Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek pride vaš mož kdaj pijan domov in koliko je pijan

pride vaš mož kdaj pijan domov in koliko je pijan

Ali vaš mož pije alkohol in če ga koliko, koliko krat na teden in ali se ga kdaj napije tako, da ne ve kaj govori, ne zna it na stranišče ipd.?

Skoraj pri vsakem kosilu 1dcl vina.

Drugače pa. Poznam ga 15 let. Samo 1x sem ga videla res pijanega (ampak še vedno je vedel kaj govori, samo slabo mu je bilo), pa morda 8x malo bolj veselega. To je vse. Kar bi bilo več, bi bilo meni že zelo moteče!

Pijem kavo, kadim cigarete, pa lep pozdrav!

drug drugega programiramo

Spije vsaki dan pol litra vina. Pijan je približno 10 krat na leto. Mislim, da takrat ve kaj govori, da ne bi našel stranišča, pa nikoli.

Sicer nisem poročena, ampak pridem večkrat jaz konkretno pijana domov kot on (ali pa oba skupaj). To je recimo 2x na mesec. Življenje je eno samo. Zakaj ne bi uživali?

Absolutno se strinjam z vami, zakaj neki ne bi uživali življenje je kratko, lahko ga pa tudi podaljšamo…

Poglejte, globoko znotraj Vas v resnici nahaja sebe bitje večnosti, katerega ne smete zapraviti.
In s časoma postali boste Vi kot bitje večnosti.

OMG, pijana slovenija?!! in uživati z alkoholom, ker je življenje kratko?! WTF??!
saj sploh ne vem zakaj odgovarjam na tole…
ja, vem, ker me je strah, da pred tem, o se prguncate domov v takem stanju ne naročite taksija, ampak ste BOMBA NA CESTI po kateri se vozim jaz z otrokom!!!

Pomirite se, sploh ne razumete okoli česa smo se pogovarjali. Zanima nas večnost.
Iščejo se osebe, ki so si že celo večnost zveste. Podatke samo vnašamo v računalo, vsak pod svojim
nick imenom zaradi lažje obdelave podatkov. ok.


Res je tako, življenje je kratko, z alkoholom pa ga še dodatno skrajšamo.
Zakaj se sploh zatekate vanj?
Sam ga sploh ne pijem in mi prav nič ne manjka, imam včasih v teh poletnih dneh rad pivo, a spijem brezalkoholnega, vina in ostalih žganih pijač sploh ne maram in jih posledično tudi ne pijem.

Tudi trezni se lahko zabavamo in veselimo in veste, kaj je pri tem najboljše?
Vsega se spomnemo.

Iščem osebo nežnega spola, ki tudi rada občasno popije kakšno kavo in mogoče zaradi družbe pokadi kakšno cigareto.

drug drugega programiramo

Nikoli ne pride domov nažgan. Se ga parkrat na leto doma skupaj nažgeva (sama ali z kolegi) in to je to. Doma nažgat se ga je pač ceneje, tko pravi 🙂

waw…vse na svetu išče svoj par, tudi šamani…..😜

waw…vse na svetu išče svoj par, tudi šamani…..😜
[/quote]

Očitno brez prijetne in simpatične spremljevalke ne gre. Odlično tudi vem, katera oseba je to in to tudi ona odlično ve. Sem kot neke vrste star profesor.
(:-))

drug drugega programiramo

Spije vsaki dan pol litra vina. Pijan je približno 10 krat na leto. Mislim, da takrat ve kaj govori, da ne bi našel stranišča, pa nikoli.
[/quote]

Tvoj mož je alkoholik?

Alkoholik k alkoholiku paše.

V desetih letih ga nisem videla se niti enkrat pijanega,niti ne hodi po gostilnah.
To je zame nesprejemljivo.

In ja,spije kak kozarec vina,kaksno pivo-ampak z doloceno mero razuma.

Nekajkrat na leto pa že. WC za bruhat najde sam, enkrat je celo celo noč školjko objemal. Če je njemu to fajn, zakaj bi se jaz razburjala? Sama se ga pa še napit ne znam, vedno se ustavim, ko sem še dobre volje in sem drug dan brez vseh posledic.
Seveda imamo v takih primerih klic v sili, nas pride kdo iskat.

Alkoholik k alkoholiku paše.
[/quote]

In kaj pol če se ga 2x na mesc napijeta? Če drugače ne pijeta to ni nobeno alkoholičarstvo.
Ti veš kdo so alkoholiki? Tisti ki spijejo vsak dan 1l vina ali pol litra žganga.

Osebno do alkohola nimam nobene afinitete. Vem pa da je alkohol lahko odlično zdravilo ali pa tudi hud strup za medčloveške odnose. Ves čas se sprašujem, kako izboljšati medčloveške odnose.

drug drugega programiramo

Ker jaz nimam moža, lahko povem v imenu svoje boljše polovice:
Ja, pijem alkohol, v povprečju dve pivi na teden, sem ter tja tudi več – a nikoli več kot 3 na dan. In ne nikoli se ga ne napijem tako hudo kot pišeš. To je bilo samo enkrat – mislim da tisto poletje med srednjo šolo in faksom.

Dobro vprašanje – a odgovor z moje strani je preprost:
Zato ker nič kaj posebej ne uživam če sem pijan. In drugi dan se slabo počutim.

V teh 30 letih, kar se poznava, ni bil še nikdar tako pijan, da ne bi vedel zase! Bruhal ni še nikdar.
Nazadnje je bil konkreno pijan za svojo fantovščino, v vseh teh letih pa na vsakih par let, ko je kakšna res fešta, pa še da mu res sede, se ga napije, ampak nikdar tako, da ne bi vedel zase. Nazadnje se je napil pred 4 leti, naslednji dan hudo slabo počutje, tako da zdaj malo pazi, ko je fešta, spije kak kozarček, kako pivo in to je to.
Mislim, da bi pri meni izgubil dobro mero spoštovanja, če bi se ga nabutal do nezavesti vsak mesec ali dva.


Spet ena ki testira recimo slovensko populacijo, obenem je pa tiho kot miška. No pa nam zaupaj od kje ti to vprašanje. Sumim, da je tvoj dragec ni blizu tvoji trditvi in sedaj preverjaš stanje v SLO. Daj napiši tvojo osebno izkušnjo, ali pa izjavi, da ti je to padlo v glavo sredi vročega poletnega dne. No, a si upaš ??? Iskrenost s tvoje strani. No morda ti bomo celo verjeli.

… žalostno a kot kaže resnično, 200 piv na osebo povprečno na leto !??
… tiste, ki imate alkoholike, pa ste same krive, če je pil že pred poroko, pozabite, da se bo znebil tega po njej, potem pa jokanje…
…najbolj patetični pa tisti, ki zagovarjate to z nekim uživanjem, to se lahko tudi brez nekih prekomernih količin, le izgovor za zapijanje !!!
…da ne bo pomote, tudi meni paše kakšno pivo, 1x, 2x tedensko, a nikoli več kot 1,2, to drugo že s težavo. in nimam občutka, da kaj zamujam… 🙂

New Report

Close