Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek če moški zavrne žensko

če moški zavrne žensko

ste kdaj doživeli?
Juh v službi gledamo “dramo”, vam rečem, ko se ženska venera sprameni v amazonko! Če bo tip “preživel” bo zmagal. Snelo se ji je, od tega da trdi, da je peder do tega, da je impotenten…..
Kaj ženske res tako slabo prenašate zavrnitev?

moškemu se ne sme zgoditi, da zavrne živo žensko in/ali, da se zbudi ob mrtvi ☺

Najbolje bo, da kresne kako drugo sodelavko. Pol pa sam kokice pripravit:-)

nova
Uredništvo priporoča

Si znoru, to je lahko začetek 3. svetovne.
Sicer je že dolgo tega, da sem bil na njegovem mestu, pa vseeno mi ni bilo čist vseeno, baba je lazla okrog moje takratne in nonstop nekaj namigovala, HB se je potem našel eden, ki je prevzel mojo mesto.

[/b]

Ne meči vseh žensk v isti koš.Je pač naletel na egoistični buldožer.

Že na tem forumu je to kar pogost pojav, znorijo babe do konca, zalezujejo, napdajo, blodijo. Ni hujšega in bolj norega od zavrnjene babe.

Točno tako.
Najbolje jim gobce zavežeš na tak način.
Namreč tudi pri tipih je podobno, ko ga zavrneš, je cel cirkus in znajo hudo žaliti in obrekovat. In potem mu gobec zavežeš z drugim tipom:). Tako, da lahko taki ženski pokveki tip naredi isto.

Polarni ima izkušnje s tem, da ga babe zalezujejo. Ha, ha ha .


Ja, že. Postane zver:-)) Ne vem, pa če je to res na spol vezano., samo z moškimi k sreči nimam izkušenj:-))

Polarni ima izkušnje s tem, da ga babe zalezujejo. Ha, ha ha .
[/quote]
Mam ja, saj vedno iste norite pod tisočimi različnimi vzdevki, najhujša je lepo zaobljena savinjčanka, ki je izgledala najbolj nedolžno, ta ne bo prebolela do smrti ne. 🙂

Polarni ima izkušnje s tem, da ga babe zalezujejo. Ha, ha ha .
[/quote]
Mam ja, saj vedno iste norite pod tisočimi različnimi vzdevki, najhujša je lepo zaobljena savinjčanka, ki je izgledala najbolj nedolžno, ta ne bo prebolela do smrti ne. 🙂
[/quote]

ki je tu gor pisala, da si jo v avtu na parkingu na prvem dejtu, pol se ji pa nisi več oglasil?


Mam ja, saj vedno iste norite pod tisočimi različnimi vzdevki, najhujša je lepo zaobljena savinjčanka, ki je izgledala najbolj nedolžno, ta ne bo prebolela do smrti ne. 🙂
[/quote]

ki je tu gor pisala, da si jo v avtu na parkingu na prvem dejtu, pol se ji pa nisi več oglasil?
[/quote]

Pa ti verjameš, da se je sploh kdaj katera dobila z njim?
Ni toliko trčene ženske, da bi se dobila z njim. Ne verjamem.

ki je tu gor pisala, da si jo v avtu na parkingu na prvem dejtu, pol se ji pa nisi več oglasil?
[/quote]

Pa ti verjameš, da se je sploh kdaj katera dobila z njim?
Ni toliko trčene ženske, da bi se dobila z njim. Ne verjamem.
[/quote]
Napad histerije spet? 🙂

ki je tu gor pisala, da si jo v avtu na parkingu na prvem dejtu, pol se ji pa nisi več oglasil?
[/quote]

Pa ti verjameš, da se je sploh kdaj katera dobila z njim?
Ni toliko trčene ženske, da bi se dobila z njim. Ne verjamem.
[/quote]

Tukaj gor so ženske še veliko bolj trčene, npr ti, zakaj se daješ s tipom, ki ti je anti v vseh pogledih?

