Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Rabim predloge

Rabim predloge

GRČIJA: predlagajte prosim lepe kraje, peščeno plažo, ker se odpravljava z partnerjem na dopust. Sama neveva kje je lepše v Grčiji, nekje za 5-7dni, cena na osebo tam cca 400-500eur


to veš, da najlepše plaže v evropi so na Hrvaškem? men je bila všč palaža na santoriniju, ampak do vode si moral teči, pa na zakintosu so tud lepe, ios, tam me je spomin zapustil zaradi pijače…plaže se sploh ne spomnim, samo mačka,jih je bilo več kot v parku v Atenah

Peščenih plaž v Grčiji blazno veliko ni, se pa najdejo. Pojdita na agencijo in vprašajta, aranžmaji so 8-dnevni oziroma tedenski, 7 nočitev. Če gresta zdaj, ne vem, če bosta našla kak drug pameten poceni čarter.

Zaenkrat se spomnim, da jih je na Kreti nekaj, potem na Karpatosu – Pigadia, Amoopi delno, Arkasa oz. Agios Nikolaos, nato Kos – Marmari, Tigaki in Mastichari, ampak je zelo vetrovno. Imajo pa grški otoki ogromno prečudovitih prodnatih plaž.

Santorini ima kao peščene plaže, Kamari črn vulkanski pesek, Perisa rdeč. Plaži nista primerni, če pričakuješ tropski svetel pesek, je pa otok nekaj posebnega.

Mykonos.

Xenia beach, vzhodna Grčij, na celini, guglaj za hotel

Jaz navijam za Thassos. Poglejte Tennis club, scala Rchoni. Precudovito, na tem majhnem otocku!

Najlepsi- THASSOS. Majhen, se neoblegan otocek… Mi bili v Tennis club, scala Rachoni…Malo pobrskajte… Mir in prava lepota!

New Report

Close