Forum.Over.Net

Starševski čvek

Ali vas plešasti moški odbijajo?

Default avatar

Pleša ni redek pojav

Mene sploh ne. Konec koncev niso sami krivi, da so ostali brez las. Pa še več testosterona imajo, kar pomeni, da so spolno bolj aktivni. Govorim iz lastnih izkušenj. Raje imam plešastega dedca, ki rad seksa, kot pa enega z gostimi lasmi, ki mu ni do seksa. Seveda, da ne boste narobe razumeli. Ne posplošujem.

Mi gredo pa v nos dedci, ki jim je pleša že kar dobro napredovala, ampak jo skušajo prikriti bodisi z dolgimi lasmi bodisi z lasnimi vsadki. To zame ni dedec, ampak en nesamozavestnež, ki se ne zna sprijazniti z izgubo las. Takih se raje ognem.

Sicer pa dobro poznate rek, da imajo vsake oči svojega malarja, zato sprašujem vas, ali vas plešasti moški odbijajo ali ne?
Default avatar

to j eodvisno

To je seveda čisto odvisno. Odvisno precej od oblike glave. Eni so brez las neverjetno seksi, drugi pa ravno kontra.
Zelo neapetitlih pa je pleša po sredini in potem česanje las od strani.
Default avatar

miss

Meni so prav šarmantni. odbijajo me pa majhni - takega ne bi imela.
Default avatar

mali žgoljavi

Moj partner je, grobo rečeno, mali žgoljavi čelavi :) Ampak samozavest serijsko, kaj bi šele bilo, če bi bil visok, širokopleč in lasat.
Zaenkrat ima plešo na sredini glave, zato ima še vedno lase. Na žalost nima lobanje za briti do golega, ne vem, kako se bo odločil, ko bo stvar tako daleč.
Glede testosterona ne gre dajati roke v ogenj, žal izkušnje iz prve roke. Nekaj sicer je, ampak jaz bi lahko več.
Default avatar

plešasti in

Meni niso všeč plešasti, sploh ne. Če imajo še čudno obliko glave...(((. Če so pa zraven še majhni, potem je še huje. Ta kombinacija je grozna. Saj vem, da niso sami krivi, a meni so , grdo rečeno, neapetitlih.
Default avatar

en plešast

Mene plešasti ne odbijajo.
Default avatar

ajegri

to j eodvisno je napisal/a:
Enako mislim.
Motilo bi me nekaj,na kar ima vpliv: gnili zobje,nehigiena,zavaljenost.
Bistvo pa je karakter,ker če ima pa plešo v srcu,je luzer.
Default avatar

ponavadi

Če ima oče plešo, jo ima ponavadi tudi sin.
Default avatar

seveda posplošuješ

pleša je grda, veliko lepši so moški če imajo lase. pa dolgi so prav seksi.
Seveda pa mora obstajati tolažba za toliko plešastih moških.
Default avatar

Teta fani

Pleškota imam doma tako da me pleša ne odbija. Res je da ko sva se spoznala je imel še lase.
Ne vem sem že prestara, da bi ljudi ocenjevala samo po zunanjosti. Eni imajo tako karizmo v sebi, da spregledaš da so npr majhni, ali plešasti itd. Drugi so pa lahko manekensko lepi pa po parih besedaš rečeș o maj gad adijo.
Default avatar

tako pač je

Ja me. Plešasti, pobriti,...ne hvala. Zame mora tip imet lase pa tudi če je že pri 30 čist siv.
Default avatar

iiimaš prav

Teta fani je napisal/a:
Res je najboljbistveno , kakšen je človek, njegova karizma. Mi imamo enega v žlahti, ki rad laže, precej pije. Zraven je pa še plešast in majhen:((. Bljak.
Default avatar

Bitje Večnosti

Pleša ni redek pojav je napisal/a:
Default avatar

Xrobe

Tudi jaz sem delno plešast, postrižen na kratko, pa še malo brade imam in mi je vse ok.
Default avatar

Boldi

kakor kateri
https://www.google.si/search?sclient=ps ... NCSR&noj=1
Default avatar

miles

Za moško plešo ni direktno odgovoren testosteron, ampak encim dihidrotestosteron - ta pa ni v neposredni povezavi s količino serumskega testosterona. Lahko ima moški zelo visok nivo testosterona (ki je povezan z virilnostjo moškega), pa nizek nivo serumskega dihidrotestosterona, ki uničuje lasne mešičke. Razmerje je odvisno od genetike in presnove.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do what you can't.
Default avatar

3738373

mene žal odbijajo
Default avatar

pa še brada zraven

iiimaš prav je napisal/a:
1,50m, plešast u nulo pa še brado ima.Kot en postaran palček.
Default avatar

miles

Res pa je, da se s starostjo vse več testosterona pretvori v lasem škodljivi dihidrotestosteron, zato je večina starejših moških vsaj delno plešasta.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Do what you can't.
Default avatar

Xrobe

3738373 je napisal/a:
Nadvse spoštujem Vašo iskrenost.