Starševski čvek

Nova moška moda na morju?

Default avatar
Sem v kampu, pa ne nudističnem, in opažam, da Italijani - moški srednjih in več let, sploh ne nosijo več kopalk. Okoli pasu imajo ovite rute, spodaj nič. Taki hodijo po kampu in na plaži. Ko gredo v vodo, odvržejo ruto in ponosno korakajo s svojim bingeljnom.
Ni treba poudarjati, da so videti nagravžno in pedofilsko. A to je neka nova moda? Tu in tam kakšen očitno nima rute in jo nadomesti z brisačo.
Default avatar
xvzxvz je napisal/a:
Verjetno te muči zavist, ker voj luzer niti približno ne izgleda tako dobro kot Italijani.
Default avatar
italijani so vedno bli exhibicionisti, verjetno je prepovedano tam na hrvaškem bit nag drugače bi bli nagi
Default avatar
Pedofilka si ti! Italjani so moderni, ne kot tvoj debeli ded, v pumparicah do kolen!
Default avatar
trapa primitivna je napisal/a:
A bejž? Moderni? Z žensko ruto okol pasu?
Default avatar
Grda resnica neprijavljena je napisal/a:
Haha, če pa ti trebušasti predpenzionistični Italijani dobro zgledajo, potem imaš pa zelo čudaški okus. :))
Default avatar
xvzxvz je napisal/a:
Ja, tudi v našem kampu sem to opazila. Ampak to samo dedi stari 55 plus. In zelo radi se sprehajajo naokoli, v kampu in na plaži. Zelo radi so opaženi v svoji kvazi lepoti.
Default avatar
Veš kaj mene muči? Da se takšni osebki razkazujejo tam, ker se ne bi smeli. Naj gredo tja, kjer je to dovoljeno. A to pa ne bi? Ker ne bi v vsej gneči prišli do izraza? Oprosti ampak meni se zdi takšno razkazovanje primitivno in prostaško pa še jasno nakazuje, da v glavi ne vse v redu.
p.s. če je tudi tvoj luzer med njimi, potem tudi v tvoji ni vse ok
Default avatar
trapa primitivna je napisal/a:
No, to je pa lepo, da se vsaj enkrat ena zaveda, da je trapa primitivna in sama sebe tako tudi imenuje. Bravo, nekaj še bo iz tebe :-P
Default avatar
A tvoj ded tud hod z rutko okol binglna, al kaj? In opazuje otroke?
Default avatar
Pedofilsko? Nevem zakaj ruta okoli pasu deluje "pedofilsko"? Jest mam tud ruto okol pasu, je pa res, da imam spodaj kopalke, ampak nisem vedela, da izgledam zato pedofilsko!? Lahko to malo zdefiniras?
Default avatar
Lih včeraj sem imela en bližnji stik s takimle rutkarjem na plaži. Stoji pri svoji mareli, ali pa hodi naokoli, nikoli se ne usede. Skoz v nizkem štartu in vse pod kontrolo. Vstanem da grem v vodo, on odvrže tisto svojo ruto in se - oh kako slučajno - ravno takrat odpravi v vodo. Plaža dolga, ampak ne, on mora v vodo na istem decimetru kot jaz. Ga spustim naprej, da mi s tistim nagravznim onetom zgine izpred oči. Zaplava dva metra od obale. Se obrne in čaka. Minilo me je plavat it oz.sem šla 20 metrov stran.

Danes sem opazila, kako rad se sprehaja ob delu plaže, kjer imajo otroci ob plimi naravni bazenček.
Ampak neee, taki tipi niso pedofili, a ne? Ti grda avtorica, ki je uporabila to besedo.
Default avatar
Jest je napisal/a:
Si dec?
Default avatar
Jest je napisal/a:
A ko odvrzes ruto, sleces kopalke in se ponosno sprehodis mimo otrok, ki se igrajo ob vodi? Medtem se še malo počohas po mednožju, da te bolj opazijo?
Default avatar
Jest je napisal/a:

Se ti ne zdi, da je mal razlika,če ima ruto okol pasu ženska, in to čez kopalke, al pa če jo ima 60 letni dec, spodaj pa nič?
Default avatar
To je vatikanski stil kopalk.
Default avatar
In zdej so pa vsi Italijani z rutami pedofilije? Ma, sej ste že čist paranoične no! Gor je ena pisala, da se je razkazoval njej- to meni ni pedofilsko, razen če avtorica nima manj kot 18 let!? Če imate dokaz, da gre za pedofila, ga prijavite, ne pa da obtozujete že kar vse po spisku! To vam hočem povedat, babe zmešane!
Default avatar
xvzxvz je napisal/a:

ker nimaš bingeljna med nogami ne veš, da se v tej svinjski vročini, podkrepljeni s soljo iz morja vlago hitro razvije volk, če si preveč časa v lycra ali drugačnih "kopalkah", pod ruto in brisačo se pa zrači, suši in glivice, oa "volk" ne morata načeti kože. Sploh okrog jajc in stegen - pa seveda ne velja za debele, ampak za moške čisto normalne teže
Default avatar
ker nimaš ne veš je napisal/a:
To vse verjamem. Ampak ko greš v vodo si pa lahko obleceš kopalke, a ne?
Default avatar
Jest je napisal/a:
Avtorica ni pisala, da se je tip do nje pedofilsko obnašal. Je pa pisala, da se tip rad gol sprehaja mimo otroškega bazenčka. Ah, pa kaj, a ne, saj je Italijan in oni so takoooo lepi.