Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek meša se mi!!!!!!!!

meša se mi!!!!!!!!

Novega moškega sem spoznala, ko sem še bila v zvezi. Noro sva se zaljubila in sva oba končala dolgoletni zvezi, jaz z enim otrokom od prej, on brez otrok. On je svojo zvezo končal prvi, jaz sem oklevala. Z novim se super ujameva fizično in kot karakterja- prijateljsko, a je ena težava.

On vsakič, ko se sreča z bivšo z njo sexa, enako počnem jaz z bivšim. To vemo vsi – jaz, on, moj bivši, njegova bivša, zdaj sem pa na črti, ko se mi bo ZMEŠALO!!!!!!
Ne morem več tako in se bolj nagibam k temu, da se vrnem k bivšemu. Ugotavljam, da me za novega veže bolj ali manj sex, medtem ko bivšega očitno ljubim…in ko sem z novim govorila o tem, mi je nabil, da sem k****, pra**** in da ga ves čas varam in da se ne morem odlepiti od bivšega, čeprav on redno sexa z bivšo!!!!
Zdaj razmišljam še o tem, da on mogoče z njo sexa iz maščevanja, ker se je vame zaljubil in res je, da jaz nikakor nisem mogla prekiniti stikov z bivšim. Za njegovo bivšo vem, da po tihem upa, da se on k njen vrne.

In da je vse še huje smo vsi stari čez 35, obnašamo se pa skrajno nezrelo:-(
Meni se že meša in ne vem kako se bo to končalo, skrbi me pa za sina…novi mi grozi, da me ne bo pustil pri miru, če se vrnem k bivšemu.

bolna oseba si… že iz sestavka se razbere,da ti sama sploh ne veš kaj hočeš – enkart pišeš,da se z novim ujameš vse, par vrstic kasneje pišeš da bivšega ljubiš… dokler ne razpucaš pri sebi svojih čustev in kaj sploh hočeš – ne petljaj se z nobenim, ker samo lažeš vsem in izkoriščaš ljudi za svoje lastne cilje kot da so neki predmeti. Ostani sama – tako, bo najbolj prav, druge pa pusti, da si uredijo življenje z ljudmi na katere se lahko zanesejo, jim zaupajo in jih imajo iskreno radi. ti nič od tega naštetega nisi sposobna do nobenega človeka. Bodi sama.

Sem misla da sam jz rabim dopust! Svetujem ti kot bi vsakemu, tako kot si boš naredila tako boš imela. Ti se odločaš in se podajaš iz rok v roke. Zlo enostavno.

nova
Uredništvo priporoča

Vem! Saj to je problem, zdaj, ko se zavedam, kaj delam, se mi meša, dobesedno!!! In zato ne vem kako naprej, oba – bivšega in novega, imam nekako rada in je to sploh mogoče ljubiti oba hkrati??????!!!!

Zavedam pa se, da obeh ne morem imeti in tudi o tem zelo razmišljam , da bi morala nekaj časa biti sama in ne škoditi otroku in drugim:-/

skupaj najemite kakšen odmaknjen vikend pa se 1x do konca zgonite ☺
kdor te zadnji zalije, je zmagovalec ☺


nisi razumela – biti sam ne pomeni,d a si vzameš čas ti da se odločiš katerega boš izbrala, biti sam pomeni, pustiti te ljudi, ker si jih do sedaj samo izkoriščala in prizadela, in pustiti jih, da zaživijo svoje mirno življenje brez tvojih igrarij… ti pa ko najdeš samo sebe, če je možno to sploh si lahko najdeš tretjega potem – ampak šele pod pogojem, da si zmožna razviti iskrenost in ljubezen do ene same osebe… če ne pa pač ostani raje sama.

Lol, brez da berem endlessly dolgi post.

dodam še ker to, da si se do sedaj tako igrala si potratila vsem preveč časa že njihovega življenja. da bi si sedaj domislila,da jim naložiš še čas čakanja,d a se ti odločiš – bi bilo prav preverzno in totalno nespoštljivo od tebe… tako,da sama pomeni, pustiti ljudi, da živijo po svoje. Ti pa ostani sama ker za partnerstvo s to neresnostjo nisi.

