Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek A je povsod na morju tako bedno?

A je povsod na morju tako bedno?

Sem bila v kampu na morju, nora gužva. Pa kar vsi se nekaj poznajo, cel cirkus glede kuhanja, obiski sosedov, vse povsod polno avtov, na plaži gužva – dva dni več kot preveč.
A je povsod tako bedno?

Pa sem bila tudi v hotelu nekaj dni, kot bi me zaprli v en betonski panj. Doma sonce, travnik, senca. Tam beton, gužva, vroče…

Nisem jaz za take dopuste.

Očitno si popolnoma omejena, če ne znaš izbrati počitnic, ki tebi ustrezajo.
Če si pa samo rabila povedati, da letos ne greš nikamor, pa tudi prav.
PReveliko dramo delate, če ne greste nikamor res ne vem, zakaj milijon postov na temo, kako je morje bedno.

Kaj nisi prebrala, da sem bila na morju.

Kaj nisi prebrala, da sem bila na morju.
[/quote]

Sem, pa kdo bi ti karkoli verjel…ti pač ne greš na morje, kaj je treba zdaj neke zgodbice pisati…Jaz tudi letos ne grem nikamor izven Slo, pa ne norim zaradi tega, kako je povsod bedno.

Ja ne vem pač ne greš na takšen dopust če ti ne paše. Meni tudi ni za v hotel sploh ne poleti na morju, nekaj drugega je spomladi ko si itak veliko zunaj. Poleti pa se potem težko umakneš pred soncem, vsaj jaz tako vidim lahko pa da se motim ker to ne prakticiram.
Kamp pa ja v enih se med seboj kar poznajo jaz za kamp kamor hodimo mi včasih rečm je k ena vas vsi se med seboj poznamo. Ampak ok eni se bolj obiskujejo so večkrat skupaj meni to ne sede. Na plaza se pogovarjamo če nam ni do tega smo vsak v svoji senci. Ko pa smo pred prikolico pa se več ali manj družimo naša družina skupaj. Otroci pa so nekaj časa pri enih nekaj časa pri drugih in tako včasih pride veliko otrok k nam da imamo cel vrtec.
Nam to odgovorja, gremo pa na krajše dopuste tudi kam drugam sami zase.

Očitno ti ne rata izbrat pravega kraja oz. lokacije ob morju.

Na dopust (in ne nujno na morje sploh) hodim junija in septembra. V juliju in avgustu me tudi zastonj ne spraviš nikamor, še najmanj pa na hrvaške plaže. Raje sedim doma na balkonu in v miru berem knjige.

Nisi bila s pravimi ljudmi zato ti ni bilo všeč.


Na žalost je bedna tvoja degenerirana familija.

Če postaviš vejice, te bo mogoče kdo razumel.

Jaz drugače sploh ne hodim na morje, grem raje na kako potovanje. Pa še tisto kot praviš ti, izven sezone.
Zdaj sem pa šla na morje pač, ker me je nekdo v to prepričal. Žal.

Se strinjam z avtorico. Že dva dni v tem času je prehud matr.
Noro dobre lokacije, vendar prevroče za raziskovanje, potepanja, ob morju preveč ljudi, natrpano, čeprav mirni, vljudni, brez incidentov.

Bolje iti v hribe, planine na aktivni dopust, morje in potovanja pa po sezoni, kdor ima to možnost.

To zadnje je pa seveda super.

Problem ni v morju oz v lokaciji ampak v tebi to si ugotovila že sama. Tudi mi svoj dopust izkoristimo za potovanja in mi ni za poležavanje na plaži, vendar pa ne morem trditi, da je morje bedno ampak trwnutno to zame ni. Če pa bi bila povabljena oz šla vseeno iz bilo katerega razloga pa bi se piskušala prilagodit in imeti vseeno lepo ne pa pljuvati.
Upam, da nisi na vsakem koraku izražala svojo nezainteresiranost in bila s tem žaljiva do ljudi ki so te gostili oz, da jim nisi na vsakem koraku dala vedeti, da je samo tvoj način dopustovanja edino pravilen.

Od kje ti ideja, da me kdo gosti?
Ni me nihče gostil. Se kar lepo vse plača.

Od kje ti ideja, da me kdo gosti?
Ni me nihče gostil. Se kar lepo vse plača.
[/quote]

Potem si pa res bukava al maš pa prwveč keša, da ga trosiš za nekaj za kar ti ni.

