Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tale tip na Tedniku, ki se je zadeval heroinom, ko je že imel otroke

Tale tip na Tedniku, ki se je zadeval heroinom, ko je že imel otroke

In otroci so mu vse oprostili. Res neverjetno, da ga ne obsojajo?

Droga ni tok huda stvar kot diktatorski starši ali mama mučenica, ki vztraja ob batinah za “dobro otroka”.

Sem gledala, pa ne vem točno.. A žena je še z njim?

Dober odgovor, ja. -pa še kako resničen. Pa ne zagovarjam nobenih drog- ne trdnih ne tekočih.

On je imel dovolj trdo voljo, da je zmagal, s osvobodil nespametnosti iz mladosti. Saj je povedal, kaj danes prenaša na mlade iz lastnih izkušenj. Njegovi otroci to razumejo, ker vedo, kaj to pomeni zanj – in tudi sedaj imajo veliko od njega.

In zagotovo jih ni nikoli pretepal, bil diktatorski in jih ni mučil.

Zame je to zdrav odnos. Odpustit!!
Zakaj bi za nazaj neki gnojil, se živciral in obsojal??

VSI delamo napake! Še največje ve monklje, ki se imate za vseznalice.

Eni pa pač životarijo in krivijo vse za nazaj – ker so zavozili svoj lajf!


Se strinjam. Najhujše kar se ti lahko zgodi če ti je oče narkoman je, da prodaja tvoje telo za svoj fiks, medtem ko so strogi toda trezni starši katastrofa, saj te v zameno za red in disciplino zgolj finančno preživljajo, kar je popolnoma brezveze.
Droge so super, želim si da bi bili moji starši na heroinu, namesto da so me vzgajali, fuj.

Mogoče je bil drugače čisto dober človek in otroci so mu pač odpustili, da je padel pod vpliv drog.


Se strinjam. Najhujše kar se ti lahko zgodi če ti je oče narkoman je, da prodaja tvoje telo za svoj fiks, medtem ko so strogi toda trezni starši katastrofa, saj te v zameno za red in disciplino zgolj finančno preživljajo, kar je popolnoma brezveze.
Droge so super, želim si da bi bili moji starši na heroinu, namesto da so me vzgajali, fuj.
[/quote]

Kaj naj ti rečem, otroci tega narkomana so dokazali, da so lepo vzgojeni.


Se strinjam. Najhujše kar se ti lahko zgodi če ti je oče narkoman je, da prodaja tvoje telo za svoj fiks, medtem ko so strogi toda trezni starši katastrofa, saj te v zameno za red in disciplino zgolj finančno preživljajo, kar je popolnoma brezveze.
Droge so super, želim si da bi bili moji starši na heroinu, namesto da so me vzgajali, fuj.
[/quote]

Kaj naj ti rečem, otroci tega narkomana so dokazali, da so lepo vzgojeni.
[/quote]
In zato ti sklepas, da je čisto ok, ce je stars drogeras in da sploh ni hudo… se mi zdi, da jih je vzgajala mama, oceta ni bilo pri vzgoji. Torej…

Kaj naj ti rečem, otroci tega narkomana so dokazali, da so lepo vzgojeni.
[/quote]
In zato ti sklepas, da je čisto ok, ce je stars drogeras in da sploh ni hudo… se mi zdi, da jih je vzgajala mama, oceta ni bilo pri vzgoji. Torej…
[/quote]

Ti si fijakarski konj. Nima smisla s tabo govort 🙁


In zato ti sklepas, da je čisto ok, ce je stars drogeras in da sploh ni hudo… se mi zdi, da jih je vzgajala mama, oceta ni bilo pri vzgoji. Torej…
[/quote]

Ti si fijakarski konj. Nima smisla s tabo govort 🙁
[/quote]

Mislim da tvoj zapis govori vec o tebi kot o meni.
In poanta zgoraj, ki sem jo napisaka je jasna… neumno je pisati in trditi, da so droge pri starsu manjsi problem kot kakrsnekoli druge anomalije v druzinah zaradi katerih kdorkoli trpi… vse je problem in se ne sme dogajati, ker pusca resne posledice… zato je tako pisanje zgoraj neodgovorno in butasto. Ce pa ti tega ne zmores razumeti pac ti jaz ne morem pomagati.

Kaj naj ti rečem, otroci tega narkomana so dokazali, da so lepo vzgojeni.
[/quote]
In zato ti sklepas, da je čisto ok, ce je stars drogeras in da sploh ni hudo… se mi zdi, da jih je vzgajala mama, oceta ni bilo pri vzgoji. Torej…
[/quote]

V tem primeru se je tako izkazalo.

In ne da ni hudo, ampak ni tako hudo kot druge stvari (naštete).


