Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek zakaj ženske moti če je moški z drugo

zakaj ženske moti če je moški z drugo

Ne razumem te obsedenosti, da bi moral moški ves čas seksat samo z ženo ali tisto žensko s katero živi. To ni naravno in ne prinaša nič dobrega. Večino žensk s katerimi seksam nimajo nič skupnega z mano, enkrat na noč pa je to to, nikoli je ne bom več videl, niti hotel živet z njo. Imam rad ženo, ampak seksat sem se naveličal z njo, ne privlači me več fizično, ne predstavljam pa si življenja z drugo, pa saj me bo tudi to minilo in ne bom pomišljal več na druge in bomo srečni vsi, jaz žena in otroka. No dokler ne bo zvedla, da sem še s kakšno seksal potem pa bo ja joj ne upam pomislit. Če bi ona s kom seksala me sploh ne bi motilo.

Ti nimaš globine. Si plitek, ki ti za čustva drugih ni mar.

Ne razumeš življenja in bistva skupnosti. Žal, tvoja žena in otroka se mi smilita.

Kot je rekel naš Slavoj Žižek za svojo nekdanjo ženo, ono argentinsko manekenko z nogami do vratu, eno je, če veš, da žena seksa drugega, drugo pa je, ko to vidiš.
Toliko o tem, kako te ne bi motilo.

Kot je rekel naš Slavoj Žižek za svojo nekdanjo ženo, ono argentinsko manekenko z nogami do vratu, eno je, če veš, da žena seksa drugega, drugo pa je, ko to vidiš.
Toliko o tem, kako te ne bi motilo.
[/quote]

Dejansko jo je zalotil med seksom z drugim?

Oba imata po eno obsedenost. Pa vidva sta si usojena. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kot je rekel naš Slavoj Žižek za svojo nekdanjo ženo, ono argentinsko manekenko z nogami do vratu, eno je, če veš, da žena seksa drugega, drugo pa je, ko to vidiš.
Toliko o tem, kako te ne bi motilo.
[/quote]

Dejansko jo je zalotil med seksom z drugim?
[/quote]

Menda je spet v Ljubljani, tako da bi se ga dalo vprašat. Rekel je pa pa tako, ja, ali je bilo figurativno, pa ne vem:-)

Kaj je to danes zvečer? Sami rokometaši odpirate poste!

To isto razlagam jaz možu, a ne razume da hočem imeti druge a njega ne zapustiti. Zakaj bi bil samo on, če drugi počne drugače.

Predvsem iz higienskih razlogov. Pa ne mislim sploh te umazanije, ki jo lahko spereš z vodo, ampak energetskega in drugega sranja. Tekom spolnega odnosa navlečeš nase ves drek te osebe, s katero seksaš. In ne hvala, ne rabim jaz potem tega, ko bom seksala s tabo.

Recimo, da se strinjam, a lahko vseeno daš kaj konkretnih primerov takšnega energetskega transferja?

Kaj pa, če je ta oseba totalni pozitivec?

Eni smo pa že po defoltu rojeni monogamci in nas moti, če gre partner/partnerka seksat z drugim. Men je to tako, kot če greš v gostilno in vmes še malo po drugih krožnikih pobereš hrane, pol pa še če te za mizo čaka partner pa še njemu daš mal na krožnik od tega mixa. No saj, to ni nič takega ali pač?

Kaj pa, če je ta oseba totalni pozitivec?
[/quote]

Ne govorim o tem. Noben človek ni nezapacan, tudi totalni pozitivec ne, kar pa itak nima veze. Govorim o svetlih in temnih bitjih. Ta temni so sploh razred zase, ta temni pa bolj ali manj polni programov, vplivov in druge navlake. In še posebej ženska (tista, ki seksa z željo in predanostjo), se pri odnosu zelo odpre. Vdira pa vedno le tema …

Ja, satan na delu, pa to…

Niti približno. Veliko huje. Pa ni na delu, je žal nevidna realnost in del vseh že eone.
Je pa to treba vedet (zares vedet, ne slišat, brat, verjet), zato norčevanje povsem razumem.

