Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ali je sploh še kakšno mesto v SLO, kjer ni toliko šiptarjev?

Ali je sploh še kakšno mesto v SLO, kjer ni toliko šiptarjev?

Kranj, Velenje, Brežice, Celje, NG … Povsod prevladuje albanščina. Ali je sploh še kakšno mesto v SLO, kjer se oni niso razpasli?

So zelo prijazni, vedno pozdravljajo s spoštovanjem, tudi njihove žene in otroci, ki sem jih imela leta nazaj v vrtcu.Imam same dobre izkušnje.

To je odraz nesposobnosti gospodarstva, in politike, saj niso sposobni pripeljati kaj boljšega, oziroma zadržati avtohtono prebivalstvo.

Meni je najbolj všeč predvsem to, ker nimajo nobenih pomislekov, ali nacionalističnih zadržkov, hoditi na Rdeč križ in Karitas po pomoč.
Precej manj mi je všeč, da med izdelavo pljuvajo v burek in kruh, ki bo naprodaj za nevernike.

Pri nas v vukojebini jih je samo za vzorec 🙂

Tudi vzorec se ti množi na osmo potenco.

So zelo prijazni, vedno pozdravljajo s spoštovanjem, tudi njihove žene in otroci, ki sem jih imela leta nazaj v vrtcu.Imam same dobre izkušnje.
[/quote]

Haha, pozdravijo LOL
v šiptarščini, pa sploh ne veš, kaj so rekli :/

V Kobaridu jih je malo (samo slaščičarji, ki pa znajo slovensko), v Tolminu jih pa že je nekaj.

Ljubljana, tam so Srbi, pa se ne marajo.

No, no, malo pretiravaš. Pljuvanje in sranje v kruh imajo avtomatizirano. To delajo miševi.

V Makedoniji jih je pred 50-leti tudi bilo samo za vzorec – ob meji s kosovom.
Danes zahtevajo svojo državo – že tretjo na balkanu.

Legalno ilegalni migranti.
Politični niso, čeprav so jih nastavili politiki.

Bomo morali hodit na volitve in oddajati neveljavne glasovnice, drugače se uzurpatorjev ne bo moč rešiti!

Obala je pa že od prej posrana.

Ljubljana, tam so Srbi, pa se ne marajo.
[/quote]

Obala je pa že od prej posrana.

Ljubljana, tam so Srbi, pa se ne marajo.
[/quote]
[/quote]

no, tako si zajedavska slovenska oblast predstavlja ohraniti sebe v sedlu!

So zelo prijazni, vedno pozdravljajo s spoštovanjem, tudi njihove žene in otroci, ki sem jih imela leta nazaj v vrtcu.Imam same dobre izkušnje.
[/quote]

Haha, pozdravijo LOL
v šiptarščini, pa sploh ne veš, kaj so rekli :/
[/quote]

babe sploh ne smejo med nas. V vrtec pride dedec ali starejši otroci.

Pa slovenščina, ja kajpade…

Haha, pozdravijo LOL
v šiptarščini, pa sploh ne veš, kaj so rekli :/
[/quote]

babe sploh ne smejo med nas. V vrtec pride dedec ali starejši otroci.

Pa slovenščina, ja kajpade…
[/quote]

To bi pa rada vidla, pa v trgovino gre tud desc, pa otroka k zdravniku tud pelje desc…ane?

babe sploh ne smejo med nas. V vrtec pride dedec ali starejši otroci.

Pa slovenščina, ja kajpade…
[/quote]

To bi pa rada vidla, pa v trgovino gre tud desc, pa otroka k zdravniku tud pelje desc…ane?
[/quote]

Ko boš bla albanka, ne boš nč vidla!

čivša nona

Ravno včeraj šel peš iz enega konca mesta na drugega. Toliko albanščine in bosanščine še nisem slišal, prav neprijetno sem se počutil. V trgovinah, na ulicah, noro kaj nam delajo, da lahko vsak prileti in se usidra tukaj nato pa vleče socialko.
Aja, pa veliko jih je imelo po tri, štiri otroke.

To bi pa rada vidla, pa v trgovino gre tud desc, pa otroka k zdravniku tud pelje desc…ane?
[/quote]

Ko boš bla albanka, ne boš nč vidla!
[/quote]

In kdaj bo to? NIKOL!

Izola jih je polna. Čipšan.

Bolje šipci, kot pa čefurji. Lepše govorijo slovensko, delajo petek in svetek.

New Report

Close