Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek agresivna voznica me je sredi ceste nadrla

agresivna voznica me je sredi ceste nadrla

danes sem se peljala iz tolmina proti bovcu im sem šla tam čez ene strme ovinke. ker je cesta dosti ozka sem vozila malo bolj po sredi. no na koncu me je prehitela ena mal starejša gospa in me agresivno nadrla češ da sem vozila po sredi ceste in to le 30 km/h med tem ko je tam omejitev 90 km/h. jaz sem bila samo tiho, kva bi vi naredili?

Priznal bi sam sebi, da sem nesposoben in bi presedlal na kolo.

regres bi namesto za dopust porabil za tečaj varne vožnje.

Vrnila izpit.

a to je tam pri sorici kjer je cesta široka samo 4.5 m.

Ne poznam ceste in sem bolj previdna.pa se slabo mi je od sonca.
Kako bi utihnila ko supcina

Ženska se je drla kot nora. da kao zaradi mene bi lahko motoristi umrli. a me lahko prijavi na policjo pa si še kaj na misli???

Kako je lahko omejitev 90 km/h, ti pa trdiš, da ima cesta ostre ovinke?

Izven nasleja brez znaka ona je trdila, da je omijetev 90 km/h.

isto je ozka cesta iz žiri v idrijo pa je tud omejitev 90 km/h.

Petkove burleske 😉

Se mi to ne more zgodit, ker ne vozim ne 30 in ne po sredi ceste.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kako je lahko omejitev 90 km/h, ti pa trdiš, da ima cesta ostre ovinke?
[/quote]

Saj omejitev ne pomeni, da moraš voziti 90km/h, ampak da več naj ne bi. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Najvišja dovoljena hitrost je 90. Če si se vozila vsaj pol toliko, se nima kaj dreti.

Kako je lahko omejitev 90 km/h, ti pa trdiš, da ima cesta ostre ovinke?
[/quote]

Saj omejitev ne pomeni, da moraš voziti 90km/h, ampak da več naj ne bi. 🙂
[/quote]

A dej? A bejž no. :))

to je sicer res, umaknila bi se pa vseeno lahko, če ne pozna ceste in zlasti če še ne zna dobro vozit.

Ni se bilo kam umaknit, skala na eni strani ma drugi pa prepad

to je sicer res, umaknila bi se pa vseeno lahko, če ne pozna ceste in zlasti če še ne zna dobro vozit.
[/quote]

Kaj je res? Da je v redu se vozit 45/h tam, kjer je omejitev 90?? A ti to resno?

to je sicer res, umaknila bi se pa vseeno lahko, če ne pozna ceste in zlasti če še ne zna dobro vozit.
[/quote]

Kaj je res? Da je v redu se vozit 45/h tam, kjer je omejitev 90?? A ti to resno?
[/quote]

zmeni se z zakonodajalcem, do takrat pa vrni izpit.

Kaj je res? Da je v redu se vozit 45/h tam, kjer je omejitev 90?? A ti to resno?
[/quote]

zmeni se z zakonodajalcem, do takrat pa vrni izpit.
[/quote]

Čist lahko, da je po zakonu v redu tako, ampak jaz se ne bi upala tako počas pelat tam, kjer se vozijo 70, 80, 90 na uro. Bi rajši doma štrikala;))

Ne bi se kej dost sekiral. Skoz eno uho noter, skoz drugo ven. Ljudje se velik preveč sekirate zarad stvari, ki so nerelevantne. Če se en pacient neki dere, se mu samo sočutno nasmehnem in grem dalje.

to je sicer res, umaknila bi se pa vseeno lahko, če ne pozna ceste in zlasti če še ne zna dobro vozit.
[/quote]

Kaj je res? Da je v redu se vozit 45/h tam, kjer je omejitev 90?? A ti to resno?
[/quote]

Takih norcev je ogromno na cesti.


Če je starejša gospa lahko peljala hitreje, bi lahko tudi ti. Kulturno je, da če delaš zastoj, da se umakneš in spustiš tiste zadaj, da gredo naprej. Če se je možno srečat z nasproti vozečim, je možno tudi nekoga spustiti naprej, to bi ti moralo biti jasno, če ne raje vrni izpit in se nikoli več ne usedi za volan. Umakneš se preprosto, zapelješ skrajno desno in voziš še počasneje, to nakažeš z desnim smernikom, če je cesta res ozka, se ustaviš čisto na rob in spustiš naprej tiste zadaj, ki so živčni zaradi tebe.

Sam vozim hitro in dinamično, ampak ko vozim s prikolico in tovorom, ki mi narekuje počasno vožnjo, se umikam in omogočam prehitevanje tistim od zadaj, da gredo naprej… ker sam dobro vem kako to zgleda.

Ocitno v sebi globoko ves, da nisi vozila v redu, pa si ne mores pomagati, ker si zanic voznica in nisi za na cesto


Za 90 tista cesta ravno ni, 30 je pa tragedija!
Nisi za v avto!

New Report

Close