Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Slovenci pozor, redarji na hrvaškem pobirajo brisače, blazine in ležalnike na plažah!

Slovenci pozor, redarji na hrvaškem pobirajo brisače, blazine in ležalnike na plažah!

Kraja lastnine!

[img]http://www.zurnal24.si/media/img/96/4d/786ff23dbcef473b3474.jpeg[/img]

http://www.zurnal24.si/svet/brisace-in-lezalnike-odpeljali-vsem-ki-so-rezervirali-mesto-na-plazi-294262

Očitno so se končno naveličali, da njihova obala dan in noč izgleda kot deponija.

Hvala bogu. Upam da bodo povsod to počeli.

Ne more biti kraja lastnine, če pa zadeva kar leži nekje na tleh. Gre bolj za pobiranje odpadkov.

Obala zjutraj ponavadi izgleda kot deponija….

Pravilno! Lastniki so lahko veseli, da so jim vse vrnili, ne pa odpadkov odpeljali na odpad, kamor spadajo.

Avtor/ica, si kar prav napisal/a naslov posta.
Slovenci so tisti, ki masovno okupirajo plaže z “rezervacijami”.

Tudi jaz pravim, da je to edino pravilno! To pobrano kramo, bi morali zabrisat v smeti, ne pa vračat lastnikom, da bi si zapomnili, da se to ne dela. Ma kakšna navada je zdaj to, da si folk “rezervira” plac na plaži že prejšnji dan s temi njihovimi cotami! Še enkrat – edino pravilno!

Ni kraja lastnine, če greš s plaže in pustiš stvari ležati tam kot “rezervacijo”. Če res to delajo, jim dam prav!

Pravilno. Pa se kazen uzgat tistim, ki pridejo po robo.

To seveda ni res. Sama sem vedno imela ležalnik ali brisačo na plaži, osebno sem pa bila cel dan v vodi na blazini. Ko sem prišla iz vode, sem se pa sončila na ležalniku ali brisači. A bi si naj ležalnik s sabo vozila na blazini?? No, seveda je tole kraja in nič drugega. Ker noben ležalnik, blazina, brisača…. ni odpadek in ti to dobro veš. Vsekakor je to zelo idiotsko in primitivno dejanje.
Sem prav vesela, ko take berem, da sem pred leti prodala vikend na hrvaškem in ga kupila raje na naši strani.

Moje skromno mnenje pa je, da tukaj lajate sami taki, ki nič nimate, ki si niti dopusta na morju privoščiti ne morete. Ne vem zakaj imam tak občutek, ampak občutek me le redko vara :-PP

Pravilno. Hrvaška obala je Božja lepota, ki je za občudovanje, ne zato, da vi svoja grešna telesa valjate na neki plastiki tam. To lepoto pa dopolnjujejo krasne hrvaške katoliške cerkve!

To seveda ni res. Sama sem vedno imela ležalnik ali brisačo na plaži, osebno sem pa bila cel dan v vodi na blazini. Ko sem prišla iz vode, sem se pa sončila na ležalniku ali brisači. A bi si naj ležalnik s sabo vozila na blazini?? No, seveda je tole kraja in nič drugega. Ker noben ležalnik, blazina, brisača…. ni odpadek in ti to dobro veš. Vsekakor je to zelo idiotsko in primitivno dejanje.
Sem prav vesela, ko take berem, da sem pred leti prodala vikend na hrvaškem in ga kupila raje na naši strani.
[/quote]

Uboga ti, cel dan si bila v vodi na blazini? Kaj pa tvoje zdravje – sončarica, opekline, kožni rak?

To seveda ni res. Sama sem vedno imela ležalnik ali brisačo na plaži, osebno sem pa bila cel dan v vodi na blazini. Ko sem prišla iz vode, sem se pa sončila na ležalniku ali brisači. A bi si naj ležalnik s sabo vozila na blazini?? No, seveda je tole kraja in nič drugega. Ker noben ležalnik, blazina, brisača…. ni odpadek in ti to dobro veš. Vsekakor je to zelo idiotsko in primitivno dejanje.
Sem prav vesela, ko take berem, da sem pred leti prodala vikend na hrvaškem in ga kupila raje na naši strani.
[/quote]

Tu ni govora o tem o čemer ti pišeš, saj niso pobirali ležalnikov in blazin preko dneva, ampak zgodaj zjutraj, torej tiste, ki so namenjeni “rezervaciji”.

To seveda ni res. Sama sem vedno imela ležalnik ali brisačo na plaži, osebno sem pa bila cel dan v vodi na blazini. Ko sem prišla iz vode, sem se pa sončila na ležalniku ali brisači. A bi si naj ležalnik s sabo vozila na blazini?? No, seveda je tole kraja in nič drugega. Ker noben ležalnik, blazina, brisača…. ni odpadek in ti to dobro veš. Vsekakor je to zelo idiotsko in primitivno dejanje.
Sem prav vesela, ko take berem, da sem pred leti prodala vikend na hrvaškem in ga kupila raje na naši strani.
[/quote]
Upam, da ne svinjaš sedaj po naši strani obale.

