Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Svetujte mi počitnice oktobra, kje na morju?

Svetujte mi počitnice oktobra, kje na morju?

Da še bo prijetno toplo in za kopat na morju?

Kanarski otoki- celo leto približno enaka temperatura. V morju se tam na določenih otokih ne da kopat.


Na katerih otokih se ne da kopat v morju in zakaj?

Atlantik je dokaj mrzel in visoki valovi so. Ponekod je zelo nevarno. Bolj primerni za kopanje so otoki, ki so obrnjeni proti notranjosti, proti A obali.

Juzna Italija bo boljsa za kopat kot Kanarci, tam je voda premrzla in vetrovno je, zebe na plazi.

Kreta, Rodos

Ja, definitivno boljše. Na Kanarih (odvisno od lokacije) se včasih zgodi, da se sploh ne moreš kopat v morju. Hlo, grem na 4 urno vožno, na otoke, pa se kopam v bazenu ! Hvala lepa !

Kako je pa na Krfu?

Premrzlo za kopanje oktobra. Ce ne gres konkretno nekam v drug topel svet dalec, je dzabe zapravljati denar. Vsaj jaz ga neb niti pod razno ne. Skoda vsakega centa hodit na morje oktobra na korziko ali grcijo… to grem poleti ne pa jeseni v mraz

Oktobra je prelepo na našem morju, kopa se pa v bazenu z morsko vodo.
Odvisno od vremena, pa tudi še v morju. Tudi vreme je stabilno.

Preizkušeno kopanje v morju oktobra:
Kreta, Krf, Sardinija, Malta, Mallorca, Sicilija… povsod se da kopat in je oktobra res lepo.

Ja kopati se ze da, samo ko prides iz vode te zebe… odvisno od cloveka, jaz niti pod razno neb sla v vodo, ker ko pridem ven, mi je fino, da me sonce zagreje…ne pa da je povp. Temp. Zraka stopinjo visja od morja… v takem niti poleti doma ne grem v vodo, ne pa da bi hodila nanenoma se kopat.

Itak ja, nisem vedela, da je bazen z.morsko vodo morje… se bonus klora dobis v tem morju…in samo oktobra se to da… pouimi najbrz zaprejo ane, ko je konc sezone… mislim tam junij julij avgust, ko je zima na lol

Itak ja, nisem vedela, da je bazen z.morsko vodo morje… se bonus klora dobis v tem morju…in samo oktobra se to da… pouimi najbrz zaprejo ane, ko je konc sezone… mislim tam junij julij avgust, ko je zima na lol
[/quote]

A si avtorica?
Napisala si za kopat na morju, ne v morju.
Tako, da je moj odgovor namenjen tistim, ki bi to želeli.
Ti si itak preagresivna, niti ne znaš napisati, kaj točno bi rada.

Itak ja, nisem vedela, da je bazen z.morsko vodo morje… se bonus klora dobis v tem morju…in samo oktobra se to da… pouimi najbrz zaprejo ane, ko je konc sezone… mislim tam junij julij avgust, ko je zima na lol
[/quote]

A si avtorica?
Napisala si za kopat na morju, ne v morju.
Tako, da je moj odgovor namenjen tistim, ki bi to želeli.
Ti si itak preagresivna, niti ne znaš napisati, kaj točno bi rada.
[/quote]
Nisem avtorica… najbrz ja je za kopati pr takih temp. http://www.portoroz.si/si/nacrtujete-obisk/temperature zunaj oktobra lol… in na borju v zaprtih bazenih se lahko kopas celo leto, toliko o pameti tvojega odgovora… normaln clovek ne gre sprasevati ce se oktobra lahko kopa v bazenu z morsko vodo?
Ce se pa ti pr povprecni temp 15 st kopas zunaj… pa aluja res brez komentarja.. tudi pri najvisji 20 se vedno aleluja brez komentarja…

A si avtorica?
Napisala si za kopat na morju, ne v morju.
Tako, da je moj odgovor namenjen tistim, ki bi to želeli.
Ti si itak preagresivna, niti ne znaš napisati, kaj točno bi rada.
[/quote]
Nisem avtorica… najbrz ja je za kopati pr takih temp. http://www.portoroz.si/si/nacrtujete-obisk/temperature zunaj oktobra lol… in na borju v zaprtih bazenih se lahko kopas celo leto, toliko o pameti tvojega odgovora… normaln clovek ne gre sprasevati ce se oktobra lahko kopa v bazenu z morsko vodo?
Ce se pa ti pr povprecni temp 15 st kopas zunaj… pa aluja res brez komentarja.. tudi pri najvisji 20 se vedno aleluja brez komentarja…
[/quote]

Gre za oktober, ne januar. Poglej si letne temperature.
Ja, oktobra, ob lepem jesenskem vremenu, se še mnogokrat v oktobru da normalno kopat, so temperature morja do prve ohladitve nad 18 st.
Res pa je, da je načrtovanje takega dopusta, brez kombinacije z bazenom, tvegano.
Je pa za tiste, ki obožujejo jesen na obali, prekrasno.


No med Korziko in grškimi otoki je kar razlika v klimi, malo poglej, kje ležijo.
Oktobra na grških otokih, sploh tistih bolj na jugu, seveda ni nobenega mraza in tudi morje zna bit še prav prijetno toplo. Pa Malta, jug Italije, Sicilija … Seveda je pa oktobra večja možnost za kako slabo vreme kot poleti. Pa dnevi so precej kratki in zvečer/ponoči hladneje.


