Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek samo za tiste v zvezi

samo za tiste v zvezi

Zanima me kako je pri vas s plačevanjem (tisti ki ste v razmerju)? A vedno eden izmed vaju plačuje, ali si vse razdelita na pol, kako imate urejeno? Jaz namreč nevem več kaj naj storim, verjetno sem si sama kriva. Predno je moj partner dobil službo, sem jo jaz že imela in sem vedno plačevala, kadar sva šla kam, on včasih ampak res redko..Sedaj ima službo in vedno jaz vse plačam, nevem zakaj je tako skop, ima 27 let, jaz imam 24 let in oba imava sedaj redno zaposlitev. Kadar greva v trgovino jaz plačam, kadar greva na izlet jaz plačam itd. Nevem zakaj je tako, kaj naj naredim? Nočem ga užalit, saj ga ljubim in trenutno sem noseča drugi mesec.. Ne zdi se mi fer, on ima polno denarnico jaz pa porabljam še za njega, pa sem ženska in veste, da ženske potrebujemo več, da smo urejene.. Še za dojenčka je potrebno kupiti stvari itd. Kaj naj narejim? Nemorn več tako.

Sem tudi jaz na istem. 10 let sem skoz plačeval vse, položnice, vsak vikend nakupovanje hrane, dopusti, izleti, prevoz, vinjete…..

Lani sem jo postavil pred dejstvo, da gredo vsi stroški na pol, vse kar se kupuje, torej položnice, hrana, izleti, dopusti, investicije v hišo. Lepo sem ji povedal, če ji je kaj do mene, bo to naredila in sprejela….čakam, koliko časa bo zdržala.

Je pa v vsakem primeru težko. Vsa leta me enkrat ni vprašala, koliko stanejo položnice, dopust, fasada, asfalt pred hišo…..

Jaz s takim moškim ne bi živela. Se manj bi pa zanosila z njim. Tak ne bo nikoli znal skrbeti za družino ker je preveč sam vase zagledan.

In kako je odreagirala na to? Jaz res nevem kako naj to spremenim na lep način, samo on sploh ne vidi tega, žal. 🙁

Ženske, kaj je z vami narobe, da zanosite s paraziti?
Zakaj silite v nosečnost s paraziti?
In ja, takoj, ampak res takoj ultimat, da gredo stroški na pol in da bi bilo fajn, da še za nazaj kaj poplača.
Takoj. Drugače pa ga vrži ven.

Seveda je bilo težko, ampak jaz sem ji povedal, da ne more živeti tako nezrelo, neodgovorno, nedoraslo.

Če prav razumem, si ga kupovala, da te je napolnil.
Sedaj pa bi rada obrnila ploščo in pričakuješ, da bo on vzdrževal celo familijo.
Babam, ki ne vedo, kaj pomeni biti v zvezi, kaj pomeni partnerstvo, bi morali preščipniti jajčnike.
Preberi si zakon o zakonski zvezi in družinskih razmerjih.

To se dogaja v tistih vezah kjer eden bolj ceni denar kot partnerja. Takemu ni za zaupati. Prodal bi te za denar, če bi se le pokazala priložnost.

Seveda je bilo težko, ampak jaz sem ji povedal, da ne more živeti tako nezrelo, neodgovorno, nedoraslo.
[/quote]

Jaz bi povedala samo ga nočem užalit.. Potem mi začne očitat, da naredi vse kaj želim, plačujem pa jaz in to mam takšne stroške s tem, ko bi lahko sebi kaj privoščila še zraven. Bojim se, da ga užalim in mi bo zameril do konca, jaz pa nočem ostati brez njega.

Zakaj si z njim?
Ima kako pozitivno lastnost?
Te vsaj dobro poseksa?
Si zaradi seksa z njim?

Grdo ali lepo tak pogovor bosta pač morala imeti. Družina ima toliko in toliko stroškov, vajini dohodki so taki in taki.. skupaj se skrbi za družino kar pomeni, da vsak da po zmožnosti oz. kakor se bosta pač zmenila.

*** lupus pilum mutat, non mentem *** ** malus omnia in malum verit **

Kot ga boš navadla, tako bo.
Postav ga pred dejstvo in mu lepo povej, da tako več ne gre. In to nared TAKOJ!
Ne štekam pa, kako si lahk s takim descom še zanosila.
Midva še ne živiva skup, zato kakšnih skupnih položnic še nimava, imava pa večkrat stroške za hrano, izhode….in glede na to, da on zasluž kr neki več od mene, je res, da večkrat plača on, ampak včasih plačam tud sama, tud ko greva nekam vn jest včasih sama plačam. Mi niti na misel ne pride, da bi vse njemu prepustila, čeprav bi mu lahk, se tud on sam večkrat ponud: dej bom jaz plačal, pa tega nočem.

