Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kateri tuji turisti vam grejo najbolj na živce?

Kateri tuji turisti vam grejo najbolj na živce?

Meni Rusi. Glasni, da te kap, prepotentni in res se ne znajo obnašat.

Meni so zoprni Italijani, približno tako kot tebi Rusi. So me pa presenetili Madžari: umirjeni, vljudni, še na njihovem domačem Blatnem jezeru, kjer je na stotine otrok, ni nobenega s….a.

Vsi na obkasti in šiptarji.
Oboji le jemljejo!

Delam v turizmu in je takole: najslabši Nemci, ker bi imeli vse zastonj, Francozi precejšnji packi, največ napitnine dajo Američani – samo bolj redko pridejo k nam. Lepo se pa obnašajo Poljaki in Slovaki.

Veliko potujem v Bolgarijo. Imajo super morje ampak tam ne moreš bit ravno zaradi Rusov. Ne zdržiš!

Meni gredo najbolj na živce ti backpackerji, ki mislijo, da so face, če so tujci z rukzaki, smao gužvo delajo, sprašujejo nekaj, trošijo pa itak nič.

Hrčki

Meni grejo pa v vsakem mestu najbolj na živce arogantni domorodci, ki mislijo, da so nekaj več, samo ker so svojo rit prinesli na svet ravno tam.

No ja, Rusi so vodilni v nemogočem obnašanju, tako in drugače. Italijani so glasni (skoraj kot Rusi), so tudi nemarni. Nemci so škrti.
Ne da se pa posploševat.


:))))))))))))))))))))))

Tako je.
Noben turist mi ne gre na živce, bi bilo precej smešno, da bi mi šel na živce nekdo, ki ga vidim za par sekund in nikoli več.


:))))))))))))))))))))))

Tako je.
Noben turist mi ne gre na živce, bi bilo precej smešno, da bi mi šel na živce nekdo, ki ga vidim za par sekund in nikoli več.
[/quote]

Aja pa še to: odkod vam Rusi? KAr sem jih jaz imela priložnost videti, so bili izredno vljudni, tihi, so se prilagajali še takrat, ko se nihče več ni.

Bi pa povedala, kdo je pa res vedno povsod štalo delal (vsaj tam, kjer sem bila jaz), pa ne bom.

Rusi so kar problematični. Tisti višji sloj je nadut, se obnaša, kot da bi bilo vse njihovo.
Sindikalci so neprilagojeni, ne znajo se obnašat, kot trop ovac so.
Nemci, ki hodijo k nam, še bolj tisti, ki hodijo na Hrvaško, so mehaniki, taksisti. Za njih je sicer , vsaj Hrvaška, najcenejša. Šparajo in stiskajo pa še vedno. Skozi Slovenijo le potujejo. Se ne ustavljajo.
Francozi so mi pa “čudni”. Sem naletela na zelo, zelo simpatične, prijetne . Tudi nemogoče sem srečala.

Vzviseni in se jim jebe za druge

Če si delal kdaj v turizmu veš da so židje najslabši turisti ever 4 ever.

Ljubljančani, Rusi,vse ostalo je sprejemljivo.Ljubljančani so zame popolni tujci, samo ropajo, nikoli nič ne prinesejo.

Gorenjski ostareli pavsalisti!!!!

Slovenci v kempu ali kjerkoli ce jih vec kot 5 !Glasni,oblastni,opravljivi!Bejzi iz njihovega videokroga!

Meni nobeni. So mi pa nekateri hecni.
Ja, Nemci so pa skrtuhi, da jih ni enakih! Ampak mi je po svoje tudi to hecno. Z Rusi nimam slabih izkusenj. Italijani in Cehi znajo bit glasni, ampak so tudi hecni v svoji nespameti.

Pa bog ne daj, da imajo otroke, dretje, razbijanje…totalno nemogoči Rusi in Italijani so mucki za naše razvajene sončke.

Po mojem mnenju (še teden nazaj sem lahko veliko narodnosti gledala v Grčiji v večjem resortu…).
Meni so najhujši Angleži – ko zvečer zapustijo ležalnike ob hotelskem bazenu je tam kot svinjak (sama kljub temu, da imajo v hotelu osebje vedno nesem v smeti, npr. olupke od sadja, ki ga dobim v hotelu…). Rusi morda res nekoliko arogantni in se (nekateri) morda radi prerivajo pri ruskih bifejih (čeprav v hotelu so še ob 9.00 zvečer nosili novo hrano zraven in NIKOLI nič zmanjkalo-večerja je sicer bila do 21.30…). Italijani so mi s svojim temperamentom simpatični, vendar morda niso bili tako težavni, ker je bila cena dopustovanja v tem hotelu/resortu vseeno za srednji sloj. Nemcev skoraj ne opaziž ne, so zelo tihi in ne vpdaljivi, edino ena Nemka je med našim kosilom, kar vzela naš senčnik (čeprav jih je bilo od bazenu več kot dovolj…), saj nismo delali problemov smo vzeli drugega samo s takim vedenjem Nemci niso ravno dobili točk za vedenje. Slovaki/Čehi in Madžari so precej tihi in niso vpadljivi… Poljaki so nekoliko glasnejši in tudi včasih pustijo kakšne smeti (npr. embalažo do kreme za sončenje)… Kot dopustniki pa so (smo) eni najbolj tečnih/nadležnih gostov žal tudi Slovenci, to je tudi eden izmed razlogov, zakaj ne hodimo na Hrvaško in zakaj izberemo hotel pri avstrijski turistični agenciji, čeprav letimo iz Gradca ali Dunaja. Po mojih izkušnjah (kratek oddih na Hrvaškem v času prvega maja v hotelu 4*). Veliko o kulturi Slovencev pove že to, ko namesto s kovčki pridejo z boršami in plastičnimi vrečkami (na lastne oči sem videla in to v hotelu s 4*!!!). Veliko Slovencev je tudi zelo glasnih (in primitivnih), radi ga preveč spijejo (tako moški kot tudi ženske) in kar me najbolj moti nekateri so zelo nadležni (=želijo nekaj debatirati in se spoznavati, samo zato ker smo Slovenci, mene pa na dopustu zanima samo moja družina in ne tuji ljudje, ki so m po možnosti še antipatični… Pa lahko rečete, da smo asocialni, samo z vsakim se mi res ne ljubi nekih pogovorov imeti) . Takšno je moje mnenje o turistih iz različnih držav.

Kdor je kadarkoli imel priložnost delati z Izraelci vsi vemo kdo je na prvem mestu.

Tocno tako! Nemarnezi st. 1.

tud med sabo na živce

Izkušnje z Airbnb. Najboljši so Nemci in Avstrijci. Najslabši pa Francozi, Angleži in Slovenci-ti bi imeli vse zastonj.

hrvati

New Report

Close