Nisem avtorica… najbrz ja je za kopati pr takih temp. http://www.portoroz.si/si/nacrtujete-obisk/temperature zunaj oktobra lol… in na borju v zaprtih bazenih se lahko kopas celo leto, toliko o pameti tvojega odgovora… normaln clovek ne gre sprasevati ce se oktobra lahko kopa v bazenu z morsko vodo?
Ce se pa ti pr povprecni temp 15 st kopas zunaj… pa aluja res brez komentarja.. tudi pri najvisji 20 se vedno aleluja brez komentarja…
[/quote]

Gre za oktober, ne januar. Poglej si letne temperature.
Ja, oktobra, ob lepem jesenskem vremenu, se še mnogokrat v oktobru da normalno kopat, so temperature morja do prve ohladitve nad 18 st.
Res pa je, da je načrtovanje takega dopusta, brez kombinacije z bazenom, tvegano.
Je pa za tiste, ki obožujejo jesen na obali, prekrasno.
[/quote]
Ti pa imas resne težave, ce na linku vidis tem 15 st januarja. In tem morja 18 st je mrzlo… zarad mene ti se pa namakaj pr 18 st. Jaz se ne bom nikoli niti pod razno ne. Cenim svoje zdravje. Tako da me cudi kako da sezone poletne se ne prodajajo ontobra ko pa jo vi tako propagirate. Sem bila oktobra na obali in zacuda.ni bilo videti ljudi na plazi in v morju… kako je to mohoce, ce pa je tako super ravno prav za kopat takrat po tvoje


No med Korziko in grškimi otoki je kar razlika v klimi, malo poglej, kje ležijo.
Oktobra na grških otokih, sploh tistih bolj na jugu, seveda ni nobenega mraza in tudi morje zna bit še prav prijetno toplo. Pa Malta, jug Italije, Sicilija … Seveda je pa oktobra večja možnost za kako slabo vreme kot poleti. Pa dnevi so precej kratki in zvečer/ponoči hladneje.
[/quote]
Temp na rodosu…
http://www.kompas.si/portaldoc/ostalo/obvestila.asp?p=rodos_grcija_pocitnice.htm
Meni so pomladanske ne pa poletne… jaz sepr 22 zunaj ne kopam… ce se pa vi in se vam to zdi poletno vreme in vreme za poletni dopust… pa izvolite kopajte se

Tudi na siciliji npr. So tem jeseni od 20 do 25 to so enakovredne pomladanskim inne poletnim… zame so poletne temp in za kopanje od 25 navzgor, ker to pomeni, da je tudi zunaj dovolj toplo, da me segreje, ko pridem iz vode in da se mi ni treba oblaciti na plazi.. vi pa se veselo kopajte ce vam pase

Gre za oktober, ne januar. Poglej si letne temperature.
Ja, oktobra, ob lepem jesenskem vremenu, se še mnogokrat v oktobru da normalno kopat, so temperature morja do prve ohladitve nad 18 st.
Res pa je, da je načrtovanje takega dopusta, brez kombinacije z bazenom, tvegano.
Je pa za tiste, ki obožujejo jesen na obali, prekrasno.
[/quote]
Ti pa imas resne težave, ce na linku vidis tem 15 st januarja. In tem morja 18 st je mrzlo… zarad mene ti se pa namakaj pr 18 st. Jaz se ne bom nikoli niti pod razno ne. Cenim svoje zdravje. Tako da me cudi kako da sezone poletne se ne prodajajo ontobra ko pa jo vi tako propagirate. Sem bila oktobra na obali in zacuda.ni bilo videti ljudi na plazi in v morju… kako je to mohoce, ce pa je tako super ravno prav za kopat takrat po tvoje
[/quote]

Ah, ne bo šlo. Vprašaj domačine in tiste, ki so vsak vikend na Obali, v oktobru je temp. morja višja od 15 st.


Ti pa imas resne težave, ce na linku vidis tem 15 st januarja. In tem morja 18 st je mrzlo… zarad mene ti se pa namakaj pr 18 st. Jaz se ne bom nikoli niti pod razno ne. Cenim svoje zdravje. Tako da me cudi kako da sezone poletne se ne prodajajo ontobra ko pa jo vi tako propagirate. Sem bila oktobra na obali in zacuda.ni bilo videti ljudi na plazi in v morju… kako je to mohoce, ce pa je tako super ravno prav za kopat takrat po tvoje
[/quote]

Ah, ne bo šlo. Vprašaj domačine in tiste, ki so vsak vikend na Obali, v oktobru je temp. morja višja od 15 st.
[/quote]

omg no res… jaz vidim, da na linku pise tem. Zraka… in jaz se pr 15 st zunaj ne soncim v kopalkah na plazi in kopam v morju, ce se ti in dimacini pa pac vas problem

Svojo damico pelji dol in uzivajta… saj je domacinka z. Vseljem bosta cogotala pr 18 st vode , v morju in se soncila na plazi. Sence bo ogromno na voljo, ker nikogar drugega ne bo na plazi, sonca pa tudi, v kolikor sploh no. Ampak saj ni vazno, domacini se takrat kopajo in to poneni, da je oktobra poletna sezona to je glavno.

Kje v Sredozemlju pa še je oktobra sezona?
V večini konec septembra off.

Kje v Sredozemlju pa še je oktobra sezona?
V večini konec septembra off.
[/quote]

Oktobra ni se vedno poletne sezone v tem podrocju

Ah, ne bo šlo. Vprašaj domačine in tiste, ki so vsak vikend na Obali, v oktobru je temp. morja višja od 15 st.
[/quote]

omg no res… jaz vidim, da na linku pise tem. Zraka… in jaz se pr 15 st zunaj ne soncim v kopalkah na plazi in kopam v morju, ce se ti in dimacini pa pac vas problem
[/quote]

Pejd enkrat oktobra dol, glih tko, da vidiš, kolikšne so temperature morja in zraka. Že na celini je še toplo, na obali pa je v povprečju pet stopinj več.

New Report

Close