Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Trda bula na vratu, zmešalo se mi bo

Trda bula na vratu, zmešalo se mi bo

Trenutno sem na dopustu, tako, da še en teden ne morem k zdravniku. A me lahko kdo pomiri prosim, drugače bom znorela ali šla domov. 🙁
Med masažo po vratu je mož opazil, da imam nekakšno trdo kot kost bulo pod lobanjo. Torej nahaja se pod lobanjo, na začetku vretenc nekje- mogoče kar prvo vretence. Ko dam glavo naprej jo res čutim, ko jo dam nazaj, je ne tipam. Brez tipanja se ne vidi. Zatipam jo tudi, če imam glavo naravnost.

Izgleda mi kot vretence, ampak večje! Histerično jokam že dva dni, mož tega nima. A kdo ve ali je ta bula del normalne anatomske zadeve pri ljudeh, ali naj kar spokava domov in k zdravniku, saj imava očitno uničen dopust?

A obstaja kak dr na klic in ga vprašam?


Čak da zavrtim stekleno kroglo…

Jaz imam tudi to, pa ne vem kaj je in če ima ali nima pomen…

nova
Uredništvo priporoča

Jaz imam tudi to, pa ne vem kaj je in če ima ali nima pomen…
[/quote]

Ali je isto okroglo, kr precej veliko?

Jaz imam tudi to, pa ne vem kaj je in če ima ali nima pomen…
[/quote]

Ali je isto okroglo, kr precej veliko?
[/quote]
Pojdi takoj k zdravniku!

podlobanjski rak!

A je to provokacija ali resno?

Jaz imam tudi to, pa ne vem kaj je in če ima ali nima pomen…
[/quote]

Ali je isto okroglo, kr precej veliko?
[/quote]

Recimo v velikosti lešnika.


A to si sedaj ti sestavil skupaj?

Ojej,smilis se mi.Lahko je cuda stvari.Hernija?Bezgavka?Verjetno nic nevarnega,te pa razumem,da te je strah.

Da poklices osebnega zdravnika ali pa se oglasis kje na obali k dezurnemu,ce te tako skrbi?

Veliko večje je kot lešnik. Kostanj recimo 🙁 prosim pomagajte

Pomiri se in globoko dihaj! Ponavljaj si: TO NI NIČ, TO BO MINILO, TO BO PREŠLO!
Sem skoraj sigurna, da ni nič nevarnega in da delaš paniko. Ne vem, kje ste na dopustu. Če je v bližini kakšna ambulanta, pojdite h dežurnemu, drugače pa, ko boste prišli z dopusta.
Ljudje imamo ponavadi velike strahove, ki pa se v večini primerov izkažejo za neresnične.
Vse dobro!!!

Potem se pojdi k zdravniku pokazat. Tukaj ne boš nič rešila.
Srečno! 🙂

A si se kdo zatipa kaj takega?

Jah če si si nekaj zatipala pa prej še nikoli pomeni, da ni glih normalno stanje a ne? Zelo verjetno da itak ni nič.

Moj nasvet: uživaj v dopustu, po dopustu pa pojdi k zdravniku če ne mine.

Predvidevam, da tipaš prvo vretence, lahko pa tudi vozel v tkivu, posledica nepravilne drže.


Hvala ti za odg, a je prvo vretence res bolj veliko na otip?

Načeloma ne, lahko pa, če je tkivo okoli vneto.
Pojdi na pregled.


Hvala ti za odg, a je prvo vretence res bolj veliko na otip?
[/quote]

Lahko je, če je zamaknjeno. Sicer ne znam razbrati, kje “pod lobanjo” naj bi ta bula bila, na sredini, pri strani, je mehka, trda, je pravilne oblike (omejena) ali se razrašča v okolico, je “na” vretencu ali pri strani, ob njem….?

Kaj ko bi nehala panečariti in bi raje z možem vsekala en dober seks?

To sem imela jaz,2x.Prvic kot najstnica,brez razloga(mozolji mogoce),drugic sem pa tauhala na dah na morju in se mi je skoz pojavljala ta bula,ogromna,ce sem lezala,je bila se vecja,vcasih pa komaj tipna.Groza,res.Zakljucek?Zdrava sem,je bilo obakrat prehodno.

Te ta “bula” kaj boli/srbi? Je drugačne barve od ostale kože/kakšne barve? Si izmerila vročino? Si bila izpostavljena prepihu-v avtu,v bivalnih prostorih?
Se giblješ v klimatiziranih prostorih-menjava iz klime na vroče? Si menjala podnebje-v kratkem času-v kolikem?kolikorat? Piješ zelo mrzlo pijačo in z ledom?

Rekla bi, da je C1, prvo vretence. Bula je trda kot kost in tudi na otip je isto kot ostala vretenca spdiaj- trdo. Mogoče malenkost bolj v levo. Vem da je vezano na vretence- ker se premika ko dam glavo v levo ali desno. Zdaj je samo vprašanje ali je tvorba na njem ali je to normalno???

Zdaj boš šla k dohtarju ali boš googlala? Ker če misliš googlat, boš našla vsaj 100 smrtonosnih bolezni…

Saj pravim da še en teden ne morem it. Razen če bova šla pdmov. Čist sem na koncu z živci. Vi torej v tisti luknji pod lobanjo ne tipate ničersar? Tudi ko premikate glavo gor dol levo desno?

New Report

Close