Najdi forum

Morje

Zivjo!
Imam 17 letno hci ki ima skoraj 18 letnega fanta. Skupaj sta ze okoli dve leti, poznamo se z druzino in tudi s fantom ni nobenih tezav, priden doma, v soli, skratka ok..tudi hci je pridna doma, odlicna v soli pa vendar..in me je hci vprasala ali bi sel lahko z nami na morje, z naso druzino namrec..in nevem kaj naj naredim..ker skupaj namrec se nista spala, hodita drug drugemu cez dan sta skupaj ampak cez noc se ne..nevem kako naj se odlocim :S

Postavi se v njeno vlogo, če ti bo kaj pomagalo.

Jaz bi moji pustil, da ga pelje z nami.

a spet en sprevržen tip, ki misli da se bomo naslajali na tvoje zgodbice? FAKE AND GAY

a spet en sprevržen tip, ki misli da se bomo naslajali na tvoje zgodbice? FAKE AND GAY
[/quote]

Kako prosim? Vse kar sm zelela izvedet je vase mnenje glede teh stvari…ce pa te to moti ni potrebno da odgovarjas oz poves to na lep nacin 🙂

Pri meni doma je bila vedno.polna hisa mojih prijateljev, a mi nikdar ni padlo na pamet, da bi prosila starse, da gre moj fant z nami na morje! Prijateljica je sla.
Pri nas zdaj je tudi polna hisa mladine, z nami so hodili na morje prijatelji, zdaj pa ze hodijo sami in kolikor vidim, gredo sosolci skupaj, fantje in punce, pa potem gredo se kdaj sami s partnerji ali v druzbi, skratka ne drzijo se kot pijan plota za punce in fante in mislim, da so to zdrava mlada razmerja.

Dovoli ji, da vzame fanta s sabo. Na boljšem bosta samo vidva kot starša, fanta boste lahko še bolje spoznala in se boste tako zbližali. Ne živi pa v prepričanju, da še nista sexala, ker ponoči še nista skupaj spala ! Ti nisi nikoli podnevi dala nog narazen ? Dej no dej …

Meni je pa hecno, da otroci vozijo na morje s starši svoje partnerje.
Da pa še nista seksala pa je malce za lase privlečeno. Pa menda ja ne misliš, da ti bosta vse povedala?

Jaz ga ne bi peljal, ker bi ga naučil pit in bi potem deklica z njim imela same probleme.

pri tej starosti naj gresta kar sama po svoje 🙂

KAJ SE LAHKO PROSIM NAUČITE ENKRAT PRAVILNO SKLANJATI HČI???

Dve leti skupaj in nista sexala? Hahaha. Kakšen naiven foter.

Kje to piše? Piše da nista SPALA skupaj. Ti seksaš v spanju?

seveda naj gre fant poleg….drugo leto bosta morda že sama šla.
kar se pa spolnosti tiče, pa tudi jaz mislim da sta že spolno aktivna

Zakaj pa ne, ga boste lahko še bolje spoznali, saj ni tako kot da bi vprašala, če gresta lahko sama nekam na morje brez vas…

New Report

Close