Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tiste ki imate tatuje in piercinge….

Tiste ki imate tatuje in piercinge….

…..pri meni nimate šans. Niti pod razno!
Kaj naj s počečkano in prešpikano babo?
Ni gršega, kot kadar se baba sleče, potem pa zagledaš okol pezde vse počečkano, kot da so se že vsi jebači podpisali gor.
Al pa ko zagledaš rinko obešeno na nosu, popku, flunči, ali rimpeljnu…..
ngravžno…le čemu služi rinka na pezdi?
Tolk da veste.

Nevem ce ves, ti “pezda” zabita, ampak nikogar… res nikoooogar ne zanima tvoje mnenje o tatujih in pircingih, sploh pa ne anonimno. Prosim najd si zivljenje in “spezdi” dol is tega foruma ker ni temu namenjen

se vidi, da si navaden kmet


Kot kaže, moje mnenje zanima tebe, ker si se odzvala na mojo debato.
Grem stavit, da imaš okoli pezde vse počečkano in vso rit in pezdo preluknjano z rinkami in neti.
No pa povej čemu služi rinka na tvoji pezdi, popku in bradavici pa na nosu in popku in zakaj si vsa popisana in počečkana s tatuji? A se mora res vsak fükfehtar nate podpisat, da okol kažeš kolk jih je že čez tebe šlo? Si kot škarpa popisana z grafiti.


Kaj si pa pol ti, k si vsa počečkana in preluknjana?
Vsa si počečkana z grafiti kot podhod pri maxiju. Pa tiste rinke železne imaš po sebi razbešene, kot da te je jager s šrotom ustrelu.

To se en in isti šopiri s svojim besednim zakladom, ali jih je več?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Seveda sem isti. A ti si pa zmeraj ena druga.
Jaz bi te že naučil reda in te zaposli, da ne bi imela časa se s tatuji po sebi čečkat in rinke obešat po riti.


Seveda sem isti. A ti si pa zmeraj ena druga.
Jaz bi te že naučil reda in te zaposli, da ne bi imela časa se s tatuji po sebi čečkat in rinke obešat po riti.
[/quote]
Nimam ne tatuja ne pirsinga. In niti trohice želje, da bi me tak prostak kot ti reda učil.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Seveda sem isti. A ti si pa zmeraj ena druga.
Jaz bi te že naučil reda in te zaposli, da ne bi imela časa se s tatuji po sebi čečkat in rinke obešat po riti.
[/quote]
Nimam ne tatuja ne pirsinga. In niti trohice želje, da bi me tak prostak kot ti reda učil.
[/quote]
Saj vem, da nimaš želje, da bi te kdo kaj naučil. Za to pa tukaj oslarije trosiš. Ti rabiš enga orenk deca, da ti bo dal kozjih molitvic in te naučil reda. Jaz bi te hitro uštimal.
Bi delala ko singerca in bi te minile neumnosti.

če že imam tatu, to ne pomeni da jih imam ogromno ter da imam piercinge. imam samo en tatu, seveda si jih pa želim še ene par. in ni važno kje ima kdo tatu, to ne označuje koliko fantov je ženska imela. tatu ima nek globok pomen. ki ni še blizu tvojega omejenega razmišljanja. ne vem zakaj tetovaže pa piercinge povezuješ s seksom. perverznež pokvarjen


Nimam ne tatuja ne pirsinga. In niti trohice želje, da bi me tak prostak kot ti reda učil.
[/quote]
Saj vem, da nimaš želje, da bi te kdo kaj naučil. Za to pa tukaj oslarije trosiš. Ti rabiš enga orenk deca, da ti bo dal kozjih molitvic in te naučil reda. Jaz bi te hitro uštimal.
Bi delala ko singerca in bi te minile neumnosti.
[/quote]
Ti bi, ti bi… No, pa ne boš. Imaš ženo, pa se nad njo izživljaj, če ji tako paše.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

No, pa nam povej kakšen globok pomen ima tvoj tatu!
A hočeš povedat, da bolj, ko je tatu globoko v dekolteju, globji je njegov pomen?


