Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Glina za pitje

Glina za pitje

Kje lahko v centru Ljubljane kupim glino za pitje? Za aknasto kozo.

Od kje imate te ideje, da bo glina pomagala? Pa to je non sensestop. Ce imas aknasto kozo, bodo pomagakontracepcijske ali pa retinoini. Lahko v obliki gela ali pa najmocnejsa variatna, roaccutane tablete.na recept. One za vedno izsusijo pore in jih zmanjsajo. Med zdravljenjem ne sme zanosit in ne smes pit alkohola.

Se strinjam, Roaccutane je super. Jemal 4 mesece, nikoli vec aken!

Jaz pa sem slisala da imajo rouccotane veliko stranskih ucinkov, poleg tega se potem po prenehanju jemanja mozolji vrnejo v se hujsi obliki

Ni res. Mozolji se ne vrnejo v hujsi obliki, ker se lojnice trajno izsusijo. Ce pa se se pojavijo mozolji, pa z podaljsamo zdravljenje. Lede na skupno komulativno dozo, ki se izracuna gl de na telesno tezo. Strasnki ucinki so zelo suhe ustnice, ne smete na sonce, vsake tri mesecw preverimo jetrne teste. Do zdaj se noben ni dobil pri nas tezav z jetri in lahko povem, da je bilo 98 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} pacientov zelo zadovoljnih. Res pa ne smete piti alkohola in nikakor ne zanositi!! Upam, da sem kaj pomagal 🙂

Šarlatan Suljo je zagotovil, da glina pomaga. Zdaj se pa butli nalivajo z glino.

Šarlatan Suljo je zagotovil, da glina pomaga. Zdaj se pa butli nalivajo z glino.
[/quote]

Me prav briha kaj svetujete na monu po nareku farmacevtov. če so akne, so z razlogom. polni se strupov, ki butajo ven. Vi jih boste pa zabetoniral noter, da ja ne bi kaj šlo ven. kar, če vam paše. Samo ne v srednjih letih jamrat, ko bo udarilo drugje. Ven bo šlo, brez skrbi.

Kako ste lahko tako neumni in pijete glino?! Ves kaka vnetja lahko dobite v prebavilih. Tudi ileus je mozen od tega.

Si probal? Jaz imam za sabo že kakih tri tedenskih 15 kur. In mi zelo dobro dene. O kakšne vnetju ne duha in ne sluha. Meni jo je celo zdravnica priporočila.
Zakaj točno naj bi prišlo do ileusa zaradi tega? Sploh veš o čem se pogovarjamo?

Šarlatan Suljo je zagotovil, da glina pomaga. Zdaj se pa butli nalivajo z glino.

Zapelje se po njo v firmo Bolus, Komenda in kupi glino za obraz namazat. Ti bodo tam svetovali. Ta glina veliko bolje pomaga pri aknasti koži kot glina za pitje. Preverjeno. Mi jo imamo vedno doma, tudi sama si naredim 1x na teden masko. Je koža potem čist mehka in gladka. Naneseš na debelo in pustiš, dokler se ne posuši.

Meni je pomagal samo Roaccutane isotretinoin. Sem mel take grozne akne, da so se mi delale grozne brazgotine po obrazu, prsih, hrbtu. Mislim groza, pol cm globoke jamice, brazgotine so nastajale. Pa tolk je bolelo in vsi te gledajo, ko se slečeš in se drugim gnusiš. Vse sem poskusil, zapravil okrog 500 eur za razne kremice in gele in glino in maske in nič pomagalo. Nato sem šel k dermatologu in mi je predpisdal Roaccutane 60 mg dnevno. Jemal sem 8 mesecev. Po dve mesecih je bilo že vse izsušeno, edino flekci so bili še. S časoma so tudi rdeči fleki zbledeli, edino par brazgotin je ostalo. Stranki učinki so bili grozno suhe ustnice, suha glavica na penisu. Ful se mi je izboljšala samozavest v tem času, noben me več ni gledal, kot da sem vesoljec. Zdaj je že dve leti od tega in aken več nimam. V bistvu imam zdaj kar lepo kožo. Ljudje, hude akne so bolezen. Bolezen je treba zdraviti. Pojdite k dermatologu. Saj ni nujno, da bo treba Roaccutane jesti, obstajajo tudi druga zdravila. Mojemu bratu recimo zelo pomaga Doxy antibiotik. Doksi tudi ne gre do črevesja in ne uniči flore, tako da je tudi v redu.

