Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Povožena tudi mama medvedka

Povožena tudi mama medvedka

Včeraj zvečer so povozili tudi mamo medvedko. Zdaj so skupaj na drugi strani mavrice.
Pa ne bi bilo treba. 🙁

Uboge živali.
Pa se bo kaj spremenilo? Dvomim.
Še vedno ne bo nadhodov, prehodov nad AC in drugimi prometnimi cestami, da bi živali lahko varno prečkale ta območja.
Vseeno pa močno upam, da se bo kaj zganilo in da bodo začeli graditi prehode živalim, če smo jim že ukradli življenjski prostor…

Mladiče je povozilo pri predoru Ločica. Malo naprej je podhod in malo naprej nadhod med njivami, na drugo stran pa visok viadukt, pod katerim je neskončno prostora. Koliko prehodov za živali še rabiš?

To se ti zdi primeren prehod za živali? A, da bi se malce v podhodu gužvale z ostalimi avti, traktorji ?
Nisi resna, a ne?

glavno, da znajo naredit žico na meji, banda gnila!

Že sam predor je dolg nekaj majn kot kilometer. A misliš, da nad predorom ne morejo prečkati avtoceste. Drugače pa je ta del avtocest poln viaduktov in ne ozkih prehodov.

Zelo mi je zal za vsemi 4-mi..magari bi mamo ujeli in jo kam prepeljali, lahko bi vedeli, da bo sla za svojimi mladici.

Pa tudi poln lukenj v ograji, saj zato pa so zatavali na cestišče.

Pa si kdaj pogledala kako je prehoden ta teren nad predori?
Viadukti so ti primerni za prečkanje medvedov? Se ti malo norčuješ? Pa tisti ozko podhodi so sploh super, a ne? No, saj kolesar in medved gresta lahko hkrati skoz. Ni problema. Na viaduktih pa gre lahko komot še zraven kaka mamica z vozičkom pa še kak avto lahko pelje mimo. Kaj pa potem: avto, medved, kolesar, mamica z vozičkom… super prehod za živali.

A pa sploh veš kako izgleda viadukt? Pod viaduktom je velik prehod, na vrhu pa gre avtocesta. Pa ne nabijaj o nekih ozkih prehodih kjer se dva pešca ne moreta srečati. Tudi preko tunela žival lahko pride saj ni monklja z visokimi štikli.

Naivneži!
Lovci so šli ponoči v izvidnico, ker vedo, da je mama medvedka nevarna ljudem, ki je mladiče izgubila, pa so jo ustrelili in jo odnesli ležat na cesto, da bi izpadlo, kot da jo je kdo povozil.
Potem pa je kak njihov znanec poklical policijo, si avto malo udaril, češ da je povozil medvedko.
Tudi če policisti vedo resnico, je javnosti ne bodo izdali, lovci pa le na kaki njihovi odurni pijanski požrtiji!

Veš sem z območja, kjer so bili medvedi povoženi. Zato poznam ta odsek in vem, da razmere niso ok.

A pa ti sploh veš, kako naj bi izgledali prehodi, namenjeni živalim? Najbrž se drugod za brezveze postavljajo.

Veš sem z območja, kjer so bili medvedi povoženi. Zato poznam ta odsek in vem, da razmere niso ok.
[/quote]
Se strinjam, tole ni ok urejeno.
Še malo, pa kdo vprašal, če živali ne znajo prebrebrat, da ne smejo čez AC …

A pa ti sploh veš, kako naj bi izgledali prehodi, namenjeni živalim? Najbrž se drugod za brezveze postavljajo.
[/quote]
Postavljajo se tam, kjer ni drugih možnosti prečkanja ac. Kar tukaj ni slučaj.


Kakšna mavrica, o čem ti to?


Kakšna mavrica, o čem ti to?
[/quote]

Mar nisi ti pesnica?

Kdo je odkupil trupla ta mladih, da vem v kateri gostilni bo medvedov golaž?

Medvedko pa v pasjo hrano za lovske pse predelat, je ziher je prestara za golaž-


Kakšna mavrica, o čem ti to?
[/quote]

Mar nisi ti pesnica?
[/quote]
Najprej logika, potem poezija.

Mar nisi ti pesnica?
[/quote]
Najprej logika, potem poezija.
[/quote]

Potem pa nisi pesnica, če te razdraži zapis, kakršen je avtoričin…


Najprej logika, potem poezija.
[/quote]

Potem pa nisi pesnica, če te razdraži zapis, kakršen je avtoričin…
[/quote]
Danes me vse razdraži. Rabim čokolado in nekoga, da ga naderem.

Ubogi reveži, prepričana sem, da bi se to dalo preprečiti :(((

Koliko ljudi je letos umrlo v prometnih nesrečah????………pa ni niti 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} takega sožalja kot pr teh medvedih??

Ste VEČ kot dvolični……

Koliko ljudi je letos umrlo v prometnih nesrečah????………pa ni niti 1{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} takega sožalja kot pr teh medvedih??

Ste VEČ kot dvolični……

Sem človek in kot taka se lahko sama odločim, da grem na cesto se izpostavit nevarnosti, da me kdo drug ubije oz. da jaz koga ubijem. Se pač med sabo pobijamo. Znotraj iste vrste.

New Report

Close