Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Kaj si mislite o tem - ločujeta se, na FB pa slike sreče in ljubezni

Default avatar

zna kdo razložit

Na FB sorodnice slike nje in moža na dopustu z otrokoma, kot sveže zaljubljena, golobčka, srčki, objemi, držanje za roke, zaljubljeno zrenje v oči, ob večerji, svečah, ... človek bi rekel ta dva sta noro zaljubljena. Resnica je pa taka, da ima ona drugega, on drugo, sta v ločitvenem postopku, na smrt se kregata zaradi premoženja, se zmerjata, tudi tepeta, je bila tudi policija parkrat pri njiju, starejši otrok hodi k psihiatru zaradi njunih izpadov. Zakaj potem take slike? V čem je fora?
Default avatar

Vaska krula

zna kdo razložit je napisal/a:
Na FB sorodnice slike nje in moža na dopustu z otrokoma, kot sveže zaljubljena, golobčka, srčki, objemi, držanje za roke, zaljubljeno zrenje v oči, ob večerji, svečah, ... človek bi rekel ta dva sta noro zaljubljena. Resnica je pa taka, da ima ona drugega, on drugo, sta v ločitvenem postopku, na smrt se kregata zaradi premoženja, se zmerjata, tudi tepeta, je bila tudi policija parkrat pri njiju, starejši otrok hodi k psihiatru zaradi njunih izpadov. Zakaj potem take slike? V čem je fora?
Da imas ti kaj za opravljat, kmetica.

Pusti druge ljudi pri miru, krulkavo babse.
Default avatar

no ja torej

Domnevam, da gre za amaterska gledališka igralca, ki bi rada igrala v 13-ti sezoni Ene žajfne neumnosti.
Default avatar

Senza

Mislim, da nakladaš. Ajde, da imata dva bolj kot ne mrtev, hladen zakon z občasnimi prebliski romantike in družinske sreče, pa nekdo od njiju objavlja samo take fotke, da pa pride do tolikšnega razkoraka med realo in virtualo, pa ne kupim.
_____________________________________________________________________________________________________________
V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...
Default avatar

FB je laganje samemu sebi

FB je in vedno bo laž,preusmerjanje pozornosti,zakrivanje resnice,... Poznam ogromno ljudi,poznam tudi take ki se varajo,pretepajo,na FB pa vse oh in sploh najboljša družina na svetu,ki se ima rada,srečna,noben ne vara,nič jim ne manjka,...

Tako da ne verjemi FB.
Default avatar

Jhxdjd

Navadna opravljiva gnida si. Sram te je lahko. Imeti tebe v bližini je nočna mora. Fuj!
Default avatar

40-letnik

Rekel bi od oka, da se okoli 80% ljudi na fb pretvarja. Zato sem ga prenehal uporabljati.

Na koncu sem videl, da sluzi le se tracarijam - opazal iste stvari kot avtorica, potem pa zvedel pravo resnico izza lepih slik.

Jaz ne vidim potrebe po tem, zakaj bi delil svojo sreco po fb? Ima kdo odgovor na to:)
Default avatar

antilopa

40-letnik je napisal/a:
Rekel bi od oka, da se okoli 80% ljudi na fb pretvarja. Zato sem ga prenehal uporabljati.

Na koncu sem videl, da sluzi le se tracarijam - opazal iste stvari kot avtorica, potem pa zvedel pravo resnico izza lepih slik.

Jaz ne vidim potrebe po tem, zakaj bi delil svojo sreco po fb? Ima kdo odgovor na to:)
Dobro, da si se "spametoval" glede FB. Bolje pozno, kot nikoli. :)))
Default avatar

merilo

Več ko je razglaševanja in oglaševanja sreče in ljubezni na FB, manj je tega v reali - tako je ponavadi in po mojih opažanjih.
Default avatar

Lea39

A ti drugače vse verjameš, kar je objavljeno na fb? :))