Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Zakaj so tipi 30+ samski

Zakaj so tipi 30+ samski

v največji meri itak igra glavno vlogo karakter moškega, ki ustvarja privlačnost, ali pa ne.
Da se bomo s tem strinjali, poglejte slike Johnnyja Deppa.

Ampak samski pri 30+, ki že dolgo niso, nimajo nekega jebačkega karakterja, so nice guyi, ki pa kar ne dobijo bejbe, ker ne znajo ustvarit privlačnosti.

Opažam, da je nekaj stvari, ki bi se jih dalo spremeniti in bi bil njihov lov bolj uspešen.

– začne se delat pleša, pa se ne pobrijejo ali pa jim pobere vso samozavest. Ene še padamo na pobrite (glava) tipe, pleša je dostikrat neprivlačna, še bolj pa obremenjevanje moških z njo.
– presuh, predebel. Tudi moškim je privlačnejša postavna ženska, enako nam ženskam. Nočemo, da ima naš moški manj kil od nas, nočemo pa tudi, da sopiha že ob hoji. Nabiti fitnesarji so patetični, normalne mišice pa privlačne.
– ne znajo ustvarit spolne privlačnosti. Kar nekaj tipajo, kot da nimajo pojma o seksu. Enkrat se obnašajo kot prijatelji, drugič začnejo previdno namigovat na kaj seksualnega, kot najstniki. Ženske privlači, da je moški na tem področju dobro podkovan. Sicer pa naj to vsaj zna glumit.
– ne dajo vedet, da jih ženska zanima kot ženska in ne kot prijateljica.
– preveč se trudijo. Ko jo končno spravijo na zmenek, se totalno preveč trudijo in bolj razmišljajo kaj še morajo, kot da bi se dejansko prepustili trenutnemu dogajanju.
– so neumni. Pač mentalno so obstali, ne razvijajo se več, ne naredijo nič za razvoj na tem področju in posledično bodo še najbolj zanimivi najstnicam, starejše punce ne bojo vedele, kaj se z njimi pogovarjat, jim bo boring oz. bodo morale vodit pogovor, kar v fazi osvajanja ni privlačno.
– mislijo, da so požrli vso modrost tega sveta. Ker so že toliko stari, se ne pustijo več zafrkavat (oni so sveto prepričani, da jih kdo zafrkava (samozavest na nuli)) in ne dopuščajo, da je še kaj drugače od tega, kar je domače njim.
– splošna nesamozavest. Samozavest je pač privlačna in vsaka sanja o princu ne o oprodi.
– dajejo vedet, da nimajo sreče s puncami. Ja ker je za punco ogromen kompliment, da ve, da nobena noče it z vami ven, ona se vas je pa usmilila. Ljubše in privlačneje je, da se hoče z vami družit ogromno punc, vi pa ste si zaželeli druženja prav s to punco.
– so rahlo obupani, ker še niso našli prave. Ful privlačno, kot da si vi želite obupanko, ki je noben noče.
– so nezmožni skrbet zase brez mamine pomoči. Torej še vedno sinko in nikoli moški.
– neurejen, slaba higiena, neprijeten vonj, beden stil oblačenja.

Tole zaenkrat in dodajte še kaj.
Cilj ni pljuvanje po moških, ampak mogoče se kdo v kateri od teh alinej prepozna in za vse naštete vas sveto povem, da punce odvračajo od vas.

Sam sem 30 pa niti ne iščem. Sicer počasi razmišljam zaradi posestva, da bi bilo lepo, da lastna kri to deduje, ker ne bi kar dal jackpot sorodnikom. Ne da se mi ukvarjat z ženskami 21ega stoletja.
Malo preglej mon in ti bo takoj jasno, da so ženske precej v riti. Če bi lahko bi tudi rojevanje prevalile na moškega kot delitev bremen, ker ona lika, pere, kuha …
Pametnejši odneha.

