Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek kako vdreti v računalnik zaščiten z geslom

kako vdreti v računalnik zaščiten z geslom

Kako vdreti v navadni prenosni računalnik če je zaščiten z geslom, če geslo pozabiš in ne moreš pridt v računalnik.
ali se da vdreti kako, da ni treba delati kaj drugega bolj zahtevnega s posebno tehnologijo.
hvala

Si ga pajsnil, a?

Hehehe, ne ti uspelo, to je jelovica ………

______________________

zanima me resno kako vdreš v računalnik če pozabiš geslo da prideš v sistem prav na namizje ali celotni računalnik
računalnik je laptop lenovo

Morda s kakšnim brute force orodjem.

nastimas cmd tak da recimo 5 krat shift tipko prtisnes v log in screenu se ti odpre cmd in potem pac tam spremenis geslo kakor hoces

zanima me resno kako vdreš v računalnik če pozabiš geslo da prideš v sistem prav na namizje ali celotni računalnik
računalnik je laptop lenovo
[/quote]
Zakaj mora biti zaščiten z geslom, če ne mučkaš??

zanima me resno kako vdreš v računalnik če pozabiš geslo da prideš v sistem prav na namizje ali celotni računalnik
računalnik je laptop lenovo
[/quote]
Zakaj mora biti zaščiten z geslom, če ne mučkaš??
[/quote]Najbrž zato, da ne mučkajo niti drugi? 🙂

Isto kot če ga ukradeš. Težko, če nisi stručko s področja.

če pritisnem 5x tipko shift mi napiše če želim vklopiti zaklepanje računalnika ?

zanima me resno kako vdreš v računalnik če pozabiš geslo da prideš v sistem prav na namizje ali celotni računalnik
računalnik je laptop lenovo
[/quote]
Ti bi v sluzbenega od sodelavke vdrl a ne? Superheroj res.

zanima me resno kako vdreš v računalnik če pozabiš geslo da prideš v sistem prav na namizje ali celotni računalnik
računalnik je laptop lenovo
[/quote]
Ti bi v sluzbenega od sodelavke vdrl a ne? Superheroj res.
[/quote]

ne to, doma en računalnik hočem odpret domači
pa povejte mi že kako se to naredi no, ne pa neka brezvezni komentarji 🙂

Ce bi lahko vsak majmun odprl racunalnik, zaklenjen z geslom, bi bila gesla cisto brez veze, se ti ne zdi?

Aja, kaj je za naredit. Neses racunalnik na servis, skupaj z racunom in vsemi dolazili, da je tvoj. Poves, da imas slab spomin in mogoce ti bojo lahko kaj pomagali.

pač lej da se odpret računalnik ker doma mamo 3 računalnike od enega ne vem geslo in hočem v tisti laptop pridt.
zelo enostavno je recimo vdreti v Apple računalnik, če si nek računalniški tehnik se da brez skrbi ampak ne direktno na namizje ampak v sistem da imaš dostop do vsega, ampak potrebuješ pa kar nekaj pisat neke kode, ne vem kakšne točne.

v navadni laptop lenovo pa ne vem kako se vdre ker je Windows 7 in ima spet drugačen sistem.


s šraufencigarjem

pač lej da se odpret računalnik ker doma mamo 3 računalnike od enega ne vem geslo in hočem v tisti laptop pridt.
zelo enostavno je recimo vdreti v Apple računalnik, če si nek računalniški tehnik se da brez skrbi ampak ne direktno na namizje ampak v sistem da imaš dostop do vsega, ampak potrebuješ pa kar nekaj pisat neke kode, ne vem kakšne točne.

v navadni laptop lenovo pa ne vem kako se vdre ker je Windows 7 in ima spet drugačen sistem.
[/quote]

In kaj je narobe s servisom, ce je vse legalno in si samo pozabljiv?

pač lej da se odpret računalnik ker doma mamo 3 računalnike od enega ne vem geslo in hočem v tisti laptop pridt.
zelo enostavno je recimo vdreti v Apple računalnik, če si nek računalniški tehnik se da brez skrbi ampak ne direktno na namizje ampak v sistem da imaš dostop do vsega, ampak potrebuješ pa kar nekaj pisat neke kode, ne vem kakšne točne.

v navadni laptop lenovo pa ne vem kako se vdre ker je Windows 7 in ima spet drugačen sistem.
[/quote]

In kaj je narobe s servisom, ce je vse legalno in si samo pozabljiv?
[/quote]

S servisom nič verjetno…


Ali je ukraden prenosnik ali pa punca/žena nekaj zelo dobro skriva pred tabo.

Nikoli v življenju nisem imel zaklenjen računalnik,niti partnerki ne,do mojga maila,profile lahko dostopata kakor želita,saj niti se nikoli ne odjavljam.

V obeh primerih si pa bolan.

Ko bo pa policija potrkala na vrata boš pa lagal,da je nek sodelavec vdrl v tvoj računalnik,kasneje pa da je vdrl v tvoje stanovanje?

Sa pajserom valda

Okej navodila ravno prejsni teden to pocel.
V google vpisi hireens boot na njihovi strani zlovdaj je zastonj, potegni program, nato z programom rufus prenesi na usb da naredis bootable usb kljucek.Resetiraj komp in bootaj z usb kljuca tam imas orodje pasword changer.Navodila mas na youtubu kako spremenis geslo z tem orodjem 5 minutah

no je pa še nekaj.
Po navadi ne moreš nič, če ne veš IP računalnika, če veš IP računalnika se lahko da kaj delati

ali se, da na daljavo gledati v kakšen drug računalnik v družini, da gledaš recimo kaj počne kakšen vaš otrok na računalniku ali pa samo, da, če ima kdo veliko prostega časa, da družinskemu članu na skrivaj nagaja in gleda na daljavo v njegov računalnik na daljavo iz svojega računalnika.
Baje, da se potrebuje samo IP računalnika ne vem pa kaj še naprej.

No zanima me tudi kaj pomeni točno povezava z oddaljenim namizjem a to pomeni, da lahko ti gledaš v nek računalnik kaj nekdo dela in mora biti povezava z oddaljenim namizjem vklopljena tudi pri njemu, samo na skrivaj če je to sploh možno.
hvala


Ne rabiš posebne tehnologije,butn ga z macolo.

Seveda odvisno koliko rabiš. Ni pa to zadeva, ki se jo piše na javno dostopen forum. Sploh pa si s tem zadnjim sporočilom povedal vse. To ni tvoj računalnik!!!
Oddaljen dostop pomeni, da lahko ti preko enega računalnika upravljaš drugega. Ponavadi se to ne da delati tako, da druga oseba to ne opazi. Seveda govorim za osebe, take kot si ti. Ker je iz letala očitno, da so ti računalniki španska vas.

https://www.youtube.com/watch?v=S3QMMaRNba4

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

Vse se da in še več.

____________________ [b]404 Not Found[/b] [i]nginx/1.6.2[/i]

New Report

Close