Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Za poletni dopust bom sam(a)

Za poletni dopust bom sam(a)

Koliko vas je takih? Kako preživljate dneve?

Jaz sem taka.
Odvisno. Včasih grem na potovanje. Drugič grem samo po Slovniji na kolesarjenje, veslanje, v gore… včasih sem preprosto doma in uživam s knjigo pa kako turco s kolesom nareidm pa malo plavam .
Vedno je premalo časa za vse, kar bi rada počela.

Trenutno sem sama v prikolici in se počutim božansko. Končno svobodna od vseh. Malo grem na net, plavam, berem, se sprehajam in živim za trenutek.

Več nas je, kot si misliš, guramo iz dneva v dan …enkrat bo boljše

Kako to misliš, da guraš? Si brez službe, si bolna ?

Če katera želi družbe, naj se oglasi.

Navajena sem sama hodit na dopust, letos mi žal finance kaj veliko ne dopuščajo. Bedno mi je, ko sem celo leto na razpolago in v oporo raznim kolegicam, ko pa pride čas dopustov, se pa nobena niti ne oglasi in vpraša, kako sem in kje sem. In je res tak slab občutek, kot da si sam na svetu. Poletje bi moralo biti čas veselja in brezskrbnosti.

To pa je vedno tako. Poročene kolegice so kolegice dokler te rabijo, potem , ko je pa njim fajn, jih pa neka samska kolegica seveda ne zanima.

Zame je dopust sama matrarija, zato sem za dopust vedno doma. Privoščim pa tistim ki zmorejo dopustovat in ki radi dopostujejo daleč od doma.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Jaz pa uživam, če grem na potovanje. Uživam pa tudi, če sem doma pa grem malo plavat pa na kolo pa poležavat na travo s knjigo v roki ali pa kar tako lenarit.
Samo kaj, ko je dopusta za vse premalo. Ker bi imela oboje pa še potepanja po Sloveniji pa še to in ono.

avtorju ni problema. Ne znam replicirat zato pišem v novem oknu. Me veseli, da ste veseli, zadovoljni, sproščeni in da si znate napolnit “baterije”, ter da občutite užitek.

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx boljše živet v lahki diktaturi kot v težki demokraciji xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx več na blogu, http://www.fj-produkt.com/

Jaz pa grem zelo rada sama z otroci na dopust. Letos ze dvakrat. Fascinatno se mi zdi kako veliko je takih,ki mi dvorijo..pa ne samo sluzci,cist pravi moski za izbrat..ce ne bi ze imela doma moza bi mela kaj izbrat. Ne vem kaj nekatere jambrajo,da se moski branijo zensk z otroci.

Tema je drugače o tistih, ki gredo sami na dopust. Ti pa ne greš sama, ampak z otroki.

Kar se pa tiče babnic z otroki so pa odlične za avanturo. Tečen mož, nepotešene babnice, odlično za občasne avanturce.

Tema je drugače o tistih, ki gredo sami na dopust. Ti pa ne greš sama, ampak z otroki.

Kar se pa tiče babnic z otroki so pa odlične za avanturo. Tečen mož, nepotešene babnice, odlično za občasne avanturce.
[/quote]

Pa ne..take za avanture stejem med sluzce (bademajstri, Italijani,natakarji so res tipicni predstavniki le-teh,jih je seveda se mnogo vec) ampak je pa resnih fantov/moskih tud kar precej. Ja,se strinjam off topic. Sicer pa dopust sam ali z otroci je podoben v tej smeri,da ne gres z odraslo osebo.

Tema je drugače o tistih, ki gredo sami na dopust. Ti pa ne greš sama, ampak z otroki.

Kar se pa tiče babnic z otroki so pa odlične za avanturo. Tečen mož, nepotešene babnice, odlično za občasne avanturce.
[/quote]

Pa ne..take za avanture stejem med sluzce (bademajstri, Italijani,natakarji so res tipicni predstavniki le-teh,jih je seveda se mnogo vec) ampak je pa resnih fantov/moskih tud kar precej. Ja,se strinjam off topic. Sicer pa dopust sam ali z otroci je podoben v tej smeri,da ne gres z odraslo osebo.
[/quote]

Ja, če nisi natakar, Italijan, bademajster si pa tipičen resen moški?
Ti pa ga hecaš.
Mamice ste idealne z a avanturo. To ve vsak moški. Ne vse mamice, da se razumemo. AMpak tiste, ki so naveličane moža. Samske niso ok . Te hočejo resno vezo ali pa se hvalijo, da so seksale z nekom. poročene ženske so pa zakon, poseksaš in bo potem tiho, ker ne bo želela, da pride možu na ušesa.

Pa ne..take za avanture stejem med sluzce (bademajstri, Italijani,natakarji so res tipicni predstavniki le-teh,jih je seveda se mnogo vec) ampak je pa resnih fantov/moskih tud kar precej. Ja,se strinjam off topic. Sicer pa dopust sam ali z otroci je podoben v tej smeri,da ne gres z odraslo osebo.
[/quote]

Ja, če nisi natakar, Italijan, bademajster si pa tipičen resen moški?
Ti pa ga hecaš.
Mamice ste idealne z a avanturo. To ve vsak moški. Ne vse mamice, da se razumemo. AMpak tiste, ki so naveličane moža. Samske niso ok . Te hočejo resno vezo ali pa se hvalijo, da so seksale z nekom. poročene ženske so pa zakon, poseksaš in bo potem tiho, ker ne bo želela, da pride možu na ušesa.
[/quote]

Ne vem ce. Vecina misli,da sem samska, ko grem sama z otroci na dopust :). Vceraj mi je en ob pogovoru zdrdral zivljenski CV (ne pijem/kadim/discipliniran/zelo delaven..skratka za ozent :)) in pazljivo vprasal,ce smo ”same” kokr uvidevno locena in je bil precej vidno razocaran,ko sem mu povedala,da nisem. Jaz ne bi vseh samskih moskih dala v kos avanturistov. To bi bilo zelo zaljivo kot tudi vse zene,ki gredo brez moza na dopust za avanture zeljne. Tako crno bel oz enostaven svet ni. Veliko je odvisno od prepricanja v glavi in samovrednosti..potem pa zivljenje postreze z slikami: dogodki. Ce oddajas vibracije zrtve,obupa,brezvoljnosti pac pritegnes ravno take predatorje. Ampak to ni ”svet” to so krogi bivanja.

Potrebujes vezo preko poletja s
tipom 1A?

New Report

Close