Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ko te družina razjezi

ko te družina razjezi

Ste že kdaj štrajkale, ko so vas domači razjezili do te mere, da niste več kuhale. Je kaj zaleglo?
Vsem je samoumevno, da delam vse, ostali nič. Sedaj je pa meni dovolj!!!

Končno si prišla k pameti :).
Želim ti, da ne boš več gospodinjska služkinja.
Navadila si jih, da so lenobe, da si ti njihova služkinja. Zdaj pa jih še odvadi :). Upam, da ti uspe.

Ne teh igric se jaz ne grem oz so mi otročje. Predvidevam, da si do zdaj vsa leta delala sama in vsi vemo, da sili se nobeden rad. Če tega več ne zmoreš to pivej svoji družini in se orgarnizirajte. Zdaj čez poletje pa so naša kosila res preprosta in nezakomplicorana taka ki so narejena v dobre pol ure.

Končno si prišla k pameti :).
Želim ti, da ne boš več gospodinjska služkinja.
Navadila si jih, da so lenobe, da si ti njihova služkinja. Zdaj pa jih še odvadi :). Upam, da ti uspe.
[/quote]

Drži pesti:)))
Danes že ves dan ne delam nič!!! Prvič po 20 letih!
Sama sem jih navadila, odvadila jih bom tudi! Mi je počil pisker!
Svoboooda prihajam, dovolj imam!!!

Zdaj te bodo samo debelo gledali in se spraševali, če nisi morda zbolela? 😉

Zdaj te bodo samo debelo gledali in se spraševali, če nisi morda zbolela? 😉
[/quote]

Boli meeeeee :)))

Teta fani, oprosti, to niso igrice, ni mi težko delati, ampak, dokler se bodo otroci drli na mene pri polni mizi in mož ležal ves dan na kavču, SE BOMO IGRALI prazen štedilnik! Če ne bo bolje se bomo šli še prazne omare, pokvarjen pralni stroj in blatna tla!

Teta fani, oprosti, to niso igrice, ni mi težko delati, ampak, dokler se bodo otroci drli na mene pri polni mizi in mož ležal ves dan na kavču, SE BOMO IGRALI prazen štedilnik! Če ne bo bolje se bomo šli še prazne omare, pokvarjen pralni stroj in blatna tla!
[/quote]

Pa kaj imaš to za enega nesposobnega gnoja za moža?
Pa nevzgojene froce, kdo jih je tako vzgajal?

Teta fani, oprosti, to niso igrice, ni mi težko delati, ampak, dokler se bodo otroci drli na mene pri polni mizi in mož ležal ves dan na kavču, SE BOMO IGRALI prazen štedilnik! Če ne bo bolje se bomo šli še prazne omare, pokvarjen pralni stroj in blatna tla!
[/quote]

Napišti potem kasneje,če ti je ratalo – na daljši rok.
Srečno!

Razvajeni so, to je.
Hči vpije ah, spet pica, sin se dere, ne bom torteeee, drug sin se dere…ah, spet potica!!!!
Mož poje vse, ampak jim ne reče nič, nikooooli!!!!!!
Pismo, eno leno babo mu bom pripeljala sama, naj občuti kako je to!!!
Marsikateri moški si lahko le želi pridno gospodinjo, ni jih veliko!
Moj sploh ne ve kaj je to lena baba!

No, če že ne kuhaš, dokler vsaj pečeš (in dušiš), bo nekako šlo.
Da pa ne bo tako, kot z tistim delavcem, ki ni hotel na dopust. Je rekel: “Ne morem iti, saj lahko sicer ugotovijo, da me v resnici sploh ne potrebujejo! ” 🙁

Teta fani, oprosti, to niso igrice, ni mi težko delati, ampak, dokler se bodo otroci drli na mene pri polni mizi in mož ležal ves dan na kavču, SE BOMO IGRALI prazen štedilnik! Če ne bo bolje se bomo šli še prazne omare, pokvarjen pralni stroj in blatna tla!
[/quote]

Pa kaj imaš to za enega nesposobnega gnoja za moža?
Pa nevzgojene froce, kdo jih je tako vzgajal?
[/quote]

Ah, ne bi o možu, drugače je zelo dober človek, priden za službo, ampak domaaaa!!!
Otrosi so že polnoletni, študirajo in še malo pa jih bom vrgla na cesto. Niso nevzgojeni, zelo so pridni za študij, študentsko delo, ampak razvajeni so do konca. Vem, kriva sem jaz.
Nisem jih tako vzgajala, ravno to mi je uganka. Zakaj me ne spoštujejo?