Pri nas se sploh ne gleda kaj je od katerega, ker sva par, ker imava otroke, smo družina in je VSE NAŠE. Ne predstavljam si življenja na takšen način.
Ja kaj pa on potem z tem denarjem…varčuje za…hišo v kateri boste živeli, za avto s kateri se boste vozili…kam gre denar ki ga on zasluži?
V bistvu si naredila napako v štartu in…težko bo iti nazaj…če se tako bojiš zamere z njegove strani, potem…pogovor ni rešitev…mogoče gresta v trgovino, restavracijo in… ti ˝pozabiš˝ denarnico…ga pošlješ v trgovino z listkom in…ga na nek način prisiliš da sodeluje…ne vem…

Pri nas se sploh ne gleda kaj je od katerega, ker sva par, ker imava otroke, smo družina in je VSE NAŠE. Ne predstavljam si življenja na takšen način.
Ja kaj pa on potem z tem denarjem…varčuje za…hišo v kateri boste živeli, za avto s kateri se boste vozili…kam gre denar ki ga on zasluži?
V bistvu si naredila napako v štartu in…težko bo iti nazaj…če se tako bojiš zamere z njegove strani, potem…pogovor ni rešitev…mogoče gresta v trgovino, restavracijo in… ti ˝pozabiš˝ denarnico…ga pošlješ v trgovino z listkom in…ga na nek način prisiliš da sodeluje…ne vem…
[/quote]

je vraga naredila napako v štartu. Očitno je taka, da je zastonj noben noče. Pa mu je plačevala.
Sedaj pa je 2 meseca noseča (grem stavit, da je kontracepcija zatajila, pa počen kondom pa to), svoje je dosegla, bi se pa ona šla drugo igro.
KOnec koncev ji tisti, ki ji svetujete še naprej umazano igro, dobro svetujete, ker drugega očitno nista sposobna.

Glej, vidva nista več samo par, sta bodoča starša in čas je, da se vsedeta in zrelo pogovorita in dorečeta svoje vloge v vaši dužini.
Zaslužen denar ni ne njegov ne tvoj, je družinski proračun, s katerim družina živi in se preživi.. Če vama bo lažje, imejta vsak svoj, ampak tudi skupen račun. skupnega polnita enakovredno, recimo 70{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} od prihodkov, kar ostane imaš zase, za svoj luksus.iz skupnega pa se plačujejo vsi stroški za bivanje, za otroka, počitnice itd.
Če se imata rada in sta ustvarila družino, je škoda da se zaradi denarja v hiši pojavi kreg in nezaupanje. Uredita to čimprej, na zrel način, saj sta vendar odrasla, bodoča starša!
Srečno.

Pri nas se sploh ne gleda kaj je od katerega, ker sva par, ker imava otroke, smo družina in je VSE NAŠE. Ne predstavljam si življenja na takšen način.
Ja kaj pa on potem z tem denarjem…varčuje za…hišo v kateri boste živeli, za avto s kateri se boste vozili…kam gre denar ki ga on zasluži?
V bistvu si naredila napako v štartu in…težko bo iti nazaj…če se tako bojiš zamere z njegove strani, potem…pogovor ni rešitev…mogoče gresta v trgovino, restavracijo in… ti ˝pozabiš˝ denarnico…ga pošlješ v trgovino z listkom in…ga na nek način prisiliš da sodeluje…ne vem…
[/quote]

je vraga naredila napako v štartu. Očitno je taka, da je zastonj noben noče. Pa mu je plačevala.
Sedaj pa je 2 meseca noseča (grem stavit, da je kontracepcija zatajila, pa počen kondom pa to), svoje je dosegla, bi se pa ona šla drugo igro.
KOnec koncev ji tisti, ki ji svetujete še naprej umazano igro, dobro svetujete, ker drugega očitno nista sposobna.
[/quote]

Bi rekla, da je ravno obratno.
Tip jo izkorišča na polno. Ker je videl, da mu gre fajn, jo je silil imet otroka. Ker je prepričan, če bo imela otroka, ga pa ne bo nagnala.
Dobro si je ta izkoriščevalec postlal. Tipično za izkoriščevalce, da privežjo babo nase z otrokom.
Zdaj naj še samo to napiše, da on živi pri njej.

je vraga naredila napako v štartu. Očitno je taka, da je zastonj noben noče. Pa mu je plačevala.
Sedaj pa je 2 meseca noseča (grem stavit, da je kontracepcija zatajila, pa počen kondom pa to), svoje je dosegla, bi se pa ona šla drugo igro.
KOnec koncev ji tisti, ki ji svetujete še naprej umazano igro, dobro svetujete, ker drugega očitno nista sposobna.
[/quote]