Saj vem, da nimaš želje, da bi te kdo kaj naučil. Za to pa tukaj oslarije trosiš. Ti rabiš enga orenk deca, da ti bo dal kozjih molitvic in te naučil reda. Jaz bi te hitro uštimal.
Bi delala ko singerca in bi te minile neumnosti.
[/quote]
Ti bi, ti bi… No, pa ne boš. Imaš ženo, pa se nad njo izživljaj, če ji tako paše.
[/quote]

Ti mi samo povej naslov, pa te bom naučil reda. Če se ne boš naučila reda v rednem času, boš pa še k dopolnilnemu pouku hodila.
Brez skrbi. Poznam jaz take jezične in goflaste babnice kot si ti. Samo na čvrsto vas je treba pa vas bo neumnost hitro popustila.
Ti bom jaz da piercing, tatu in podobne oslarije……

Tudi pri meni bi bili taki hitro odpisani, ampak ne vem zakaj za vraga bi šla to na forum pisat?! Koga tu gor pa briga, če ima z mano šans ali ne?! Eni ste res smešni 🙂


Ker je takšne stvari potrebno pisat, saj so vsi ti tetovirani počečkanci in zapiersani prešpikanci okolju in očem neprijazni. To je optično onesnaženje. Človek, ko hodi, pač mora gledat, da ne stopi na pasji drek, potem vidiš pa same take počečkane in prešpikane spake okol sebe.


Ker je takšne stvari potrebno pisat, saj so vsi ti tetovirani počečkanci in zapiersani prešpikanci okolju in očem neprijazni. To je optično onesnaženje. Človek, ko hodi, pač mora gledat, da ne stopi na pasji drek, potem vidiš pa same take počečkane in prešpikane spake okol sebe.
[/quote]

Ampak svet se ne vrti okrog vas in mene – niso nama dolžni delat lepega razgleda. Še nikoli me ni motil nekdo, ki je po cesti hodil tetoviran. To je nekako tako, kot če bi me motilo, da nekdo po cesti hodi grd, ali debel, ali z berglami, ali star, ali na invalidskem vozičku. Sem prepričana, da marsikomu vi vizuelno niste všeč (ker ima vsak pač svoj okus) – torej tudi vi optično onesnažujete s tem, ko greste v javnost?

Poleg tega predvidevam, da so tetovaže in pirsingi marsikomu všeč (sicer tega ne bi počeli) – mislim, da tetovirani ljudje iščejo take partnerje, ne takih kot sva mi2. Kaj ni lepo, da se za vsakega kaj najde?

Do solz sem se narežala besedi “pezda”. 😀 Prav lušna je. Jaz mam tudi pezdoooo! Plus tatoo nad pezdo!

Mene ne moti, če ima poceckano cespljico, me pa moti če ima spodaj Karavanke…

Moskega spola sem ti omejeno govedo. Zaradi ljudi kot si ti je svet v kurcu res prav smilis se mi ker ne vidis sirse slike.

Kdo pa si ti da bos sodu kdo lahk ma tatuje pa pirce. Kdo pa ne pisda ti naterna

Sploh pa nevem zakaj te moti da ima kera na vaginalnem delu tatu, ker sodec po temu kar pises itak tako dalec se nisi prisel ker jes ne poznam dekleta ki bi se ( razen prostitutka) predala taksnemu imbecilu kot si sam.

Pa te dejansko ni sram da takle pises pa grozis po internetu? Debil butast

Do solz sem se narežala besedi “pezda”. 😀 Prav lušna je. Jaz mam tudi pezdoooo! Plus tatoo nad pezdo!
[/quote]

Tudi meni se ie zdelo smesno:) res? Kaksnega pa imas?

Mene ne moti, če ima poceckano cespljico, me pa moti če ima spodaj Karavanke…
[/quote]

Kakšne Karavanke spodaj, kaj je pa to, nekaj novega, nisem še slišala?

Pa ja no ce ti pravim da je mentalno oslabljen ta tip

Ti takih pa takih nebi…..hahaha….a tebe sploh kakšna hoče?

Moj tatoo je pa na meni prav sexi!!
tak da veš:)


Ti bi, ti bi… No, pa ne boš. Imaš ženo, pa se nad njo izživljaj, če ji tako paše.
[/quote]

Ti mi samo povej naslov, pa te bom naučil reda. Če se ne boš naučila reda v rednem času, boš pa še k dopolnilnemu pouku hodila.
Brez skrbi. Poznam jaz take jezične in goflaste babnice kot si ti. Samo na čvrsto vas je treba pa vas bo neumnost hitro popustila.
Ti bom jaz da piercing, tatu in podobne oslarije……
[/quote]

Ti kar fantaziraj, ja. Dresiraj ti raje svojo ženo, ali pa otroke, če jih imata.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

New Report

Close