Ti povem kako boš končala? Na koncu boš ostala sama. Prej ali slej. Tudi če se za enega odločiš. To je neko čudno pravilo. Evo. Govorim iz prve roke.

Ne morem verjeti, da od tebe kdaj pride tudi kaj uporabnega, da ne rečem celo modrega (pustimo ono belkasto prozorno sluznino).

Ljubi jezus, kaj vse eni počnete?!

Ste za bruhat in na psihiatrijo, zblojenci.

Pa si ziher, da ne bi ostala s tem, ki te je že na začetku, ko bi načeloma moralo biti še vse divno i krasno, ozmerjal?

Sarcasm off.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

tebi se ne meša ti si zmešana. Če ti še do zdaj ni kapnilo, da je tvoj zdajšni lover egoist, pokvarjenec, monipolator, agresivneż in da nikoli ne boš srečna ob njem in da bo matretiral tvojega otroka in da bo strast prej ko slej minila potem ne vem kje imaš oči pameti itak nimaš.

Torej.
1. Nobeden od vpletenih moških te ne bo hotel (več) imeti za resno zvezo.
2. Po vseh kriterijih popolnoma ustrezaš vlogi samohranilke in kante za spermo.
3. Še en otrok, ki ga je naje.bal.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Ne razumem zakaj tvoj bivši in njegova bivša ne seksata? A jima ne potegne?

Nič se ti ne meša. Ti si že zmešana.

;)))


Usekajte četvorčka, pa se bo takoj videlo kaj in kako.

Poskusi, mogoče ti bi bolj odgovarjalo

[img]http://shrani.si/f/n/FF/175Aq3Iq/01.jpg[/img]

In pretvarjate se, da se to nikomur ne dogaja, medtem ko je na teh forumih toliko teh tem o bivših/ sedanjih…sicer pa, kakor pišem, ugotavljam, da se mi res meša od tega, poklicno sem uspešna in nasploh zrela oseba in ne vem, kako sem mogla pasti tako nizko.

Zrela oseba my ass

Če bi imela pri sebi razčiščene pojme, do tega ne bi prišlo. Na eni strani govoriš in priznavaš da si zblojena v iber sedaj se pa vadiš ven in delaš lepo ker iščeš tolažbo.

Ne bo tolažbe. Kar si skuhala to požri. Zajebala si vse. Z novim jebačem sta glih za skup. Isti tiči skup letajo. Sicer zaradi mene se ti jahaj po vsem živem, sam ne potem pričakovat da te bo kdo zagovarjal in dajal potuho, ker nikogar ne zanima. Skrbništvo pa najbolje da prepustiš fotru ker tako zblojena mt, ki je na robu živčnega zloma definitivno ni dober zgled zanj.

Ste pač še ena zafurana slovenska familija z mentalnimi problemi ki jih prenašate en na drugega kot tradicijo.

Zgnij v tisti zakotni luknji v kateri zivis ze 35 let in si najdi tipa prek neta ali pa v kaki hribovski gostilni


Seveda ne, ker so vsi krepostni in bogaboječi. Če verjameš!
Te razumem. Si pač privlačna ženska, polna življenja in take imajo malo bolj začinjeno življenje. Glavo gor. Nič ne traja dolgo. Niti norost. Bo poustilo.

Tak primer kot je tvoj, da si kao v novi vezi vsa zaljubljena in da se tako ti kot tvoj zdajšni fukata iz bivšimi res ni pogost pojav roko na srce.
Mene bolj čudi kako ne vidiš, da tvoj tanovi ni ok. Da ti grozi, zmerja se dol daje iz bivšo itd to zame ni ljubezen.

Lej nič nimam proti skoku čez plot se zgodi vendar ko pa to rata preverzno ko človek prestopi meje dobrega okusa pa ne moremo pričakovati srečen konec. V igri je pa še tvoj otrok. Prepričana sem, da je tanovemu fantu odveč in da ne bo sprejel nobene odgovornosti zanj. Tudi v šolo ga ne bo šel iskat če ti ne boš mogla in vedno te bo podjebaval. Ko si bo umislil dva dni smučanja tvoj otrok bo pa zbolel verjemi da ne bo odpovedal amučanje. Vaju bo pustil doma seboj bo vzel ljubico. Tako da tu ljubezni jaz ne vidim.

New Report

Close