V eni od zgornih tem … ” dva hrvata četrti tata “

To seveda ni res. Sama sem vedno imela ležalnik ali brisačo na plaži, osebno sem pa bila cel dan v vodi na blazini. Ko sem prišla iz vode, sem se pa sončila na ležalniku ali brisači. A bi si naj ležalnik s sabo vozila na blazini?? No, seveda je tole kraja in nič drugega. Ker noben ležalnik, blazina, brisača…. ni odpadek in ti to dobro veš. Vsekakor je to zelo idiotsko in primitivno dejanje.
Sem prav vesela, ko take berem, da sem pred leti prodala vikend na hrvaškem in ga kupila raje na naši strani.
[/quote]

Razumnemu človeku je jasno, da redarji ne pobirajo sredi dneva brisač in ležalk, na katerih tisti moment slučajno nihče ne leži, ampak plažo pospravijo zvečer oz. zjutraj. Torej, poberejo smeti in kramo, ki je turisti niso vzeli s seboj, ko so plažo zapustili.

Potem se pa ti onesnaževalci zgražajo nad psi, če slučajno zaplavajo v morje. Kot kaže je za njih večja svinjarija pes v vodi kot pa kondomi, plastični odpadki ipd. na plažah.

V eni od zgornih tem … ” dva hrvata četrti tata ”
[/quote]
V tem primeru imajo hrčki popolno podporo, ker bi drugače obala postala smetišče….
[/quote]

Največje smetišče je njihova mentaliteta .

To seveda ni res. Sama sem vedno imela ležalnik ali brisačo na plaži, osebno sem pa bila cel dan v vodi na blazini. Ko sem prišla iz vode, sem se pa sončila na ležalniku ali brisači. A bi si naj ležalnik s sabo vozila na blazini?? No, seveda je tole kraja in nič drugega. Ker noben ležalnik, blazina, brisača…. ni odpadek in ti to dobro veš. Vsekakor je to zelo idiotsko in primitivno dejanje.
Sem prav vesela, ko take berem, da sem pred leti prodala vikend na hrvaškem in ga kupila raje na naši strani.
[/quote]

Gre za stvari, ki so ležale čez noč.

Glede ležalnikov – če seveda ni tvoja osebna last – je po moje sprejemljivo kakšna ura do dve, celodnevnih rezervacij pa nima smisla dopuščat. Medtem ko se nekateri kopate “cel dan”, lahko tam na ležalniku ali tistem mestu, nekdo prav lepo leži in bere cel dan – pa sta oba zadovoljna.

Odstranjevanje lezalnikov, brisac … pred sedmo zjutraj (kot je navedeno v clanku) je dejansko samo odstranjevanje rezervacij in cisto pravilno,’da to pocnejo 🙂

Mimogrede, veste, da lahko sami premaknete lezalnik in sencnik in postavite tja svojo brisaco na plazah, kjer oddajo lezalnike…

Tudi če je to res, me zanima, kaj bi se zgodilo, če bi to zares naredil? Na kateri zakon se boš izgovarjal, če te nato naženejo s plaže, oz. kdo ga bo upošteval?

Poglej, kaj počnejo na mestni plaži v Dubrovniku, obiskovalcem brskajo po torbah in jim odvzemajo prigrizke, kljub temu, da to ni dovoljeno.

Tudi če je to res, me zanima, kaj bi se zgodilo, če bi to zares naredil? Na kateri zakon se boš izgovarjal, če te nato naženejo s plaže, oz. kdo ga bo upošteval?

Poglej, kaj počnejo na mestni plaži v Dubrovniku, obiskovalcem brskajo po torbah in jim odvzemajo prigrizke, kljub temu, da to ni dovoljeno.
[/quote]

Zakon se da najti. Poišči in si člene zapiši na listek v denarnico. Če ti kdo kaj hoče ali ne dovoli – enostavno pokličeš policijo in jim citiraš člene zakona.
To se da – in tudi deluje.

Res pa se skoraj nikomur ne da s tem ukvarjati in ljudje se raje vdamo in odnehamo. Hvala bogu da ne vsi in se kdo vseeno potegne za svoje (in tuje) pravice!

Tudi če je to res, me zanima, kaj bi se zgodilo, če bi to zares naredil? Na kateri zakon se boš izgovarjal, če te nato naženejo s plaže, oz. kdo ga bo upošteval?

Poglej, kaj počnejo na mestni plaži v Dubrovniku, obiskovalcem brskajo po torbah in jim odvzemajo prigrizke, kljub temu, da to ni dovoljeno.
[/quote]

Zakon se da najti. Poišči in si člene zapiši na listek v denarnico. Če ti kdo kaj hoče ali ne dovoli – enostavno pokličeš policijo in jim citiraš člene zakona.
To se da – in tudi deluje.

Res pa se skoraj nikomur ne da s tem ukvarjati in ljudje se raje vdamo in odnehamo. Hvala bogu da ne vsi in se kdo vseeno potegne za svoje (in tuje) pravice!
[/quote]

Hja, ne vem, če je tako enostavno. Dubrovniška plaža – inšpektorji in ostala srenja so jasno in glasno povedali, da je početje koncesionarja nezakonito, pa kljub temu še naprej brskajo po torbah. Je bilo po tv.

Si pričakoval kaj drugega od Hrčkov? Rešitev: Strogo izogibanje Hrčkolandiji.

New Report

Close