziroma videzu nog. Mam jest tudi pomanjkljivosti na nogah, ampak ene ženske imajo pa res obpne noge zaradi petk in poceni čevljev.

Pa naj se vključijo tudi moški in povedo, ali na skrivaj obuvajo ženske čevlje s peto. :)) No, vsaj rečejo lahko, kakšni čevlji s peto so jim všeč, in kakšni ne.

Meni ni nikoli bil všeč (psihološki) profil ženske, ki nosi visoke pete. Preveč na prvo žogo…
Sicer pa tudi jaz ne nosim reklcev in kravat. 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Meni ni nikoli bil všeč (psihološki) profil ženske, ki nosi visoke pete. Preveč na prvo žogo…
Sicer pa tudi jaz ne nosim reklcev in kravat. 😉
[/quote]

Pa saj jih nosim samo občasno kot sem zgoraj navedla, če ravno želim impresionirati kakšnega moškega! :))) Glej, k določenim oblekam pašejo petke, ker sicer čudno izgledaš.

Glede na to, da si pravi Che Guevara, me ne čudi, da ne nosiš rekelcev in kravat. ;)) Za revolucionarja se to ne spodobi.

Meni ni nikoli bil všeč (psihološki) profil ženske, ki nosi visoke pete. Preveč na prvo žogo…
Sicer pa tudi jaz ne nosim reklcev in kravat. 😉
[/quote]

Joj, kakšna slovenska izjava… Ljudi se ocenjuje po tem, kaj nosijo na nogah? In to ima blazen vpliv na niihov psihološki profil?

Meni ni nikoli bil všeč (psihološki) profil ženske, ki nosi visoke pete. Preveč na prvo žogo…
Sicer pa tudi jaz ne nosim reklcev in kravat. 😉
[/quote]

Pa saj jih nosim samo občasno kot sem zgoraj navedla, če ravno želim impresionirati kakšnega moškega! :))) Glej, k določenim oblekam pašejo petke, ker sicer čudno izgledaš.

Glede na to, da si pravi Che Guevara, me ne čudi, da ne nosiš rekelcev in kravat. ;)) Za revolucionarja se to ne spodobi.
[/quote]

Bolj so mi všeč ženske, ki pridejo na sestanek upravnega odbora v all starkah.
Sicer samo v domišljiji, bi bilo pa fajn… 😉

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Hmja, priznam! Kaj pa vem, zakaj! Rada imam stvari, ki so ženstvene; visoke pete, šminke, parfume, krila, dolge lase.. Sportnih oblačil in obutve ne maram in jih imam samo za v telovadnico in tek oz. sprehod. Vsak nosi kar mu je všeč.

Pa saj jih nosim samo občasno kot sem zgoraj navedla, če ravno želim impresionirati kakšnega moškega! :))) Glej, k določenim oblekam pašejo petke, ker sicer čudno izgledaš.

Glede na to, da si pravi Che Guevara, me ne čudi, da ne nosiš rekelcev in kravat. ;)) Za revolucionarja se to ne spodobi.
[/quote]

Bolj so mi všeč ženske, ki pridejo na sestanek upravnega odbora v all starkah.
Sicer samo v domišljiji, bi bilo pa fajn… 😉
[/quote]

Mene v all starkah ne boš videl. Antilopa zna teči tudi v petkah. ;))

Bolj so mi všeč ženske, ki pridejo na sestanek upravnega odbora v all starkah.
Sicer samo v domišljiji, bi bilo pa fajn… 😉
[/quote]

Mene v all starkah ne boš videl. Antilopa zna teči tudi v petkah. ;))
[/quote]

Vidiš, mene pa zanimajo tiste, ki znajo prit na poroko v all starkah…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Mene v all starkah ne boš videl. Antilopa zna teči tudi v petkah. ;))
[/quote]

Vidiš, mene pa zanimajo tiste, ki znajo prit na poroko v all starkah…
[/quote]

O.k., želim ti srečen zakon s tako. ;)) Lahko pridem za pričo – v petkah.

Ne obuvam visokih pet… 😀 😀 Niti na skrivaj ne. 😀
Ceprav, ce gledamo genezo visokih pet , so te v zacetku nosili izkljucno moski. 😀

So mi pa seveda vsec, ce jih obuje zenska, ki jih zna nositi. Sploh ko je visina pete dvomestna cifra…mmmm, njam njam. ;)) Rita in nogice dobijo prav posebno obliko in zenska nasploh nek poseben attitude… :))) Me likey… 😀

Je pa zanimivo videti ženske, ki ne znajo hoditi v čevljih z visoko peto. Nekatere izvajajo akrobacije, druge hodijo kot vrvohodci, ali kot bi bile na hoduljah….

Da! V petkah se je portrebno znati galantno gibati, nekaterim je to podarjeno…meni je:)))

New Report

Close