Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Bolezni srca in ožilja Kardiologija Slovenska verzija Cardiac Anxiety Questionnaire (CAQ)?

Slovenska verzija Cardiac Anxiety Questionnaire (CAQ)?

Pozdravljeni,

za prijatelje prevajam Cardiac Anxiety Questionnaire (CAQ) v slovenščino, in me zanima, ali že obstaja slovenska verzija vprašalnika ali vsaj imena vprašalnika – da ne bo zmede pri primerjavi rezultatov raziskav zaradi različne terminologije.

Hvala za pomoč!
Blaž

Hvala za zaupanje, vam pa, žal, ne morem pomagati ker ne vem, če je že prevedena. Glede na vsebino poslanega teksta vam svetujem, da se obrnete na klinične kardiologe v UKC v Ljubljani. Morda bi vam lahko pomagala prof dr. Mirta Koželj, ki je precej na tekočem o kardioloških tekstih pri nas. Gospa prof. ima tel. 041 739.306. Zdaj je doba poletnih dopustov, ne vem če je dosegljiva. Lahko ji poveste, da sem vam jaz zaupal njeno številko telefona.
Prim. Boris Cibic.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

Hvala za zaupanje, vam pa, žal, ne morem pomagati ker ne vem, če je že prevedena. Glede na vsebino poslanega teksta vam svetujem, da se obrnete na klinične kardiologe v UKC v Ljubljani. Morda bi vam lahko pomagala prof dr. Mirta Koželj, ki je precej na tekočem o kardioloških tekstih pri nas. Gospa prof. ima tel. 041 739.306. Zdaj je doba poletnih dopustov, ne vem če je dosegljiva. Lahko ji poveste, da sem vam jaz zaupal njeno številko telefona.
Prim. Boris Cibic.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si
nova
Uredništvo priporoča

Najlepša hvala.

Odgovor ni potreben.

Lep pozdrav! prim. Boris Cibic, dr. med. Društvo za zdravje srca in ožilja Slovenije www.zasrce.si

New Report

Close