Najdi forum

Vedno hujša bolečina v kolku

Pozdravljeni, stara sem 27 let. Telesno aktivna enkrat tedensko, normalne telesne teže. Že vsaj deset let, če ne več, mi poka oziroma preskakuje v kolku. To je popolnoma neboleče. Ker me pa zadnje 4 mesece boli vse bolj kolk in spodnji del hrbta, sem šla k fizioterapevtu. Ugotovil mi je hipermobilnost sklepov. ( res lahko naredim določene stvari, ki jih drugi ne morejo). Zanima me, ali je to možen vzrok bolečine, ki je zadnji mesec precej hujša? Boli me ledveni del hrbta, kolk, včasih se bolečina seli po zunanji levi nogi do kolena. Boli tudi ponoči. Ne bi rekla, da me boli samo med gibanjem? CT trebuha je bil bp.

Hvala za pomoč!

Spoštovani,

sama hipermobilnost (pretirana gibljivost) sklepov običajno ni vzrok za bolečine.

Priporočam, da pridete na pregled, nato pa da opravite usmerjena slikanja, ki bodo odvisna od ugotovitev pri pregledu.

Lep pozdrav, Iztok Pilih [b]ARTHRON, KLINIKA ZA SKLEPE, HRBTENICO IN POŠKODBE UKMARJEVA 2, 1000 LJUBLJANA[/b] [b]AMBULANTA LJUBLJANA,[/b] Ukmarjeva 2, 1000 Ljubljana [b]AMBULANTA MARIBOR,[/b] Lavričeva 1a, 2000 Maribor Naročanje na telefon: [b]041 654 330[/b] ali [b]01 601 11 70[/b] ali na elektronski naslov: [b][email protected][/b]. [b]www.arthron.si[/b] Direktor: mag. travm. Iztok Pilih, dr. med., spec. kirurg član Ameriške akademije ortopedskih kirurgov

New Report

Close