Kar dobro si zadela. Jaz bi dodala še tiste, ki se namerno nočejo vezati za več kot nekaj mesecev (ali raje manj), da ne bi česa zamudili in ker so ‘še premladi, da bi jih ena ženska s familijo vezala nase in jih ovirala’. Potem po 40em ugotovijo, da so vsi okoli njih z družinami, potem se jim ful mudi eno najt in potem se spentljajo z eno čist mimo ustreljeno. Kaj sledi, je pa že znano…

evo, še ena stvar (hvala, ker si se oglasil):
Vse ženske so iste… zagrižene feministke itd. bla bla bla. Totalno neprivlačno, kot je neprivlačno, da ženske jamrajo, da so vsi moški isti oz. enaki. Ob moškem, ki je moški, bo lahko ženska ženstvena. Moški, ki jamra nad celotno žensko populacijo, je neprivlačna poženščena mevža.

cela filozofija kaj in kako, večina jih pa sploh ne išče ker se jim ne da prenašat coprnic….

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Avtorica, za marsikoga je res, kar piššeš, ampak povsem si pozabila, da enim preprosto ni do poroke, družine.
Sem ženska in mi na kraj pameti ne pade se poročit in imet otroke in verjamem,da je tudi moških kar nekaj takih.

Ko sem okoli 30+ odklopil oz. sva se odklopila in od drugega z mojo partnerico, sem ostal sam in…… jebi ga avtor, v nobenm od teh tvojih naštevanj se ne najdem. Pa veš zakaj!? ker sem enostavno sam seb bil ok., pa še vedno sem si, čeprav morm priznat, da ne več tako kot prej, hehe ampak to takšen kot sem. Pa ne si mislit, je rekla tud kakšna bejba, da nism njen tip, pa dvignla nos, ko podmornica, jst pa v kot in v jok,…. hehe, malo morgen.
Porazi pri osvajanju žensk so samo nov izzazov za drugo osvajanje, weitergehen…

Kot samski 30+ tip ti dam prav.

Ob vsem tem pa se sprašujem zakaj si ti tako obremenjena s težavami teh tipov-da napišeš tak doktorat iz tega, če pa si sama tako zelo popolna, da lahko ujameš kvalitetne za oženit vredne tipčke?

Da morda nisi ti tista, ki ima velike težave s sabo in si jih ne upaš priznati – ampak raje izpostavljaš težave teh tipov, namesto, da bi reševala svoje?

Samo malo ogledala sem ti nastavil….pa brez zamere!

nobene zamere in misel na mestu, je pa stvar kvečjemu v tem, da nekaj takih tipov poznam (ne v romantični navezi) in te stvari sem opazila, da so jim nekako skupne. To so stvari, zaradi katerih mene ne privlačijo in verjamem, da marsikatera občuti enako.

Seveda pa je vse skupaj namenjeno tistim, ki si želijo partnerskega odnosa. Zakaj si ga eni ne želijo, je povsem druga tematika.

Ko že želite biti v vsem iste kot moški, ja kaj čakate, začnite še ve osvajat te osamljence, pa bojo oni pisali takšne romane tukaj kaj jim vse fali na vas. Sam čakat in se delat finega zna vsak, probajte enkrat ve osvajat pa bomo vidli.

To se strinjam, drugače pa je ženska pomoje podala feedback, ker si želi, da bi bilo bolje in s tem lahko v tej smeri kaj pripomore. Dosti tipov se ne zaveda, da nimajo/nimamo pojma. Kje pa so vzroki za to: vzgoja maminih sinkov, odsotnost moških vzornikov, pop kultura (poženščevanje moških), feminizem ipd …

To je isto, kot v politiki, opozicija je najpametnejša pa prevzami krmilo in vodi nasprotni spol, če si sposobna,oziroma prepričana , da se bodo podredili.

Enakopravnosti ni, primerna beseda je manipulacija, za dosego lastnih interesov.

Nam sveto pove…. Meni je všeč, da naj vsaj glumim, če že ne znam, kot avtorica svetuje.

[i]All men are cremated equal.[/i]

Veliko takim kritičnim žensksm je skupno to, da zelo rade omenjajo mamine sinkote.

