Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tisti ki ste že nazaj z dopusta na Hrvaškem, mi lahko poveste

Tisti ki ste že nazaj z dopusta na Hrvaškem, mi lahko poveste

iz prve roke, kako se obnašajo Hrvati do Slovencev? Mi dozdaj nismo še imeli kakih težav, za letos pa me malo skrbi zaradi tega z arbitražo. So kaj bolj zadirčni ali je vse po starem?

Normalno. Nisem opazila razlike.


Hvala, saj jaz tudi ne mislim, da se bomo med nami narodom kregali, a človek podvomi, ko bere vse novice.


Hvala, saj jaz tudi ne mislim, da se bomo med nami narodom kregali, a človek podvomi, ko bere vse novice.
[/quote]
Kar uživajte dopust. Ljudje so čist normalni. Tako v trgovinah kot restavracijah itd..
Vse je normalno. Grem tud jaz naslednji teden nazaj in že komaj čakam . Tako da bodi brez skrbi in strahu.

Moji so zdaj spodaj in pravijo, da je vse kot vedno..

So zadirčni po starem, tako da ne skrbi, šibaj jim evrčke 😉

Nikoli niso pokali od prijaznosti, a je bilo vse dokaj normalno. Popolnoma enako letos.

Kot vedno. NIč ni drugače.

V Umagu so mi jebali mater v kafiču, omenjali so arbitražo nato je natakar zalučal sklečko arašidov v mene in me klofnil.

uslužbenec na cestninski postaji Lučko (Zagreb) vpraša, kakšno je vzdušje v SLO. odvrnemo, da nič posebnega, on pa: še več bi vam lahko dali, pa bi mi še vedno dovolj imeli.

eno je politika, drugo smo ljudje

tja so šli samo izdajalci

Ste obsedeni s Hrvaško? Res ne vem, kaj tako zelo izstopa na Hrvaškem, da Slovenci rinejo dol? Razumem. Greš eno leto, pa mogpče še naslednjo leto na dopust na Hrvaško, ne pa 25 let zapored kot bi bili programirani.

Ne paničari, ni nobenih problemov. Jaz sm še zdaj na morju, pa nobenih problemov. Tud cel kup Slovencev je še zmer tuki.

Morje pa je glih toliko od mene, kot od kakšnega Hrvata.
Od davkov pa ja morajo živeti in naj jih pobirajo. Od mene dobijo zelo malo. Tam živim s 50 € na teden

Mi imamo še cel zaliv zase 🙂 nikjer nobenga razn nas 🙂 zaliv pa velik po mojem kot Piranski zaliv 🙂
Uh kakšna milina, ni da ni 🙂

kje si?

okoli Zadra je vse prijazno do mene

hrvatoljubci si tam zaslužijo batine

kje si?

okoli Zadra je vse prijazno do mene
[/quote]
vsi so prijazni, razen na plaži ga serje ena Slovenka, gnila, da to ni res, kriči na otroke, prižiga radio na glas, kadi, kaj kadi, dimi vse okol … grozaaa

Misel za danes: Če Bog obvladuje Satana, je sokriv, če ga ne obvladuje, pa ni vsemogočen.

Vzdušje je čisto HRVAŠKO…

kje si?

okoli Zadra je vse prijazno do mene
[/quote]

Tja grem avgusta. Zdaj sm v Puli, nekje med Kavranom in Šišanom, res super divja plaža, placa neskončn, skratka cela uvala je naša :))

Vse je brez sprememb; slabe volje, naveličani, mrkogledi,kot da arbitraže ne bi bilo.

Ne paničari, ni nobenih problemov. Jaz sm še zdaj na morju, pa nobenih problemov. Tud cel kup Slovencev je še zmer tuki.
[/quote]

Je nerelevanten. Ona se tam počuti kot doma, med svojimi južnjaki.

kje si?

okoli Zadra je vse prijazno do mene
[/quote]

Tja grem avgusta. Zdaj sm v Puli, nekje med Kavranom in Šišanom, res super divja plaža, placa neskončn, skratka cela uvala je naša :))
[/quote]

Menda naj bi šla letos v črno goro?

Ne paničari, ni nobenih problemov. Jaz sm še zdaj na morju, pa nobenih problemov. Tud cel kup Slovencev je še zmer tuki.
[/quote]

Je nerelevanten. Ona se tam počuti kot doma, med svojimi južnjaki.
[/quote]

In kaj ima to veze? Sej se pogovarjamo tud slovensk, so tud slo frendi z nama, pa nikjer nobenih problemov. Smo šli 2 dni nazaj v diskač, pa so nam zavrtel 2 slo komada in cel diskač plesal :))

New Report

Close