Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek koliko spolnih partnerjev

koliko spolnih partnerjev

Zanima me vasa starost, spol in koliko spolnih partnerev ste imeli do sedaj.
Dealm raziskavo.

Hvala.

Kaj pa če bi se sama najprej predstavila in odgovorila na zastavljena vprašanja?

55 let/10 part.

sem se devica 🙂

Starost: 40
Št. Sp. P.: 2….pa še to mi je za prvega žal (mladost je norost).

Jaz imam 23 let in sem imela že čez 50 partnerjev s katerim sem seksala:) Jah nočem pomislit na to številko.

46: 100+

Kaj pa za nataliteto si poskrbel?

sem se devica 🙂
[/quote]

To pa težko verjamem v današnjem svetu. Koliko pa si stara?

Jaz 20,žena okrog 40. Pred poroko.

Moski, 34, priblizno toliko kot let, zgubil evidenco okoli 20.

Ona 45 partnerjev on 16 partnerk pred poroko do 27 tega leta. Zakon imava perfekten

Pa te ne moti, da se je toliko gonila in da jo je toliko moških porival?

36 let, 11 sp.partnerjev.

Pa te ne moti, da se je toliko gonila in da jo je toliko moških porival?
[/quote]
Ne moti čisto nič. Odkar sva skupaj se ne goni. Nikoli pa ne bi poročil neizkušene,ker takim se slej ko prej utrga in jo potem vsak kurac naplahta. Pa še nekaj. Grda punca ne bo nikoli imela naval. Se pravi ,če je pa lepa potem je dokaj normalno,da je lahko izbirala v mladosti. Saj večina jih možu laže in on misli,da je drugi.


Starost med 30 in 40 let, spol blonda, avantur pa sploh ne štejem več.

Ženska, 38 let, sigurno čez 200 spolnih

Tale tema je isto kot ko moškega vprašaš kako velikega curaka ima ali pa kdo ima večjega BMWJA pred bajto.
Drugače sem jih imela sama 3 spolne partnerje.

Imam pa daleč največjega čudaka;-);-);-)

Jaz sem že med starejšimi, 45+, pa se nikakor ne morem spomniti vseh, štejem pa štejem, se mi zdi, da sem kakšnega pozabila res no. Senilnost je pri meni hvalabogu že nastopila, ker itak večinoma niso bili kaj prida, treba je priznat. So se pa trudili, tako da plus točke. Najboljši med njimi je bil največji psihopat. Tako da kvantiteta ni tolk važna kot kvaliteta. Okol tega so pa številke precej takoj nižje, kneda. In tudi kvaliteta je precenjena, ker žal, kot iz mojega primera, ga je pa glava j++++


In kaj raziskuješ, ali se samo sliniš?

6, starost 40plus


preveč.

45,4

New Report

Close