Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Kje turizem brez otrok, dovoljeni psi?

Kje turizem brez otrok, dovoljeni psi?

S partnerjem bi šla nekam uživat, ampak kjer ni otrok (vreščanje, nevzgojenost), so pa dovoljeni psi.
Toplice, hoteli, je že kaj od tega v Sloveniji?

V Španiji.

Vaš link

Jaz bi tudi kaj takega, sicer nimam psa, važno je vreščajne ,
Lahko tudi kje na Hr.

lp

… v katerem kampu bodo naši otroci, da se mu ogneš v velikem loku?

res bi lahko nekdo imel podjetniso idejo za izkoristit trzno niso, letovanje parov brez prisotnih otrok, to je zdej trend v porastu….

se tega ne bo šel, deca so naša prihodnost, ne pa psi!
Sicer pa ostani doma s svojim pesom, ker pes na morju samo trpi!

Moje letošnje doživetje morja:
Jasno mi je, da kjer so na plaži tobogani in pomol tam so otroci, torej sva se tega izogibala in sva šla vstran od trušča. Našla sva plažo kjer je bilo veliko ljudi s psmi. Ok psi me ne motijo, po dveh urah in nenehnem cviljenju lastnikov, ne smeš to, ne ono, pazi….do laježa, enega pasjega pretepa, pohojenih brisač, sranja neposredno skoraj na brisačo, polulane torbe ene starejše gospe……never again, je plaža zraven toboganov in pomolov definitivno bolj mirna in bolj primerna, vrvež pa odmisliš!

Aja gre za plažo v Červar poratu v desno od oljčnega nasada.


pride pes iz vode in se otrese točno zraven tebe, ki ležiš na plaži… ostalo si pa že omenila…
psi na plaži brrr ne… otroci na plaži so zakon


pride pes iz vode in se otrese točno zraven tebe, ki ležiš na plaži… ostalo si pa že omenila…
psi na plaži brrr ne… otroci na plaži so zakon
[/quote]

Še posebaj, če to naredi bobtail mene HB ni, naši sosedje so imeli čivavo!

Mal nakladaš ane? Veliko sem na pasjih plažah in se nikoli nisem doživela nič od naštetega.

Sem pa vreščanje otrok, vpitje njihovih staršev, prepiri otrok, trmasto ciljenje, mlatenje po starših, hojo po tujih brisacah, lulanje in kakanje v morje, špricanje vsega naokoli… Prijetno ane? Sej so samo otroci. Nevzgojeni, ampak to je zdaj moderno.

Precej več otrok serje in ščije po plažah kot psov. Da o glasnosti sploh ne govorim.

Seveda se dopust brez otrok najde – problem je, ker se kot moteč faktor štejejo tudi psi. 🙂 Nekdo, ki hoče mir na dopustu in so zanj zgradili cel kompleks, sigurno ne bo sprejemal psov. No, vsaj jaz tja ne bi šla. Malo izgubi potem pomen vse skupaj.

Mal nakladaš ane? Veliko sem na pasjih plažah in se nikoli nisem doživela nič od naštetega.

Sem pa vreščanje otrok, vpitje njihovih staršev, prepiri otrok, trmasto ciljenje, mlatenje po starših, hojo po tujih brisacah, lulanje in kakanje v morje, špricanje vsega naokoli… Prijetno ane? Sej so samo otroci. Nevzgojeni, ampak to je zdaj moderno.
[/quote]
a da se ni nikoli nič zgodilo takega – pesek pa ne kaka in ne lula v vodo… pa se ne otresa na plači, to je samo halucinacija človeka, pesek po tvoje gre na wc in ko pride iz vode se obriše z brisačo in se lepo mirno usede na svojo brisačo ane… in niti slučajno še noben pes ni zalajal in ovohaval drugega psa, ki se je sprehodil mimo… spet to si ljudje samo domišljajo, ker se ne dogaja…
In bila sem na plažah, kjer so otroci in psi – in neprimerno bolj me je motil pes, pa čeprav je bil v manjšini.

Evo zadnji primer znancev – na plaži, kjer so otroci in odrasli skakali s pomola v vodo. Se je šetal pes – nekaj takega kot zlati prinašalec… sam se šetal po robu pomola sem in tja (lastniki nekje na plaži), otrok skakal v vodo in naenkrat na vsem lepem pes za otrokom v vodo, skoči nanj…
še dobro,da se otroku ni nič zgodilo.
Drugič naj nate, ker je tako vse ok to in prav ane.

Sem tudi že doma. Niso bili moteči ne otroci in ne psi. Oboji normalni, prisrčni.
So me pa motili starejši moški, ki so stali tik ob morju, obrnjeni s htbtom in nepremično buljili v vsakega na plaži, torej tudi vate.
In to uro ali več.
Plus, da so imeli zasedeno plažo za kar dve družini.
Čez uro se je pridružila še starejša matrona, ki se je spravila na trebuh na spalno blazino in od tam zopet tudi ona buljila direktno v vsakega.

Nič nimam proti ljudem, pač pa imam proti buljenju!

