Najdi forum

Pozdrav… Ali bi vi zapustili partnerja zarad slabega seksa…predigre skoraj ni.. edin mal božanja, oralni seks pri njemu sploh ne poznam.. Samo eno nabijanje ki traja 5 min vedno isti položaj seveda na njegovo zeljo… Vse neki na hitro, verjetno da sebe zadovolji… Sem se probala pogovorit znemu.. On se ma za najboljšega ljubimca, zame prav da sem cudna in zahtevna, ker njegove prejšne niso ble take… Ubistvu me sploh ne posluša kaj bi jaz rada.. Skoz mam občutek k da sm en spolni objekt zanga.. In zarad tega se počutim manjvredno, nesamozavestno.. in Sploh ker se me komaj kj dotakne.. Da bi si najšla ljubimca mi ni do tega… Ker nism taka da bi sedela na 2 stolih.. Tko pa tut ne more več it.. Ne rečem če bi se pogovorila normalno, v zameno zato dubim da sem čudna in drugačna in da kj tazga še ni doživu. Zdej pa več nevem ali je zmano kj narobe al pa znemu k pri 40 letih bi mogu vedet kaj ženski paše kaj ne…

Preberi še enkrat, kar si napisala in ugotovila boš, da seks še zdaleč ni edina stvar, ki ne štima med vama.

------------------------------------------------- [url=http://gresak.net]Gresak.net[/url] [url=http://pesem.si]Pesem.si[/url]

Vajin slab seks samo odraža odnos, ki ga gojita. Imata slab odnos IN slab seks. Če popravita odnos, se bi tudi seks lahko popravil. Sam bi skušal popraviti odnos. Odnosi so kot temelji hiše. Če so temelji slabi, ti nič ne pomagajo najboljša okna in notranjost, ker hiša ne bo dolgo stala.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345
nova
Uredništvo priporoča

JA, ker tu ni problem slab seks ampak, da je tip sebičen in se z njim ne, da pogovarjat. Kajti drugač se bi dalo seks izboljšat.

Jaz bi prej rekel če popravita sex se bo tudi odnos samo tvoj tip je malo čuden. Povab še eno zraven pa mu naj ona pove da nima pojma.

Kok dolgo pa sta skupaj? Pa o seksu bi se pogavarjala al kaj? Daj enkrat ti pobudo pa ga poseksaj po svoje. Če bo negativno odreagiral, potem res premisli zakaj sta skupaj in kakšen je vajin odnos tudi sicer. A gleda samo nase, ti ne nameni niti 5 minut?

New Report

Close