Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu stopala

stopala

mene zanima kako ženske gledate na to, če ima moški fetiš na stopala, meni so na primer res všeč stopala in bi mi bilo uresničitev mojih fantazij če bi lahko masiral lepa ženska stopala ali še kaj več 🙂

Prav nič me ne bi motilo, dokler bi šlo za oboževanje čistih stopal.

to mi je všeč, imaš gotovo lepa stopala se tudi jaz se strinjam da so čiste lepo nalakirani nohti me zelo privlačijo..

nova
Uredništvo priporoča

če si za bi ti jih prav rad obdelal…kaj praviš? 😉

velik vas je takih. mene to ne moti, ker mam sama lepa stopala naj dela z njim kar hoce.
nekatere pa res nic ne dajo na to, fuj

Mehki, lepo negovani stopali in urejeni, ter nalakirani nohti. Nasploh nogi toliko naredita za nas vsak dan (nosita težo, prehodita xy metrov …), potem jima pa ne privoščimo razvajanja in nege.
Da bi mi model masiral stopali … o fak, would love it so much 🙂

jaz bi ti jih z veseljem vsak dan masiral pa še kaj več…bi se mi prepustila v razvajanju?


sploh poleti, pa pol kakšne črne japonke pa rdeče nalakirani nohti ne znam opisat kok me vzburja

jaz bi ti jih z veseljem vsak dan masiral pa še kaj več…bi se mi prepustila v razvajanju?
[/quote]

Vau! Hudo! 🙂
Jaz sem za.
Še to: kje bi pa to izvajal?

jaz bi ti jih z veseljem vsak dan masiral pa še kaj več…bi se mi prepustila v razvajanju?
[/quote]

Vau! Hudo! 🙂
Jaz sem za.
Še to: kje bi pa to izvajal?
[/quote]
Piši mi na ZS ti bom vse razkril 😉

jaz bi ti jih z veseljem vsak dan masiral pa še kaj več…bi se mi prepustila v razvajanju?
[/quote]

Vau! Hudo! 🙂
Jaz sem za.
Še to: kje bi pa to izvajal?
[/quote]
Piši mi na ZS ti bom vse razkril 😉

Vau! Hudo! 🙂
Jaz sem za.
Še to: kje bi pa to izvajal?
[/quote]
Piši mi na ZS ti bom vse razkril 😉
[/quote]

Se ti oglasim jutri zvečer po delu na ZS. Lp

To ima vsaka ženska rada,ki redno neguje in skrbi za svoja stopala.

Stopala so tudi odraz človeka,duše.Ženske z zanemarjenimi stopali,rumenimi,zvitimi prsti kažejo samo na psihične motnje,lažnivke,spremebe v glavi (možganih),zanemarjenke,…

Vsak psihiater,zdravnik bi moral pogledat v ženska stopala,pa bi takoj videl a je motena oseba,lažnivka.Ne pa da psihatričnim bolnikom vse verjamejo,dokler ni prepozno.


Lahko to obrazložiš. Ali ti tako misliš? Naša starejša soseda ima rumeno stopalo, je precej bolna, ni pa psihička. Jemlje en kup zdravil za srce, ledvice..

To ima vsaka ženska rada,ki redno neguje in skrbi za svoja stopala.

Stopala so tudi odraz človeka,duše.Ženske z zanemarjenimi stopali,rumenimi,zvitimi prsti kažejo samo na psihične motnje,lažnivke,spremebe v glavi (možganih),zanemarjenke,…

Vsak psihiater,zdravnik bi moral pogledat v ženska stopala,pa bi takoj videl a je motena oseba,lažnivka.Ne pa da psihatričnim bolnikom vse verjamejo,dokler ni prepozno.
[/quote]


Lahko to obrazložiš. Ali ti tako misliš? Naša starejša soseda ima rumeno stopalo, je precej bolna, ni pa psihička. Jemlje en kup zdravil za srce, ledvice..

To ima vsaka ženska rada,ki redno neguje in skrbi za svoja stopala.

Stopala so tudi odraz človeka,duše.Ženske z zanemarjenimi stopali,rumenimi,zvitimi prsti kažejo samo na psihične motnje,lažnivke,spremebe v glavi (možganih),zanemarjenke,…

Vsak psihiater,zdravnik bi moral pogledat v ženska stopala,pa bi takoj videl a je motena oseba,lažnivka.Ne pa da psihatričnim bolnikom vse verjamejo,dokler ni prepozno.
[/quote]
[/quote]

Saj je napisal ogledalo človeka.Bolno telo vpliva na razmišljanje.Saj jaz popolnoma razumem.Nekdo pravi da je super zdrav,pogledaš sopala in vidiš da laže.Simpl

Je kakšna mlada z lepo negovanimi stopali za masažo? Seveda brez obveznosti,Samo masaža in ciao…morda kakšen drink če želiš.


Na območju obale.

Tudi jaz obožujem ženska stopala in doslej še nisem imel zaradi tega pretiranih težav. Z dekleti se pač malo pošalimo na moj račun, nisem bil sicer z veliko dekleti doslej, ampak samo eno je moj fetiš motil, pa še to zato, ker so bila za njo (tudi njena) stopala najmanj privlačen del telesa. Pa tudi ona je bila kar glasna, ko sem se jih lotil 😉

če namreč imaš ta fetiš, ga je potrebno razvijati in se naučiti tehnik ljubkovanja stopal, vključno z masažo, ta pa še posebej pali.


Piši mi na ZS ti bom vse razkril 😉
[/quote]

Se ti oglasim jutri zvečer po delu na ZS. Lp
[/quote]
I am waiting 🙂

tudi mene stopala zelo vzburjajo najboljše mi je, ko ji masiraš potem pa stopala zavijejo pod hlače do sajvemokam….mmm

še kakšno mnenje, izkušnje, fantazije, doživljanja, bi prosil vsa dekleta da delijo, vsaka informacija pride prav 😉

jaz bi ti jih z veseljem vsak dan masiral pa še kaj več…bi se mi prepustila v razvajanju?
[/quote]

Vau! Hudo! 🙂
Jaz sem za.
Še to: kje bi pa to izvajal?
[/quote]
kje sta se izgubili tvoji stopalci?

Vau! Hudo! 🙂
Jaz sem za.
Še to: kje bi pa to izvajal?
[/quote]
kje sta se izgubili tvoji stopalci?
[/quote]

Mehki, dišeči stopali … sveže nalakirani spodaj temno modra barva … na rokah temno rdeča … top!


kje sta se izgubili tvoji stopalci?
[/quote]

Mehki, dišeči stopali … sveže nalakirani spodaj temno modra barva … na rokah temno rdeča … top!
[/qu
sliši se božansko pošlji mi kakšno slikco na zs 😉

[img]https://i.ytimg.com/vi/IOtYZm0XKHo/hqdefault.jpg[/img]

New Report

Close