Forum.Over.Net

Starševski čvek

Postavite nemogoče vprašanje in dobili boste neverjetne odgovore! Anonimno in brez registracije. Največje slovensko virtualno mesto. Če ni objavljeno v tem forumu, se ni zgodilo!

avto na leasing-vprašanje za poznavalce

Default avatar

Loccitane

Živjo,
zanima me kakšni so pogoji za avto leasing? obstajajo kakšne hiše, ki jim ni pomemben vaš status npr.študent, ali zaposlen za določen čas samo, da dobivajo mesečna vračila? Če kdo pozna kakšno naj mi prosim napiše odspodaj. Prosim, ker nujno rabim avto in ne želim plačati celotnega zneska naenkrat.

Ps: prosim za resne odgovore brez kakršnih pametnih mon odg :)

Lp
Default avatar

huuum

Pred več kot 10 leti sem imel enak problem.
Pa je bilo malo več denarja v obtoku in pogoji bolj prijazni.

In ti povem, da je edini leasing mama leasing, če ima dobro plačilno listo in za nedoločen čas.

Na lepe oči ala saj bom vrnil pozabi.
Default avatar

Loccitane

huuum je napisal/a:
Pred več kot 10 leti sem imel enak problem.
Pa je bilo malo več denarja v obtoku in pogoji bolj prijazni.

In ti povem, da je edini leasing mama leasing, če ima dobro plačilno listo in za nedoločen čas.

Na lepe oči ala saj bom vrnil pozabi.
Vem, da ne gre na lepe oči, samo sem že slišala, da obstaja tak način, da vzameš leasing kjer jim ni mar če imaš status-samo da dobivajo mesečna plačila.. Mama ima dobro službo itd. samo mi ne želi pomagatI,,. Zato iščem druge možnosti..
Default avatar

financerka

Toliko kot jaz vem, ne rabis nic dokazovati, samo da redno placujes. Ampak, daj vprasaj kaksnega struckota o tem, da te ne bodo nasankali. Jaz sem avto na leasing vzela pred leti, ko se nisem imela sluzbe za stalno in je bil cisto ok nakup, tecaj se je takrat umiril in nisem nic vec placevala na tisti racun, avto pa sem pol obdrzala, ker na leasing ga lahko tudi notri das po recimo 3 letih in vzames drugega.