Glina je en drek. Kaj ti bo to pomagalo?? Sem pila to, k mi je priporočala za razstrupljanje. Prdela sem cele dneve, slabo mi je bilo, krče sem imela. Trajalo je mesec dni, da se mi je prebava nazaj popravila. Naša prebavila niso narejena za glino!

No tudi jaz sem lepo pil to glino. Imam dermatitis in so mi vsi govorili kako je to dobro.
Prvi teden je slo. Nato pa me je vsak dan bolj trebuh bolel. Nato so se tako hude bolecine, da nisem mogel sedet. Naredili so rentgen abdomna in v debelem crevesu je bilo vse polno bobkov dreka in gline skupaj. Ko so mi naredili klistir so ven iz mene letele krogle premera 4 cm. Okrog 20 krogel! Naj povem, da me je to tudi ranilo. Bilo je grozno, ostal sem na opazovanju, ker je krvavelo. Nikoli vec ne bom tega pil. Za dermatitis seveda.ni.nic pomagalo. Se danes mam tezave s crevesjem, vse je obcutljivo, vsak premik me boli. Najraje bi jih tozil.

Mene je nahecal takratni partner, on je bil čisto obseden z vsemi mogočimi dodatki in glinami, še neko drugo stvar je pil, ki so mu jo vozili iz Srbije.
Imela sem parkrat tako vnetje mehurja, da res ni bilo. Imela nikoli prej in nikoli potem … povezujem s to glino.
Ne vem, po kakšnem ključu naj bi telo absorbiralo karkoli iz tega, ker tudi železa npr. ne more absorbirati, če bi pojedli opilke, pa je glih tako mineral kot glina. Tisto, kar je v glini, garantiramo dobivamo iz drugih virov ali pa ne potrebujemo.

Prave akne so bolezen in za to bolezen obstajajo zdravila. In to ni glina.

Si probal? Jaz imam za sabo že kakih tri tedenskih 15 kur. In mi zelo dobro dene. O kakšne vnetju ne duha in ne sluha. Meni jo je celo zdravnica priporočila.
Zakaj točno naj bi prišlo do ileusa zaradi tega? Sploh veš o čem se pogovarjamo?
[/quote]

Pa še kako lahko pride do tega zaradi gline. Sicer pri tistih z zdravim črevesjem in odlično prebavo težko, če pa temu ni tako, pa celo zelo hitro. Jaz sem skoraj umrla.

Taka oblika aken, kot jo ti opisuješ, je seveda potrebna takega ali podobnega zdravljenja, ker to so tako huda vnetja, da se večini niti približno ne sanja in niti nima ravno veze s “puberteto” in hormoni. In takrat omenjeno zdravilo in izboljšanje opraviči njegove hude stranske učinke – ki so še veliko več, kot le suhe ustnice in druga sluznica. Za neko običajno aknavost ti pa noben dermatolog pri zdravi pameti ne bo predpisal roaccutana.

Kolk je provizija za tole?

V glini ni ničesar, kar ti potrebuješ. ima pa odlično lastnost vezati nase strupe iz okolja. Tisti, ki ste skoraj umrli, ste to počeli, ne da bi se dobro seznanili s postopkom in ste ZELO ZELO polni strupov.

Večinoma ste imeli slabe izkušnje z glino.
Je kak tu, ki je pil glino pa ima dobre izkušnje?

Tudi jaz sem probala glino, kar tako, preventivno, Ker se je toooooooliko pisalo o pozitivnih učinkih. O negativnih seveda vse tiho. Od takrat imam problem, ki ga prej nisem imela. In ga še rešujem. Seveda ne z glino.


