Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Brez osebne izkaznice ne moreš plačat položnice niti za 1. evro

Brez osebne izkaznice ne moreš plačat položnice niti za 1. evro

Če nekomu pošljem 1. evro ali več, moram priložit osebno in še kraj rojstva moram povedat.
Mi kdo razloži v čem je finta?
Redne položnice, elektrika voda, telefon, morebitne prekrške, plačilo dohodnine, za to ne zahtevajo osebne.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Največji štos je, da je enaka praksa, če dobiš kaj po povzetju na dom. Pride poštar k tebi domov in ti se moraš legitimirat 🙂
Ma Butale so še malo proti temu :)))

Edino pravilno. Nekateri med nami so kriminalci in za druge, še večje kriminalce perejo denar. Z identifikacijo ob gotovinskih nakazilih se ta mreža lahko zazna in vsi smo varnejši, ker črn denar ne kroži za nakupe kisline in podobnih ubojnih sredstev.

:-)))))))))

To je zaradi tega, ker so raznim kosovskim doktorjem sestrične plačevale položnice in bratje kupovali avte.

Ali lahko plačaš položnico za nekoga drugega?

Seveda, takrat jih ne zanima kdo plača. Denar je sveta vladar….

Seveda lahko plačaš položnico za nekoga drugega … Ampak v tem primeru “popišejo” tebe :/

Avtor Zato in vsi ostali v vednost. Temu pravim demokratična diktatura. Teza o pranju denarja v moji razlagi ne drži. Država nas želi imeti pod kontrolo in to je še samo en inštrument za nadzor državljanov. Je po tvoje res potrebno se legitimirat,če karitasu pošljem en evro. Oni želijo le kdo s kom kontaktira za splošen nadzor državljanov, hkrati pa tudi vedo kje se nahajam. Na bolhi kupim rabljen izdelek za pet evrov, plačilo po povzetju preko pošte. Pošiljatelj se mora legitimirat z osebnim dokumentom.
AVTOR ZATO, bi se strinjal z mojim razmišljanjem??

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Kot je men objasnla na pošti, morš pokazat osebni dokument sam pri plačilu tistih UPN, ki nimajo spodi tiste kode al kako se temu reče. Npr elektro, telefon…to imajo. Če pa bi ti sam izpolnil nov UPN npr za elektriko, bi moral tud v tem primeru pokazat osebni dokument.
Zakaj je tako mi pa ni jasn.


Demokracije ni. Vladavina denarja in gre samo za nadzor, nič drugega.

Ena južna, sem zgoraj napisal, kar je rednih položnic z črtno kodo, oziroma z ogromno številk pod položnico, za tiste ne rabi osebne. Te položnice, so že nekako registrirane v sistemu za nadzor občanov. Boma pa res prala denar, ko ti bom 5. evrov poslal. Izjava na pošti je larifari, oziroma niti uslužbenci ne vejo, kar ti govorim jaz.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Prosim za pomoč. Kako odgovorim osebi v istem okencu? Kaj moram stisnit?

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Pod tekstom osebe ima štiri opcije. Druga je ‘citiraj poročilo’.
Klikneš to, se avtomatsko prepiše in spodaj dodaš – pripišeš svoj tekst. 🙂 In vse skupaj oddaš.

To so tvoje domneve. 🙂

Problemi ljudi, ki plačujejo položnice in morajo sedaj za transakcijo priložiti osebno izkaznico so neprimerljivi s problemi ljudi, ki so do sedaj preko gotovinskih pologov prali denar kriminalnega izvora in morajo sedaj za transakcijo priložiti osebno izkaznico.
To pa zato, ker prvim ne bo potrebno pojasnjevati Fursu, kako so lahko kot nezaposleni položili na račune nekaj 10.000 eurov in od kje hudiča izvirajo. Edino, če bo dovoljena samoprijava tudi za pranje denarja.

Ja, saj to me zanima, če potem pač popišejo mene ali moram še osebni dokument tiste druge osebe s sabo nosit, ker je pač plačnik položnice nekdo drug.

Ja, saj to me zanima, če potem pač popišejo mene ali moram še osebni dokument tiste druge osebe s sabo nosit, ker je pač plačnik položnice nekdo drug.
[/quote]

Sam svoj dokument.


pa ne sam to, na Hrvaškem moraš imeti še na napihljivi blazini na morju zraven osebno po novem, drugače te lahko zamenjajo za migranta in končas v zbirnem centru 123

Ne zamerite prizadeti, ampak meni je v dobi elektronskega bančništva malo čudno plačevati položnice na pošti.

In če imaš gotovino, ne pa denarja na računu?
Greš v tem primeru na banko, položiš denar in potem plačuješ elektronsko?

Ne vem zakaj naj bi imela elektronsko bančništvo. Vsaj za zdaj ga ne rabim. Za tisto 1 ali mogoče 2 položnici, ki jih, če soloh jih, plačam na mesec, se mi ne splača. Limita, kreditov….nimam nič. Men jw bolj važna bančna kartica kot pa elektronsko bančništvo, vsaj zaenkrat. Mogoče se odločim tud za to čez par let.

Ne vem zakaj naj bi imela elektronsko bančništvo. Vsaj za zdaj ga ne rabim. Za tisto 1 ali mogoče 2 položnici, ki jih, če soloh jih, plačam na mesec, se mi ne splača. Limita, kreditov….nimam nič. Men jw bolj važna bančna kartica kot pa elektronsko bančništvo, vsaj zaenkrat. Mogoče se odločim tud za to čez par let.
[/quote]

Kolk pa je sploh provizija pri plačilu UPN prek e bančništva?

1. (prvi), 1 (eden). Zdaj se pa odloči, ali pošiljaš nekomu en ali prvi evro.

Res? zakaj? Sama ne dobivam nobenih prilivov na banko, torej bi morala vsak mesec iti najprej na banko položit denar, da bi potem lahko plačala položnice. A se ti ne zdi to bolj čudno??

New Report

Close