Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek izpis iz sisona

izpis iz sisona

Takole, januarja se mi je zaključil stečajni postopek. Dolge sem poravnala, skupna višina 3500eur, niso bili moji pač pa sem bivšemu jemala telefone na naročnino, našibal mi je še prometni prekršek. Ker so začeli na vrata hoditi rubeži, in ker je takrat ta stečaj bil tako opevan sem se zanj odločila. Takrat nisem bila zaposlena,službo sem našla pol leta po začetku postopka. Sedaj sem baje 5 let vodena v sistemu sisbona in posledično nisem kreditno sposobna, kljub dobri plači. Ne morem dobiti niti kartice, limita, lizinga…nič. Sicer v življenju nisem imela kredita, kartic in podobno ampak kaj, če bom pa kdaj potrebovala kaj od tega.

Na spletni strani sisibona sem prebrala, da je mogoč izbris. Ne piše pa nič, kakšni so pogoji. A to kar pošljes to vlogo za izpis in je to dovolj? Ker se mi zdi malo nefer, da sem sedaj še pet let vodena kot dolžnik, če pa je dejansko vse poravnano.

Ni res, da si 5 let prikazana kot dolžnik. V SISBONu se še 4 leta po zaključku stečaja vidi, da si BILA v stečaju. Vidi pa se tudi, da je postopek zaključen in obveznosti poravnane.

New Report

Close