Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

registracija zamujam

Default avatar

isabella m

Morala bi opravit registracijo vozila, no pa sem pozabila, se zgodi. Kaj se sedaj zgodi, da me ustavi policaj? Pa naj vprašam malo drugače. Ne vem ce mi bo to jutri uspelo, mam tak delavnik. A dobim kazen, ce me ustavi, pa je registracija potekla pred enim tednom? Brez hudobnih komentarjev prosim.
Default avatar

KAZEN 22

Do 30 dni je kazen 100 eur.
Default avatar

Lahko samo

KAZEN 22 je napisal/a:
Do 30 dni je kazen 100 eur.
... opozorilo, če pajaca v modrem lepo pogledaš in ga očaraš ... drugače pa kot je zgoraj napisano.
Default avatar

nisem hudobna

Če tudi zavarovanja nimaš plačanega, se jaz na tvojem mestu ne bi niti usedla v avto.
Default avatar

Android5555r

isabella m je napisal/a:
Morala bi opravit registracijo vozila, no pa sem pozabila, se zgodi. Kaj se sedaj zgodi, da me ustavi policaj? Pa naj vprašam malo drugače. Ne vem ce mi bo to jutri uspelo, mam tak delavnik. A dobim kazen, ce me ustavi, pa je registracija potekla pred enim tednom? Brez hudobnih komentarjev prosim.
:)))))))))))
Default avatar

kaj pa

Kako pa lahko opraviš zavarovanje, če še tehničnega pregleda nimaš opravljenega? Je tukaj kakšen, ki se spozna na to?
Default avatar

Taklemamomi

Po enem mesecu odjavijo vozilo na upravni enoti. Ce ga registriras se dovolj hitro,po mesecu placas cca. 30 eur vec pri registraciji...
Default avatar

Julya

Itak moraš najprej zavarovanje narest, da dobiš potrdilo s katerim urejaš naprej. Ja, pa kot je že zgoraj nekdo napisal, brez zavarovanja se niti ne vsedi v avto. Nikoli ne veš.
Julija
Default avatar

Dinarcki dinarcki

Jaz se brez zavarovanja nisem vozila, v tvojem primeru. Obstaja taksi, bus, kolo, pes... Murphy pa to.. Ni vredno
Default avatar

Robi...

Julya je napisal/a:
Itak moraš najprej zavarovanje narest, da dobiš potrdilo s katerim urejaš naprej. Ja, pa kot je že zgoraj nekdo napisal, brez zavarovanja se niti ne vsedi v avto. Nikoli ne veš.
Zavarovanje velja še 30 dni po preteku.
Sicer pa lahko greš najprej na tehničnega in potem urediš zavarovanje ali pa obratno.
Default avatar

kaj pa

Ja, potem greš dejansko lahko najprej uredit zavarovanje, potem pa šele opraviš tehničnega? Kako ti pa lahko izdajo prometno dovoljenje, če nimaš še potrdila o tehničnem? Pa to, Robi...... če mi danes poteče registracija, velja zavarovanje še 30 dni? Sem nova glede teh obveznosti, pa mi vaši nasveti pridejo prav fajn.
Default avatar

kaj pa

Ja, potem greš dejansko lahko najprej uredit zavarovanje, potem pa šele opraviš tehničnega? Kako ti pa lahko izdajo prometno dovoljenje, če nimaš še potrdila o tehničnem? Pa to, Robi...... če mi danes poteče registracija, velja zavarovanje še 30 dni? Sem nova glede teh obveznosti, pa mi vaši nasveti pridejo prav fajn.
Default avatar

Robi...

kaj pa je napisal/a:
Bolje je najprej urediti zavarovanje, saj brez zavarovanja ne moreš podaljšati registracije.
Lahko pa najprej opraviš TP, potem zavarovanje in šele potem podaljšaš reg. in plačaš cestno takso.

http://www.zurnal24.si/slovenija/ali-za ... led-278250
Default avatar

Android4444

isabella m je napisal/a:
Vse je Odlično.
Default avatar

isabella m

Android4444 je napisal/a:
isabella m je napisal/a:
Vse je Odlično.

Tudi taki moramo obstajat, sicer ti ne bi vedel kako zelo si popoln. Všeč si mi.
Default avatar

Android4444

Hvala! V resnici sploh ne obstajam, sem samo programček. :)))))))))))))