Forum.Over.Net

Starševski čvek

zima poletje jesen ali pomlad?

Default avatar

če živijo

Kater letni čas vam je najbolj všeč un najmanj?

1. Jesen

jesen je zakon taprave temparature prelepe barve gozdu kostanj v glavnem perfekto

2. Zima

Bolj je mrzla zima raje jo imam žal zadnja leta je bolj slabo pa tudi zima je na drugem mestu, ker december je najlepši mesec predvsem od 25-31

3. Pomlad

Ni prevroče

4. poletje

Ne maram prevroče
Default avatar

po moje

Ce bi bilo po moje, bi se izmenjavala samo poletje in pomlad na tri mesece.

1. Poletje
2. Pomlad
.
.
.
.
.
.
9. Jesen
10. Zima
Default avatar

samaa tako

Obožujem jesen in zimo ter svež zrak. Vedno polna energije. Ko pomislim na pomlad ali poletje vedno prvo pomisim na utrujenost in švicanje. Meni ni nikoli mraz pozimi. Tudi na dopust grem vedno jeseni ali pozimi. Poleti samo za par dni.
Default avatar

v bistvu vse

Vse, razen vročine nad 28 poleti in sneženih zim s snegom čez kolena in snegom, ki traja več kot 1 mesec.
Ostalo je vse o.k. No, mogoče imam maaalo raje jesen (sept., okt.).
Default avatar

sehecaš

samaa tako je napisal/a:
obožuješ tudi zimo zaradi svežega zraka- kakšna neumnost je pa to - pozimi je najbolj onesnažen luft posebej še dodatno zaradi kurjave, megla non stop, konstantna opozorila za delce p10... kakšen čist zrak neki no.

Najraje imam pomlad in poletje...
ne maram jeseni -deževno, mokro, vetrovno, dolgočasno, brez sonca, vse se seli, narava postaja pusta, zima mi je lepa edino za čas praznikov, je fino, če sneži... sicer ne maram zime in tudi mraza ne.
Default avatar

samaa tako

sehecaš je napisal/a:
Ja če živiš v mestu, sama pa ne živim tam in tudi živim na hribu tako da.
Default avatar

potem boš letos uživala

sehecaš je napisal/a:
Snežilo bo točno na 31.12. in 1.1.. .). Včeraj je šloga povedala. Bomo videli, kooooliko se je zmotila;).
Default avatar

sehecaš

samaa tako je napisal/a:
napača - je na vaseh tudi tako onesnažen luft s p10, ker v največji meri prihaja iz kurišč na trda goriva in po vaseh je po vaseh še celo precej več, kot pa v mestih, kjer so urejeni po večini skupinska bolj ekološka ogrevanja vsaj v blokih, in tudi hiše imajo plin v velikih večinah... je pa res,d a v mestih bolj promet dela zgago
na splošno pa pisati,da je pozimi svež zrak, ko je pogosta inverzija (dvomim ,da si tako visoko v hribih, da te ne bi dosegla, pa megla je, vlaga ... res smešno če v tem vidiš svež zrak...
ti naslednji - kar zafrkavi - sem napisala, da mi je lep praznični čas... na splošno, če zmoreš razumeti... fino pa je ja, če je takrat sneg, je pa še lepši ... bo šlo?
Default avatar

Ne maram poletja

Najbolj

- Zima
- Jesen
- Pomlad
- Poletje

Najmanj