Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Nima baba kaj komandirat

Nima baba kaj komandirat

Ste slišale mone?
Nimate ve kaj komandirat svoje dece! Ništa!
Pa na šihtu tud ne. Baba nima kaj komandirat!
Babe ste za kuhat pa za pucat! Pa tiho bit! Nimate kaj z jezikom otresat!
Tišina!
Jasno?!?!?!

Utihni Lojze.

Ja, jebi ga. Tko je to. Moški komandira, ampak ženska ukaže. Je blo vedno tako in bo ostalo.


Ti si taprav desc! Zdaj pa šic nazaj pod mizo, ker bo baba domov prišla, pa boš spet kakšno ujel okoli ušes!

Nisem baba, sem ženska, pa bom vseeno povedala: nam ni treba nič komandirat, nič z jezikom otresat… Poznamo drugačne prijeme, s katerimi vas pripravimo do tega, da ste ko cucki: plazite, cvilite in prosite, ob tem pa celo mislite, da ste možakarji.

Kateri se bo bolj repenču v tej bedasti temi, puhloglavke ali pezdetki? Vsaj preštejte se in eni in drugi, čeprav jutro je že mimo, bi lahko bili malo manj leni in prej vstajali. 🙂


Seveda si baba! Kaj pa misliš da si? Ženska ne komandira. Ženska uboga.
Ti si pa navadna tečna baba, ki si potrebna vzgojne lekcije.
Da te dobim, te dam čez kolena, gate dol, pa šešk po riti debeli celulitasti.
Bi se ti naučila reda, pr men, brez skrbi!!!!!!!!!!


Ti polarni pa tud tiho bod, k si navadna copata. Moraš posodo pomivat pa sede scat, ker te je baba tako naučila. Papak jedan.
Zarad takih pezdetov kot si ti, je babam greben zrasel in se zdaj petelinijo

Svetujem eno iz muslimanskega sveta, da ti bo noge umivala vsak večer…


Sploh ni neumno to pri muslimanih.
Tam se ve, kdo je gazda.
Tukaj pri nas hočjo bit pa babe taglavne, zato pa vse hudič jemlje.

Spet ni dala?


Jaz morm danes vse spakirat. Mož pa itak na kavču leži pa zvezde šteje sred belega dne. Blazno zaposlen tip.


Jaz morm danes vse spakirat. Mož pa itak na kavču leži pa zvezde šteje sred belega dne. Blazno zaposlen tip.
[/quote]
Jebator
Zakaj pa ne greš z mano na morje?


Jaz morm danes vse spakirat. Mož pa itak na kavču leži pa zvezde šteje sred belega dne. Blazno zaposlen tip.
[/quote]
Jp, lahko prideš še meni, ko pri sebi končaš, se tudi odpravljamo. 🙂


Jaz morm danes vse spakirat. Mož pa itak na kavču leži pa zvezde šteje sred belega dne. Blazno zaposlen tip.
[/quote]
Jebator
Zakaj pa ne greš z mano na morje?
[/quote]
Ne morem ker moram it z njim.


Jaz morm danes vse spakirat. Mož pa itak na kavču leži pa zvezde šteje sred belega dne. Blazno zaposlen tip.
[/quote]
Ja itak!!! Kdo pa naj bi po tvojem pakiral za dopust?
Dec mora pa avto oprat, pregledat, če v avtu vse štima, antifriz, voda za šajbe, olje, bremze, gume…. vso prtljago pol v avto lepo zložit, bicikle napumpatin jih dat na prtljažnik, v avto bencina natankat, cvička in šnopca natočit in v hladilno torbo spakirat, masko plavutke, ribiško palco itd……
Ti boš pa menda ja tiste gate, kopalke in brisače v kufer zložila.
Pa glej, da te dec ne bo moral čakat pred odhodom!!!!!!!!


Jaz morm danes vse spakirat. Mož pa itak na kavču leži pa zvezde šteje sred belega dne. Blazno zaposlen tip.
[/quote]
Jp, lahko prideš še meni, ko pri sebi končaš, se tudi odpravljamo. 🙂
[/quote]
Pridem, ampak če mi obljubi da gremo skupi dec bo mel družbo jaz pa Bom imela mir. Cel dan lahko okoli hodita pa pire pijeta bom čist tih. Sam glej da se ne bosta utopila.


