Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Imate raje vročino ali mraz?

Imate raje vročino ali mraz?

Prihaja zima zima bela, ki se že stola vrh gore in tako poje, da bo Mira (saj veste, katerega) vzela, ker on nič ne dela in nič se ne uči. Kmalu bo zima tu. Uživajte v toplih dneh, dokler še lahko. Ko bo zima tu, bo -20 stopinj. Takrat boste šele jamrali, kako mrzlo da je. Ne vem, ali imate raje vročino ali mraz?

Absolutno raje mraz. Se obleces, pa je. Pri 40 stopinjah pa se lahko samo fentas.

Ne bos se nikol tolk oblekel…spomni se zleda. Ni elektrike , adijo ogrevanje.. in si bos hitro zelel toplega. Sploh ko ti bo voda v ceveh znrznila in unicila se vso bajto…
Jaz imam raje poletje, ne maram nobenih ekstremov.

Mraz.

Poleti vročino pozimi mraz. Sem za to, da je poletje vroče, zima pa mrzla!

Vročino, bolj, ko je vroče in jamrajo, bolj je meni fajn in prijetno.
Nikakor mraza in zime.

Ne bos se nikol tolk oblekel…spomni se zleda. Ni elektrike , adijo ogrevanje.. in si bos hitro zelel toplega. Sploh ko ti bo voda v ceveh znrznila in unicila se vso bajto…
Jaz imam raje poletje, ne maram nobenih ekstremov.
[/quote]

V katerem predelu Sibirije živiš, da ti pokajo cevi od mraza? Sem živel v stari bajti brez izolacije… pa se mi kaj takega nikoli ni zgodilo…

Ne bos se nikol tolk oblekel…spomni se zleda. Ni elektrike , adijo ogrevanje.. in si bos hitro zelel toplega. Sploh ko ti bo voda v ceveh znrznila in unicila se vso bajto…
Jaz imam raje poletje, ne maram nobenih ekstremov.
[/quote]

V katerem predelu Sibirije živiš, da ti pokajo cevi od mraza? Sem živel v stari bajti brez izolacije… pa se mi kaj takega nikoli ni zgodilo…
[/quote]
če je voda v ceveh, voda zmrzne pri nuli, in voila. … ne rabuiš sibirije…
če ostaneš brez elektrike in ogrevanja, je ta scenarij kaj hitro lahko tukaj…
… še hujši , k sreči brez žrtev, so se očitno zgodili.
http://www.nt-rc.si/novi-tednik/preiskava-eksplozije-plina-v-celju-se-ni-koncana/

Ne maram nobenih ekstremov, se pravi, ne pretirane vročine, ne prehudega mraza.

MI je pa poletje vseeno najbolj ljubi čas, ravno zaradi dopusta na morju, ki ga čakam celo leto. Poletje mi je super, pa čeprav prinaša s sabo tudi vročino, neurja s točo, ose, čebele, komarje, švicanje, porabo klime… dopust ob morju zasenči vse poletne nevšečnosti.

Absolutno imam raje vročino kot pa mraz … ni hujšega občutka kot da se pozimi zgodaj zjutraj usedeš v leden avto in se komaj do službe segreješ … sovražim občutek da me zebe

Raje imam mraz, da se toplo oblečem in zavijem in grem na sprehod, po njem pa v toplo sobo na čaj.
Vročino nad 30 stopinj težko prenašam.
Se mi zdi, kot da ne bi bilo zraka in da diham na škrge.

Dokler mraz pomeni sprehod v toplem plašču ali bundi, po tem pa topel čaj in posteljo, je seveda mraz prijetnejši. Če bi bilo nepretrgano minus, bi mraz ubijal.
Res pa je, da če nimaš klime, se v vročini lahko skriješ edino v senco ali vodo. Če pa tudi te ni…

Sem se veselila poletja, ker me hitro zazebe. Ampak, non stop neka k.. neurja. Predvčerajšnjem, ko so zgoraj močno slikali, sem si zaželela zime.

New Report

Close