In zato ti sklepas, da je čisto ok, ce je stars drogeras in da sploh ni hudo… se mi zdi, da jih je vzgajala mama, oceta ni bilo pri vzgoji. Torej…
[/quote]

V tem primeru se je tako izkazalo.
[/quote]
Seveda, kajda ti ni jasno…vzgajala ju je mati, ki se je locila od oceta…je sin povedal, v smislu, da je bil v bistvu brez oceta.

To je daleč od najslabšega, kakršni so lahko starši. To cel čas pravim.

Sta pa oba otroka zelo simpatična. Škoda, da niso pokazali še žene pa da bi ona povedala,kaj je doživljala, ko se je mož ob majhnih otrocih špikal v žilo.

Kako lahko to trdis… ce nekdo zadet, doma krade, da se kahko fiksa, ce je nasilen, ce ti pokrade in razporoda vso lastnino, ce si da overdose in ga pred tvojimi lastnimi ocmi odnesejo v trugi…ali pa grozote kot jih je omenila ena zgoraj, da. Elo otroke prodaja, da se fiksa… vse toso moznosti v takih primerih in ti trdis da to kar droga povzroca ni tako hudo…. meni je grozljivo, da to trdis

Škoda ane, k da si ne morš predstavljat?! En sam strah, obup, grozo…. beg, skrivanje, jok, nemoč!!
Iskanje izhoda, mirit, plačevanje, prikrivanje, slaba vest, očitanje……..kaj še?

Mora bit enkratna ženska, da je tako vzgojila otroka, da imata rada očeta. Upam, da je njemu obrnila hrbet, ker vsega se pa res ne da požret. Lahko sta na “živjo” in nasmeh – sam od tu dalje pa ne bi šlo.

Kdor si ni okusil takšnega življenja ne ve. Vedo le starši oziroma najbljižji, kakšna groza je to.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Kako lahko to trdis… ce nekdo zadet, doma krade, da se kahko fiksa, ce je nasilen, ce ti pokrade in razporoda vso lastnino, ce si da overdose in ga pred tvojimi lastnimi ocmi odnesejo v trugi…ali pa grozote kot jih je omenila ena zgoraj, da. Elo otroke prodaja, da se fiksa… vse toso moznosti v takih primerih in ti trdis da to kar droga povzroca ni tako hudo…. meni je grozljivo, da to trdis
[/quote]

Namisliš si lahko vse sorte. Ampak to in še več je tudi mogoče. In to tudi brez drog.

Kako lahko to trdis… ce nekdo zadet, doma krade, da se kahko fiksa, ce je nasilen, ce ti pokrade in razporoda vso lastnino, ce si da overdose in ga pred tvojimi lastnimi ocmi odnesejo v trugi…ali pa grozote kot jih je omenila ena zgoraj, da. Elo otroke prodaja, da se fiksa… vse toso moznosti v takih primerih in ti trdis da to kar droga povzroca ni tako hudo…. meni je grozljivo, da to trdis
[/quote]

Namisliš si lahko vse sorte. Ampak to in še več je tudi mogoče. In to tudi brez drog.
[/quote]
ker to so namišljene stvari po tvoje – tega drogeraši ne počno…
le kaj pišejo po črnih kronikah policisti, pa kaj ljudje javljajo v stiskah, ki s takimi drogeraši živijo.
Sram te je lahko takega pisanja…
…ti želim, da ti ne bo kdaj dano živeti tako in v takih stiskah, čeprav, glede na to kako se posmehuješ temu, delaš norca iz žrtev, ki to trpijo, bi ti situacija na tvoji lastni koži spremenila življenje.

po tvoje žena iz tega primera, je tista, ki je problematična, ker se je ločila, ker očitno po tvoje si je namišljevala stisko in težino situacije, po tvoji logiki.
Pravi manipulatorji ste eni – človek ne more verjeti, kako ste sposobni zaničevati ljudi v stiski in jim govoriti, da to ni nič, da si namišljujejo. Taki ste tudi resen problem.
Je s teboj vse ok? Ker tako razmišljanje in pisanje ni normalno.

Če vas zanima kaj več o Simonu Popoviču si preberite knjigo Narkoman Nikoli, ki sta jo skupaj napisala on in njegova sestra Helena Kobal.

Tam pove, da se je žena ločila oz. ga zapustila – razumljivo.

Simonu vsaka čast za zmago, bivši ženi pa čestitke za odnos, ki ga je zgradila med očetom in otrokoma.

Simonu je dosti pomagala Helena. Imam občutek, da ga izpostavlja javnosti zato, da mu krepi voljo. Drugače so pa vsi prikazani na oddaji zelo “fajn”. Le tako naprej !!!

New Report

Close