Jaz morm danes vse spakirat. Mož pa itak na kavču leži pa zvezde šteje sred belega dne. Blazno zaposlen tip.
[/quote]
Ja itak!!! Kdo pa naj bi po tvojem pakiral za dopust?
Dec mora pa avto oprat, pregledat, če v avtu vse štima, antifriz, voda za šajbe, olje, bremze, gume…. vso prtljago pol v avto lepo zložit, bicikle napumpatin jih dat na prtljažnik, v avto bencina natankat, cvička in šnopca natočit in v hladilno torbo spakirat, masko plavutke, ribiško palco itd……
Ti boš pa menda ja tiste gate, kopalke in brisače v kufer zložila.
Pa glej, da te dec ne bo moral čakat pred odhodom!!!!!!!!
[/quote]
Jes master razumem.

Eh en taprav dec.. hudič rata šele takrat ko baba utihne in ne naredi nič več – ne pospravi, ne kuha, ne pere… 🙂 🙂 🙂

Polarni uživejte na dopustu!

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **


Jp, lahko prideš še meni, ko pri sebi končaš, se tudi odpravljamo. 🙂
[/quote]
Pridem, ampak če mi obljubi da gremo skupi dec bo mel družbo jaz pa Bom imela mir. Cel dan lahko okoli hodita pa pire pijeta bom čist tih. Sam glej da se ne bosta utopila.
[/quote]
Drži, otroke mi boš še malo na morju popedenela, drugače se ne splača bab s sabo vozit, je enako kot bi drva v hosto vozil. 🙂

Bomo se potrudili :-), hvala.

Če utihne, to ni nič slabga.
Delat pa mora naprej. Če pa noče, pa čez koleno.
Kaj se pa to prav, da baba neb hotla več pospravljat, kuhat itd…..
Saj obstajajo rcnije za take štatlave babnice


Ja itak!!! Kdo pa naj bi po tvojem pakiral za dopust?
Dec mora pa avto oprat, pregledat, če v avtu vse štima, antifriz, voda za šajbe, olje, bremze, gume…. vso prtljago pol v avto lepo zložit, bicikle napumpatin jih dat na prtljažnik, v avto bencina natankat, cvička in šnopca natočit in v hladilno torbo spakirat, masko plavutke, ribiško palco itd……
Ti boš pa menda ja tiste gate, kopalke in brisače v kufer zložila.
Pa glej, da te dec ne bo moral čakat pred odhodom!!!!!!!!
[/quote]
Jes master razumem.
[/quote]

Tako se govori.
Če pa slučajno nisi slišala,, ker je sesalec ropotal, lahko pa še enkrat povem. Ampak samo še enkrat, pol so že sankcije…..


Ti polarni pa tud tiho bod, k si navadna copata. Moraš posodo pomivat pa sede scat, ker te je baba tako naučila. Papak jedan.
Zarad takih pezdetov kot si ti, je babam greben zrasel in se zdaj petelinijo
[/quote]
Tok si retardiran, da si zrel za odstrel. Nima smisla teh genov prenasat naprej.


Pridem, ampak če mi obljubi da gremo skupi dec bo mel družbo jaz pa Bom imela mir. Cel dan lahko okoli hodita pa pire pijeta bom čist tih. Sam glej da se ne bosta utopila.
[/quote]
Drži, otroke mi boš še malo na morju popedenela, drugače se ne splača bab s sabo vozit, je enako kot bi drva v hosto vozil. 🙂
[/quote]
Haha ne sekiraj se. Dream Team imamo s seboj dve babici in en dedi. Ena babi je že na morju, okrepitve dedi plus ena babi so pa na poti. V mojo kuhno pa itak noben dec ne sme, ker potem postanem zlobna. Zelo zlobna.
Otroc bojo siti, speglani, oprani. Animiral se bojo pa že sami.

New Report

Close