Kar je bilo pa na plaži s tobogani resnično nevzdržno, je bila pa preglasna glasba, ki je nabijala ves božji dan in še zvečer.
Ta pa me je spodila drugam!

Mal nakladaš ane? Veliko sem na pasjih plažah in se nikoli nisem doživela nič od naštetega.

Sem pa vreščanje otrok, vpitje njihovih staršev, prepiri otrok, trmasto ciljenje, mlatenje po starših, hojo po tujih brisacah, lulanje in kakanje v morje, špricanje vsega naokoli… Prijetno ane? Sej so samo otroci. Nevzgojeni, ampak to je zdaj moderno.
[/quote]
a da se ni nikoli nič zgodilo takega – pesek pa ne kaka in ne lula v vodo… pa se ne otresa na plači, to je samo halucinacija človeka, pesek po tvoje gre na wc in ko pride iz vode se obriše z brisačo in se lepo mirno usede na svojo brisačo ane… in niti slučajno še noben pes ni zalajal in ovohaval drugega psa, ki se je sprehodil mimo… spet to si ljudje samo domišljajo, ker se ne dogaja…
In bila sem na plažah, kjer so otroci in psi – in neprimerno bolj me je motil pes, pa čeprav je bil v manjšini.

Evo zadnji primer znancev – na plaži, kjer so otroci in odrasli skakali s pomola v vodo. Se je šetal pes – nekaj takega kot zlati prinašalec… sam se šetal po robu pomola sem in tja (lastniki nekje na plaži), otrok skakal v vodo in naenkrat na vsem lepem pes za otrokom v vodo, skoči nanj…
še dobro,da se otroku ni nič zgodilo.
Drugič naj nate, ker je tako vse ok to in prav ane.
[/quote]

Če si videla psa, ki lula in kaka v vodi, si imela res halucinacije.


a da se ni nikoli nič zgodilo takega – pesek pa ne kaka in ne lula v vodo… pa se ne otresa na plači, to je samo halucinacija človeka, pesek po tvoje gre na wc in ko pride iz vode se obriše z brisačo in se lepo mirno usede na svojo brisačo ane… in niti slučajno še noben pes ni zalajal in ovohaval drugega psa, ki se je sprehodil mimo… spet to si ljudje samo domišljajo, ker se ne dogaja…
In bila sem na plažah, kjer so otroci in psi – in neprimerno bolj me je motil pes, pa čeprav je bil v manjšini.

Evo zadnji primer znancev – na plaži, kjer so otroci in odrasli skakali s pomola v vodo. Se je šetal pes – nekaj takega kot zlati prinašalec… sam se šetal po robu pomola sem in tja (lastniki nekje na plaži), otrok skakal v vodo in naenkrat na vsem lepem pes za otrokom v vodo, skoči nanj…
še dobro,da se otroku ni nič zgodilo.
Drugič naj nate, ker je tako vse ok to in prav ane.
[/quote]

Če si videla psa, ki lula in kaka v vodi, si imela res halucinacije.
[/quote]

Mislim, da psi ne smejo več na plaže. Obstajajo pasje plaže. Ne pa povsod, seveda.
Sem že videla, ko so se kopali skupaj, prišli iz vode, pes se je otresal po sosednjih brisačah, sem in tja stopil na kakšno. Latniki psa tega niso niti opazili!?

Če si videla psa, ki lula in kaka v vodi, si imela res halucinacije.
[/quote]

Mislim, da psi ne smejo več na plaže. Obstajajo pasje plaže. Ne pa povsod, seveda.
Sem že videla, ko so se kopali skupaj, prišli iz vode, pes se je otresal po sosednjih brisačah, sem in tja stopil na kakšno. Latniki psa tega niso niti opazili!?
[/quote]

Psi večinoma smejo na plaže, ne smejo pa se povsod kopat. Za to so pasje in divje plaže.
Moj pes ne hodi v vodo in res ne vem, koga bi lahko motil, ko leži na svoji brisači pod senčnikom. Privezan. In nikoli sam.

Obstajajo vzgojeni in nevzgojeni otroci. Enako psi.

Izmišljotina.

Izmišljotina.
[/quote]

A
Itak, antipasja propaganda. Spet.

Izmišljotina.
[/quote]

A
Itak, antipasja propaganda. Spet.
[/quote]

Jaz sem doživela podobno, še celo to, da je pes iskal senco in se ulegel na mojo/našo koco, lastnica pa je dalje brala, kot da se je ne tiče.

Jaz sem bila že večkrat v hotelih, kjer otroci niso bili dovoljeni – ampak seveda tudi psi niso bili. Kdor želi mir, si ne želi poslušati lajanja in cviljenja.


Krasno, otroci niso dovoljeni, zakaj se potem čuditi napisom, črnci niso dovoljeni, kitajci niso dovoljeni, šiptarji……
Kje se gredo takšnih kršitev osnovnih človekovih pravic?

Izmišljotina.
[/quote]

A
Itak, antipasja propaganda. Spet.
[/quote]

Itak…..
Me pa jezijo taki domišljijski spisi, kot da nihče od nas nikoli nikamor ne gre in nima pojma, kako je “zunaj”.

New Report

Close