Najdi forum

Bolečine v kolenih

Pozdravljeni,
stara sem 29. Nekaj tednov nazaj sem se močneje udarila v desno koleno. Na nogo nisem upala stopiti nekaj dni, potem se je v nekaj dneh popolnoma umirilo. Teden dni nazaj pa se je bolečina vrnila. Ampak bolijo me obe koleni. Desno kjer je bil udarec, levo pa celotno. Ob vsakem koraku ko koleno obremenim se pojavi bolečina, enako tudi če samo v ležečem položaju dvignemo nogo. Predvidevam da je kriva teža, ITM 43, ter premalo gibanja. K zdravniku si ne upam. Kaj lahko sama naredim da se bo stanje izboljšalo?
Hvala za odgovor in lep pozdrav

Spoštovani,

priporočam, da kljub vsemu obiščete zdravnika. Bolečina v kolenu je namreč obvestilo, da se dogaja škoda. Najprej je potrebno ugotoviti, kaj povzroča bolečino, šele nato je lahko na vrsti zdravljenje. Do nadaljnjega priporočam izogibanje obremenitvam, ki vam povzročajo bolečine.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close