Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

Shopping centri-kam hodite nakupovat?

Default avatar

IzaBelllla

Ste že bili v tem italijanskem centru, ko je čisto zraven Ikee? Kakšne so kaj trgovine, kako se vam je zdelo, kakšna je ponudba, ter kakšne so cene? Se splača it tja šopingirat?

Morda mi svetujete še kakšne večje šoping-centre kot je pri nas City park v Lj, naj pa bodo v bližini Slovenije (sosednja Italija/Hrvaška).

Hvala v naprej!!

Izabela
Default avatar

Ena južna

IzaBelllla je napisal/a:
Ste že bili v tem italijanskem centru, ko je čisto zraven Ikee? Kakšne so kaj trgovine, kako se vam je zdelo, kakšna je ponudba, ter kakšne so cene? Se splača it tja šopingirat?

Morda mi svetujete še kakšne večje šoping-centre kot je pri nas City park v Lj, naj pa bodo v bližini Slovenije (sosednja Italija/Hrvaška).

Hvala v naprej!!

Izabela
V Zg imaš Westgate, City centar one, Arena, Avenue mall...
Default avatar

že mnogo let

Že vsaj 15 let nakupujemo po Italiji, Nemčiji in v Avstriji , najraje v outlet shopping centrih.

Najraje kupujem v srednji in južni Italiji - južneje od Firenc - je več izbire in cene so ugodnejše od severa Italije, ki je najbogatejši in tudi višja kupna močje tam. Na tistem koncu je zakon Barberino outlet.

V Nemčiji Wertheim Village in Ingolstadt Village, pa Metzingen, na Nizozemskem Designer Outlet Roermond , V italiji mi je pa najljubši Serravalle outlet, Scrivia pri Milanu.
Default avatar

79299292

Ja, tisti shopping center zraven Ikee (Tiare), je kr dober, hodim velikokrat tja. Drugače tudi Torri dEuropa v Trstu, Outlet Village v Palmanovi.. Če ti ni predaleč, je pa največ zbire in dobrih ponudb v Outletu pred Benetkami (McArthur, neki takega. Ta franšiza je tudi v Avstriji itd..).