Bi rekla, da je ravno obratno.
Tip jo izkorišča na polno. Ker je videl, da mu gre fajn, jo je silil imet otroka. Ker je prepričan, če bo imela otroka, ga pa ne bo nagnala.
Dobro si je ta izkoriščevalec postlal. Tipično za izkoriščevalce, da privežjo babo nase z otrokom.
Zdaj naj še samo to napiše, da on živi pri njej.
[/quote]

kolikor jaz poznam primere, v večini ženske silijo z otrokom. sploh pa tale, ki misli, da ženske porabijo več zaradi urejenosti. Očitno živi pri ta starih, ki ji financirajo streho nad glavo in hrano, ona pa ima svoj denar za šminkanje in plačevanje seksa.

Pri nas se sploh ne gleda kaj je od katerega, ker sva par, ker imava otroke, smo družina in je VSE NAŠE. Ne predstavljam si življenja na takšen način.
Ja kaj pa on potem z tem denarjem…varčuje za…hišo v kateri boste živeli, za avto s kateri se boste vozili…kam gre denar ki ga on zasluži?
V bistvu si naredila napako v štartu in…težko bo iti nazaj…če se tako bojiš zamere z njegove strani, potem…pogovor ni rešitev…mogoče gresta v trgovino, restavracijo in… ti ˝pozabiš˝ denarnico…ga pošlješ v trgovino z listkom in…ga na nek način prisiliš da sodeluje…ne vem…
[/quote]

On si varčuje za svoj avto itd sigurno, ne vidi pa tega ker je očitno sebičen js nevem

Pri nas se sploh ne gleda kaj je od katerega, ker sva par, ker imava otroke, smo družina in je VSE NAŠE. Ne predstavljam si življenja na takšen način.
Ja kaj pa on potem z tem denarjem…varčuje za…hišo v kateri boste živeli, za avto s kateri se boste vozili…kam gre denar ki ga on zasluži?
V bistvu si naredila napako v štartu in…težko bo iti nazaj…če se tako bojiš zamere z njegove strani, potem…pogovor ni rešitev…mogoče gresta v trgovino, restavracijo in… ti ˝pozabiš˝ denarnico…ga pošlješ v trgovino z listkom in…ga na nek način prisiliš da sodeluje…ne vem…
[/quote]

On si varčuje za svoj avto itd sigurno, ne vidi pa tega ker je očitno sebičen js nevem
[/quote]

zakaj si zanosila z njim? Odkrito rečeno bolje da čimprej splaviš.

Loči se in zahtevaj čim višjo preživnino. Tako to ženske dandanes prakticirajo, pa nobena nima slabe vesti, da bi moškega s tem užalila. 🙂

Nisma poročena

Nisma poročena
[/quote]
Saj je vseeno.

On si varčuje za svoj avto itd sigurno, ne vidi pa tega ker je očitno sebičen js nevem
[/quote]

zakaj si zanosila z njim? Odkrito rečeno bolje da čimprej splaviš.
[/quote]

Budalo!!

Postavi ga na realna tla. Pa nehi jamrat kako ga nočeš užalit. Starša bosta in otrok ne živi od zraka. Kaj njemu ni jasno pa kaj teb ni jasno? Česa se bojiš?

Pri nas se sploh ne gleda kaj je od katerega, ker sva par, ker imava otroke, smo družina in je VSE NAŠE. Ne predstavljam si življenja na takšen način.
Ja kaj pa on potem z tem denarjem…varčuje za…hišo v kateri boste živeli, za avto s kateri se boste vozili…kam gre denar ki ga on zasluži?
V bistvu si naredila napako v štartu in…težko bo iti nazaj…če se tako bojiš zamere z njegove strani, potem…pogovor ni rešitev…mogoče gresta v trgovino, restavracijo in… ti ˝pozabiš˝ denarnico…ga pošlješ v trgovino z listkom in…ga na nek način prisiliš da sodeluje…ne vem…
[/quote]

je vraga naredila napako v štartu. Očitno je taka, da je zastonj noben noče. Pa mu je plačevala.
Sedaj pa je 2 meseca noseča (grem stavit, da je kontracepcija zatajila, pa počen kondom pa to), svoje je dosegla, bi se pa ona šla drugo igro.
KOnec koncev ji tisti, ki ji svetujete še naprej umazano igro, dobro svetujete, ker drugega očitno nista sposobna.
[/quote]

Če te tak zanima mam ogromno ponudb in ne spadam v kategorijo grdih kot si ti tako da utihni

New Report

Close