Kaj pa, če je ta oseba totalni pozitivec?
[/quote]

Ne govorim o tem. Noben človek ni nezapacan, tudi totalni pozitivec ne, kar pa itak nima veze. Govorim o svetlih in temnih bitjih. Ta temni so sploh razred zase, ta temni pa bolj ali manj polni programov, vplivov in druge navlake. In še posebej ženska (tista, ki seksa z željo in predanostjo), se pri odnosu zelo odpre. Vdira pa vedno le tema …
[/quote]

exactly, točno tako kot si napisala in tema se hrani s partnerjevo svetlobo

Seveda, ja…

Yo, poslušaj, si se kdaj počutila ob partnerju, da ti pije vso življensko energijo, izčrpano, brez energije, pistarano, si začela zbolevati in si vedela, da če ne greš iz teveze, da boš umrla ? On pa je bolje in bolje izgledal? In po končani vezi si prišla k sebi in oživela? To so energetske zadeve, realnost, ne izmišljotine. Ta svetloba je to – naša življenska energija, ki jo imamo samo določeno količino, nekateri ljudje se polnijo na njej – nas na različne načine, npr. ko non stop zahtevajo našo pozornost – nonstop govorijo, se priklopijo na nas…sploh pa seks je največji dumping store, da ti ves njegov ali njen shit.

Halo 🙂 jaz pa sem prosil za kak konkreten primer 😉

Yo, poslušaj, si se kdaj počutila ob partnerju, da ti pije vso življensko energijo, izčrpano, brez energije, pistarano, si začela zbolevati in si vedela, da če ne greš iz teveze, da boš umrla ? On pa je bolje in bolje izgledal? In po končani vezi si prišla k sebi in oživela? To so energetske zadeve, realnost, ne izmišljotine. Ta svetloba je to – naša življenska energija, ki jo imamo samo določeno količino, nekateri ljudje se polnijo na njej – nas na različne načine, npr. ko non stop zahtevajo našo pozornost – nonstop govorijo, se priklopijo na nas…sploh pa seks je največji dumping store, da ti ves njegov ali njen shit.
[/quote]

Ne občutijo vsi teh zadev. Pa izčrpavanje življenjske energije je eno, jaz govorim še o veliko drugih zadevah. Sicer pa … a si prepričan, da ni ona tista, ki “pije”?

Pa ne mislim v smislu “pitja energije”.

Yo, poslušaj, si se kdaj počutila ob partnerju, da ti pije vso življensko energijo, izčrpano, brez energije, pistarano, si začela zbolevati in si vedela, da če ne greš iz teveze, da boš umrla ? On pa je bolje in bolje izgledal? In po končani vezi si prišla k sebi in oživela? To so energetske zadeve, realnost, ne izmišljotine. Ta svetloba je to – naša življenska energija, ki jo imamo samo določeno količino, nekateri ljudje se polnijo na njej – nas na različne načine, npr. ko non stop zahtevajo našo pozornost – nonstop govorijo, se priklopijo na nas…sploh pa seks je največji dumping store, da ti ves njegov ali njen shit.
[/quote]

Ne občutijo vsi teh zadev. Pa izčrpavanje življenjske energije je eno, jaz govorim še o veliko drugih zadevah. Sicer pa … a si prepričan, da ni ona tista, ki “pije”?
[/quote]

o čem govoriš, o flyersih, o Cassio..?

Yo, poslušaj, si se kdaj počutila ob partnerju, da ti pije vso življensko energijo, izčrpano, brez energije, pistarano, si začela zbolevati in si vedela, da če ne greš iz teveze, da boš umrla ? On pa je bolje in bolje izgledal? In po končani vezi si prišla k sebi in oživela? To so energetske zadeve, realnost, ne izmišljotine. Ta svetloba je to – naša življenska energija, ki jo imamo samo določeno količino, nekateri ljudje se polnijo na njej – nas na različne načine, npr. ko non stop zahtevajo našo pozornost – nonstop govorijo, se priklopijo na nas…sploh pa seks je največji dumping store, da ti ves njegov ali njen shit.
[/quote]

Prišla sem do tega, da ne mislim več trošit energije in sem zadevo zaključila.
Nisem šla travmirat do skorajšnje smrti itd.

No takšni smradi od ljudi, ki tukaj serejo o nekih energetskih prividih vsekakor ne spadate v to temo. Pojdite si v drugo temo govorit vaše pravljice. To je resna tema ki se tiče zdravih ljudi. Vaše energetske blodnje spadajo na psihiatrijo.

Sicer pa, zakaj vprašanje, zakaj ženske moti? A moške pa ne?

New Report

Close