Sem pila. Nimam ne slabih, ne dobrih izkušenj, ampak nevtralne.:P Torej, težav nisem imela, če se mi je pa telo razstrupilo pa nimam pojma.

Sicer pa: kako ste pa vi vsi, ki se vam je črevesje zabasalo, to pili? V “mojih” navodilih je pisalo, da se pije samo vodo. Glino čez noč namočiš, potem pa spiješ samo vodo. Tam je pa tako malo gline, da bi morali res dolgooo piti (“moja” navodila: pitje samo 3 tedne, pavza 1 teden, nato spet pitje 3 tedne-1x-3x na leto), da bi se vam zabasalo-ali niste upoštevali navodil?


Sem pila. Nimam ne slabih, ne dobrih izkušenj, ampak nevtralne.:P Torej, težav nisem imela, če se mi je pa telo razstrupilo pa nimam pojma.

Sicer pa: kako ste pa vi vsi, ki se vam je črevesje zabasalo, to pili? V “mojih” navodilih je pisalo, da se pije samo vodo. Glino čez noč namočiš, potem pa spiješ samo vodo. Tam je pa tako malo gline, da bi morali res dolgooo piti (“moja” navodila: pitje samo 3 tedne, pavza 1 teden, nato spet pitje 3 tedne-1x-3x na leto), da bi se vam zabasalo-ali niste upoštevali navodil?
[/quote]

Jaz še nisem probala, imam pa vrečko doma in so gor taka navodila kot jih ti omenjaš.


Sem pila. Nimam ne slabih, ne dobrih izkušenj, ampak nevtralne.:P Torej, težav nisem imela, če se mi je pa telo razstrupilo pa nimam pojma.

Sicer pa: kako ste pa vi vsi, ki se vam je črevesje zabasalo, to pili? V “mojih” navodilih je pisalo, da se pije samo vodo. Glino čez noč namočiš, potem pa spiješ samo vodo. Tam je pa tako malo gline, da bi morali res dolgooo piti (“moja” navodila: pitje samo 3 tedne, pavza 1 teden, nato spet pitje 3 tedne-1x-3x na leto), da bi se vam zabasalo-ali niste upoštevali navodil?
[/quote]

Jaz še nisem probala, imam pa vrečko doma in so gor taka navodila kot jih ti omenjaš.
[/quote]

še ena, ki tudi ni imela nobenih pametnih učinkov, niti dobrih niti slabih, oz. prej malo slabega počutja kot kaj dobrega. Je pa glina fajn za delat obrazne maske, tako da raje ponucaj za kožo.

Mislim tudi, da gre tukaj za napačno razumevanje prastarega pregovora, ki pravi, da zemlja vse ven potegne. Saj res, samo moraš biti 2 metra pod njo hehe.


Sem pila. Nimam ne slabih, ne dobrih izkušenj, ampak nevtralne.:P Torej, težav nisem imela, če se mi je pa telo razstrupilo pa nimam pojma.

Sicer pa: kako ste pa vi vsi, ki se vam je črevesje zabasalo, to pili? V “mojih” navodilih je pisalo, da se pije samo vodo. Glino čez noč namočiš, potem pa spiješ samo vodo. Tam je pa tako malo gline, da bi morali res dolgooo piti (“moja” navodila: pitje samo 3 tedne, pavza 1 teden, nato spet pitje 3 tedne-1x-3x na leto), da bi se vam zabasalo-ali niste upoštevali navodil?
[/quote]

Od te “glinene vode” efekta itak ne more biti. Ker to ni glina, glina ni topna v vodi in čistilni učinek gline je zgolj glina, ne nekaj delcev, ki ostanejo. In ta navodila, kot jih omenjapš so se spremenila šele nekaj zadnjih let (že vejo, zakaj!), prej so bila navodila kar lepo v smislu popiti tekočino in glino skupaj. Sicer pa, če pogledaš kakšne podobne glinene oralne pripravke v tujini, s tem, da gre za res mini doze, je vedno zraven opozorilo, da je treba za časa jemanja obvezno jemat tudi odvajalo. zakaj že?

New Report

Close