Pa ti verjameš, da se je sploh kdaj katera dobila z njim?
Ni toliko trčene ženske, da bi se dobila z njim. Ne verjamem.
[/quote]

Tukaj gor so ženske še veliko bolj trčene, npr ti, zakaj se daješ s tipom, ki ti je anti v vseh pogledih?
[/quote]

Ker mi je totalno smešno, ko piše o tem, da njega ženske zalezujejo :).
Saj nisem napisala, da mi je anti. Napisala sem, da mi je smešno, kar on piše :).

Pa ti verjameš, da se je sploh kdaj katera dobila z njim?
Ni toliko trčene ženske, da bi se dobila z njim. Ne verjamem.
[/quote]
Napad histerije spet? 🙂
[/quote]

Daj še kaj smešnega napiši, da se bomo spet smejali :). Te je zabavno brati, ko pišeš kako te ženske obletavajo in kako se jih revež ne moreš otresti :).


Napad histerije spet? 🙂
[/quote]

Daj še kaj smešnega napiši, da se bomo spet smejali :). Te je zabavno brati, ko pišeš kako te ženske obletavajo in kako se jih revež ne moreš otresti :).
[/quote]

Moje pisanje ti ne bo pomaglao k tvoji obsedenosti z mano, kvečjemu tvojo krizo poglablja, bi pa kak oreng tableta menda prijela, moraš kile upoštevat, tako da vzemi raje dve konjski dozi, pa bo.

Daj še kaj smešnega napiši, da se bomo spet smejali :). Te je zabavno brati, ko pišeš kako te ženske obletavajo in kako se jih revež ne moreš otresti :).
[/quote]

Moje pisanje ti ne bo pomaglao k tvoji obsedenosti z mano, kvečjemu tvojo krizo poglablja, bi pa kak oreng tableta menda prijela, moraš kile upoštevat, tako da vzemi raje dve konjski dozi, pa bo.
[/quote]

Daj še kaj napiši, da se bom smejala :).
A to te na monu zasledujejo in ti pisarji na zs ali kako?
A zato so tvoj nik blokirali, ker so ga mone zasule s ponudbami?
Se mi je zdelo, da bo kaj takega. ker nekoč si bil prijavljen, potem so te pa blokirali. Ziher zato, ker so nevoščljivi, ker so te ženske tako pecale preko zs in so čisto zafilale strežnike.

Kolikor berem črno kroniko, zavrnjen moški zna vzet pištolo ali nož in bivšo oz. nesojeno gladko fentat.
Žensko maščevanje je nedolžno v primerjavi s tem.

Polarni je pa šel med humoriste, vidim. You go loony.

Ja, in vse več je tega, da moški ubije žensko, ker ga je skenslala.
Nekoč si ženske niso upale ločiti, je bilo dovolj grožnja moža in so ostale. Zdaj pa si marsikatera upa ločiti , it stran, čeprav ji on grozi in potem včasih grožnje celo uresniči :(.

Polarni ima izkušnje s tem, da ga babe zalezujejo. Ha, ha ha .
[/quote]
Mam ja, saj vedno iste norite pod tisočimi različnimi vzdevki, najhujša je lepo zaobljena savinjčanka, ki je izgledala najbolj nedolžno, ta ne bo prebolela do smrti ne. 🙂
[/quote]

Da ni to tista, ki je hodila k tebi dom hišo čistit?
Potem si jo pa nagnal?


Haha, na srečo ne. Kljub temu sočustvujem s tipom, ker ima opravka s tako nezrelim primerkom človeške vrste.


Haha, na srečo ne. Kljub temu sočustvujem s tipom, ker ima opravka s tako nezrelim primerkom človeške vrste.
[/quote]
Hočeš rečt babje vrste? 🙂

He, he, taki izpadi so pogosti pri zavrnjenih moških. Ko pa se ženski odpelje, ker je zavrnjena, je pa odprta tema na monu.

He, he, taki izpadi so pogosti pri zavrnjenih moških. Ko pa se ženski odpelje, ker je zavrnjena, je pa odprta tema na monu.
[/quote]Res še nisem slišal, da bi zavrnjen dedc divjal primerljivo zavrnjeni babi, z izjemo kakega psihopata, ki pa si niti ni sam kriv za svojo motnjo ali duševno bolezen.

New Report

Close