Pa kaj imaš to za enega nesposobnega gnoja za moža?
Pa nevzgojene froce, kdo jih je tako vzgajal?
[/quote]

Ah, ne bi o možu, drugače je zelo dober človek, priden za službo, ampak domaaaa!!!
Otrosi so že polnoletni, študirajo in še malo pa jih bom vrgla na cesto. Niso nevzgojeni, zelo so pridni za študij, študentsko delo, ampak razvajeni so do konca. Vem, kriva sem jaz.
Nisem jih tako vzgajala, ravno to mi je uganka. Zakaj me ne spoštujejo?
[/quote]

Torej imaš moža samo zato, ker ti keš nosi k hiši? Ker, kolikor te razumem, doma je čisto navaden gnoj. MOra pa res veliko denarja prinesti domov, da ga gledaš.
Otroci niso nevzgojeni? O pa še kako so nevzgojeni, če je vse res kar pišeš. Ene navadne parazitske gnide. Ampak ja za nevzgojenost sta kriva ti in tvoj mož. Oba.

Največja fora je ko se bo avtoričina družina sama znašla.

Tudi pri nas je tako.
Nobene hvaleznosti ,samo pritožbe in jezikanje.Tudi jaz vem da sem sama kriva.
Vedno so se mi smilili in sem vse naredila sama. Sedaj ko so odrasli je vse samo po sebi umevno. Kosilo,pranje, varstvo vnukov,vedno na razpolago za njihove težave…
Sedaj pa imam tudi jaz dovolj mogoče se bom celo odselila.

Tko to je, kjer kura vlada. Sedaj boš delala drugo neumnost; nič delala.

Veš koga, k modremu valu pejd, da ti ročno vnese podatke, ker drugače ti ne bo zaleglo. Ali pač;

poleg službe začni skrbet izključno za tehnične zadeve okrog doma. Če ne boš imela kaj v usta dat in čisto ter celo za obleč, pejd to kupit in vknjiži kot družinski strošek.

Pa goflo že enkrat zapri porkamadona!!!

jaz sem štrajkala od prvega dneva, ko sva začela skupaj živet … delala bova vsak pol ali pa greva narazen 🙂

Edino pametno.
Avtorici pa želim, da se nauči kaj od tebe :).

Če bi se včeraj bi bilo prekasno! Prvo se ponujate kot prostitutke, potem pa zahtevate plačilo v neskončni obliki. Moške pičke prav razumem da nočejo posla z vami imeti. Je pa že mama boljša…

Jah čas moških lenuharjev, ki cel dan ležijo na kavču s pivom v roki in čakajo kosilo, večerjo s strani žene bo počasi konec. In prav je tako. Sam sem moški in si s punco deliva vse na pol, kuhava, pereva. Jaz z veseljem kuham, edina stvar, ki jo počne samo ona je likanje.

Moški kralji, konec je. Sedaj so ženske postale enake, ne bodo vam več sužnjile. Tako da edina pravila rešitev je 50:50 povsod.

a njej pa težko misliš?

To je možno samo v bloku, na deželi, v hiši pa to ne gre.

Imam to srečo, da se imam rada in da se cenim, zato nikoli nisem igrala Cankarjevo mati in sem že zgodaj naučila otroke, da pospravljajo za zabo, da pripravijo kosilo in da je njihova šila ravno tako pomembna kot moja služba. Tudi možu pomač v gospodinjstvu ni tuja.
Ti pa si 20 let furala in vse sama pistorila, zdaj ko si malo starejša in manj okretna in tega ne zmoreš več pa bi rada, da se čez
noč vse spremeni. Ne bo šlo.
Posedi jih za mizo in se odkroto pogpvorite. Mama hotel je trenutno zaprt. Vsak bo po svojih močeh prispeval za skupno dobro. Povej jim kaj od njih pročakuješ in tega se drži.
Verjamem, pa da te bodo gledali kot, da si iz drugega planeta saj so tvpja dela do sedaj imeli za samoumevna. Kriva si pa ti.

Končno si prišla k pameti :).
Želim ti, da ne boš več gospodinjska služkinja.
Navadila si jih, da so lenobe, da si ti njihova služkinja. Zdaj pa jih še odvadi :). Upam, da ti uspe.
[/quote]

Drži pesti:)))
Danes že ves dan ne delam nič!!! Prvič po 20 letih!
Sama sem jih navadila, odvadila jih bom tudi! Mi je počil pisker!
Svoboooda prihajam, dovolj imam!!!
[/quote]

Imaš vso mojo podporo in razumevanje.
👍

To je možno samo v bloku, na deželi, v hiši pa to ne gre.
[/quote]

Seveda ne, ker tašča tega ne dovoli. Kdor ne dela, naj ne jé!

New Report

Close