Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Telemach – izklop telefona

Telemach – izklop telefona

V petek so mi izklopili telefon zaradi neplačevanja. V soboto zjutraj sem vse plačala in še do danes mi ga niso priklopili nazaj. Ko kličem tja, se nihče ne javi, ko pišem mail, dobim avtomatsko sporočilo, da so trenutno zelo zasedeni in da bodo odgovorili, ko bodo lahko (v 4 dneh še niso imeli 2 min časa, da odgovorijo?). V poslovalnici pravijo, da oni nimajo nič s tem, da se vklopi avtomatsko. Mislim halo?

Vaš link

Ja, to sem že videla, ampak kaj mi pomaga? Samo, da sem še bolj jezna, ker bi moralo biti že v ponedeljek urejeno.

nova
Uredništvo priporoča

kaže, da so kadrovsko zelo podhranjeni. Sem jim postavila eno kratko vprašanje po mailu. Avtomat se mi je takoj odzval z zahvalo in pojasnilom, da imajo veliko dela. Na odgovor sem čakala skoraj teden dni.
Sploh nisem mogla verjet. Kajti konkurenca odgovarja v eni uri ali dveh.

imajo oni svetovalce in prodajalce, da novačijo nove stranke – takrat naredijo vse v sekundi, takoj, samo,da postaneš njihova stranka. Ko si enkrat tam – se jim je.b.e zate kot za stranko…. in non stop poslušaš kako imajo veliko dela in velikoo strank, da ne zmorejo. To ni noben izgovor, še manj opravičilo… so dolžni zagotavljati kvaliteto storitev.

mogoče ti lahko tu kaj pomagajo
http://www.akos-rs.si/resevanje-uporabniskih-sporov

Akos je pa še večja katastrofa. Rabijo 14 dni za odgovor!


saj je tudi 080 št. naj poskusi tja poklicat, nekaj ji bodo povedali po fonu najbrž


saj je tudi 080 št. naj poskusi tja poklicat, nekaj ji bodo povedali po fonu najbrž
[/quote]
Jaz sem jih zmeraj dobila na telefon, kadar sem potrebovala kakšno informacijo. Na maile pa zadnje čase res bolj z zamudo odgovarjajo, ja.

Sem pred časom pisala na Telekom, odgovor prejela čez eno uro, da me bodo poklicali in še isto popoldne do me. Smo uredili naročilo in zvečer so mi že poslali pogodbo na mail. Priklop se je pa res nekoliko zavlekel.

In zakaj komentarje brišete??? Pa dajmo še enkrat:
Telemach je znan po svoji nezainteresiranosti pri reševanju problemov. Drugače me pa zanima, kako vam uspe s telefonom narediti dolg. Zakaj za vraga toliko telefonirate, če veste, da ne boste mogli plačati. Nihče ne želi imeti za svoje stranke neplačnike.
Aja, vi ki brišete, ste očitno tudi med njimi, zato pa vas je moj komentar zmotil. Pravica govora pa to…še niste slišali.

New Report

Close