Pa se ve kdaj pogledate in zamislite o tem kake očijeve punčke ste ve?

To da vam je oči kupil avto in dal stanovanje, to se ne šteje ravno kot uspeh. Ampak to običajno zamolčite in hitite govorit o maminih sinkotih.

Dvoličnost, dvojna merila itd

Jaz govorim o maminih sinkotih.
Pa veš kako je z mojim očetom? NIkoli ni skrbel zame, vedno sem mu bila odvečno breme, niti centa mi ni dal za avto ali stanovanje in že leta ne govoriva.
Toliko o očkovih hčerkicah. Verjetno sem zato ne maram ravzajenih maminih sinčkov pa tudi ne razvajenih hčerrkic.


Verjetno sem zato ne maram ravzajenih maminih sinčkov pa tudi ne razvajenih hčerrkic.

A si tem fantom nevoščljiva, jim zavidaš dober odnos s svojim staršem zato, ker ti nisi znala vzpostavit normalnega odnosa z očetom (ali pa on s tabo)?
Za vse to so krivi sinovi mater s katerimi se dobro razumejo?

Se ti ne zdi, da bi morala najprej urejati svoje ofnose in šele potem kritiziraš tuje odnose?

[/quot]
Verjetno sem zato ne maram ravzajenih maminih sinčkov pa tudi ne razvajenih hčerrkic.
[/quot]

A si tem fantom nevoščljiva, jim zavidaš dober odnos s svojim staršem zato, ker ti nisi znala vzpostavit normalnega odnosa z očetom (ali pa on s tabo)?
Za vse to so krivi sinovi mater s katerimi se dobro razumejo?

Se ti ne zdi, da bi morala najprej urejati svoje ofnose in šele potem kritiziraš tuje odnose?

Zato, ker je vecina deklet “sponzorskih”, sponzoruse se jim rece po domace. Vecina njih potrebuje sponzorja in ne partnerja!

Odlično napisano avtorica! Ko bi te le prebral 10-let nazaj – ampak takrat še ni bilo MON-a (no, vsaj zame ne:)), ampak priznam da sem imel kar nekaj “tvojih” karakteristk.

Danes je tako preprosto zapecati žensko, ne glede na leta…je pa res, da sem bil redko samski – tako, da smo včasih tudi nesamozavestni z bednim stilom oblačenja seksali:)

Zato, ker so pametni in si ne nakopljejo na glavo ene takšne ženske, ki je sposobna spisati 50 alinej s vprašanji in hkratnimi odgovori ZAKAJ-ZATO. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Čakaj, a sem jaz kriva, če me oče kot dojenčka ni maral? In, da me tudi nikoli ni maral?

Veš eno so urejeni odnosi. Drugo je pa razvajenost. In jaz kritiziram razvajenost, ne pa urejenih odnosov. Ti pa očitno razumeš razvajenost kot urejene odnose. Zanimivo.

Nekateri pač res niso imeli sreče z ženskami, saj je tudi veliko žensk, ki niso imele sreče z moškimi. Nekateri moški pač ne rinejo kar v eno zvezo, ampak malo razmislijo.

So pa nekateri samski zato, ker so homoseksualci. Mislim, da je veliko takih, ki si ne priznajo tega in se mučijo, zlasti, če so jim všeč oba spola.

Idiotizem.

Dec nima ženska ker ženska živi zakopana v pričakovanjih kako bo nek hud tip pristopil in vse sam od sebe naredil da se mu bo vdala in postala njegova. Pameten tip se ne posiljuje za žensko, če ji tok zelo paše igranje igrice da bo osvojena. To so ženske z nizko samozavestjo in večino svojega življenja samo čakajo in čakajo da se jim bo nekaj samo od sebe zgodile, one bodo pa sam lepe in pridno čakale.

Sicer pa nikjer ne piše da je bistvo življenja v tem, da najdeš nekoga ki te bo ljubil. Je še precej drugih stvari v katerih se da uživat in zato res ni treba imeti ženske.

New Report

Close