Jaz drugače sploh ne hodim na morje, grem raje na kako potovanje. Pa še tisto kot praviš ti, izven sezone.
Zdaj sem pa šla na morje pač, ker me je nekdo v to prepričal. Žal.
[/quote]

Bila sem že marsikje in še nikdar se nikjer nisem imela slabo, čeprav mi ni bilo vse po volji,ni bilo po mojih pričakovanjih ali pa je šlo kaj narobe.
Sem človek, ki zna uživat in si vedno obrnem tako, da mi je fajn.

Ljudje, ki ste pa vedno nezadovoljni, vedno iščete neke dlake v jajcu, morate pa pač biti previdni kam greste in s kom.

Od kje ti ideja, da me kdo gosti?
Ni me nihče gostil. Se kar lepo vse plača.
[/quote]

Potem si pa res bukava al maš pa prwveč keša, da ga trosiš za nekaj za kar ti ni.
[/quote]

Veš kako je smešno, ko ženska, ki misli, da v hotelih in kampih zastonj gostijo ljudi, druge zmerja, da so bukovi. Temu se je pa res za smejat :).

Jaz drugače sploh ne hodim na morje, grem raje na kako potovanje. Pa še tisto kot praviš ti, izven sezone.
Zdaj sem pa šla na morje pač, ker me je nekdo v to prepričal. Žal.
[/quote]

Bila sem že marsikje in še nikdar se nikjer nisem imela slabo, čeprav mi ni bilo vse po volji,ni bilo po mojih pričakovanjih ali pa je šlo kaj narobe.
Sem človek, ki zna uživat in si vedno obrnem tako, da mi je fajn.

Ljudje, ki ste pa vedno nezadovoljni, vedno iščete neke dlake v jajcu, morate pa pač biti previdni kam greste in s kom.
[/quote]

Ampak glede na tvoj post, imam občutek, da nisi preveč zadovoljna sama s sabo?

Upam, da se poleg besnečih pljuvačic oglasi še kdo, ki pa ima kak normalen predlog. In pove kje na morju ni take grozne gužve pa, da ni treba biti v nekem betonskem dolgočasnem hotelu.
In da je v Evropi.

Potem si pa res bukava al maš pa prwveč keša, da ga trosiš za nekaj za kar ti ni.
[/quote]

Veš kako je smešno, ko ženska, ki misli, da v hotelih in kampih zastonj gostijo ljudi, druge zmerja, da so bukovi. Temu se je pa res za smejat :).
[/quote]

Glede na tvoj prvi post ko opisuješ, da si se pustila prepričati, da si šla na morje, sem si jaz predstavljala ok da si šla k prijateljem, ki dopostujejo v kempu za dva dni. Če pa si vse to keširala pa že v štartu veš, da ti za to ni, potem se lahko smejim samo jaz tebi.

Bila sem že marsikje in še nikdar se nikjer nisem imela slabo, čeprav mi ni bilo vse po volji,ni bilo po mojih pričakovanjih ali pa je šlo kaj narobe.
Sem človek, ki zna uživat in si vedno obrnem tako, da mi je fajn.

Ljudje, ki ste pa vedno nezadovoljni, vedno iščete neke dlake v jajcu, morate pa pač biti previdni kam greste in s kom.
[/quote]

Ampak glede na tvoj post, imam občutek, da nisi preveč zadovoljna sama s sabo?
[/quote]

Ljudje, ki ste kronično nezadovoljni, morate biti previdni tudi na Monu 😛

A ti resno razlagaš, da si ne znaš najti prostora po soncem, ki bi ti ustrezal?
Sama zase ne znaš najti?

Veš kako je smešno, ko ženska, ki misli, da v hotelih in kampih zastonj gostijo ljudi, druge zmerja, da so bukovi. Temu se je pa res za smejat :).
[/quote]

Glede na tvoj prvi post ko opisuješ, da si se pustila prepričati, da si šla na morje, sem si jaz predstavljala ok da si šla k prijateljem, ki dopostujejo v kempu za dva dni. Če pa si vse to keširala pa že v štartu veš, da ti za to ni, potem se lahko smejim samo jaz tebi.
[/quote]

Napisala sem kamp in pa hotel. In ja, moraš biti res omejen, da misliš, da je to dvoje zastonj.
Ne vem no, ampak še nisem kampirala zastonj v nobenem kampu in ne spala v nobenem hotelu. Zato mi je tvoje razmišljanje resnično skrajno bukovo.

No ja, itak da bodo same pljuvačice, ki besnijo na polno. Da bi pa kdo kak pameten odgovor napisal pa je res težko pričakovat.

New Report

Close