Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Najbolj seksipilna, privlačna in karizmatična ženska na svetu je …

Najbolj seksipilna, privlačna in karizmatična ženska na svetu je …

Katera in zakaj?

Monica Bellucci.

Vsaka ki je nežna, ženstvena in malo zapeljiva. Umirjena in ko zna, tudi bit igriva.

nova
Uredništvo priporoča

Maša!

Lynda Carter

Caitlyn Jenner

http://www.hecklerspray.com/wp-content/gallery/lynda-carter-nudes/lynda-carter-nude-50.jpg

Yo_

______________________

Katarina Čas. Zakaj ? Simpatična, lepa, uspešna blondinka in svetovno znana Slovenka.

To je edino moja partnerka.


Tudi Katarini je čas največji sovražnik.

O ja, pa njen bivsi je tudi vreden greha.

Rachel Mcadams ker je fukis in Alicia Vikander ker je njami.

Sploh ni nujno, da je medijsko znana.
Približno 15-20 minut moraš čakati na kakšnem zelo frekventnem prehodu za pešce in jo “najdeš”

Poznam eno tako, ki te namesa. Pa sem ženska, pa mi je ta tipica noro dobra.

Nuša Lesar

Charlize Theron mi deluje res simpatično, čeprav, na enih slikah, kot, da bi bila malo presuha. Monica Belluci pa naravno brez kakršnih koli afer okoli nje, čisto preprosta naravna lepota ženske, ne presuha ne debela, tisto, ko pravjo, stil pešečene ure, ..tapravaaaa….. pač, to kar človek vidi od javnih oseb, drugač je pa tukej na Monu, cvet fatalnih žensk, ko jih bereš, bi rekel, da imajo neko karizmo po stilu izražanje, če povezeš z realo, kar je tud svojevrstna karizma in privlačnost in to vse v naši bližini.

Salma Hayek

Daj pliz opiši jo to noro dobro tipico …
Sem poročena, ampak me pa zanima kakšna je to ženska, ki je drugi ženski noro dobra?

Yeeeaaaaaaaaaa !!!!!

povejte, katera je najlepša v deželi tej…
zrcalce, zrcalce na steni povej, katera je najlepša v deželi tej…

Seksipilna? Kaj naj bi to pomenilo? Tista z najbolj seksi tabletko?

Jaz

Marilyn Monroe. Izžarevala je tako neverjetno ženstvenost.
Pa sem ženska.

S S K J
Vrhunsko privlačna.
[/quote]
Seksipilna ne, seksapilna pa ja. Pa niti ne vrhunsko, ampak spolno privlačna.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

New Report

Close