Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Moški ste punčke

Moški ste punčke

Nič več ni iz vas, vse je poženčeno, sploh mlajši, ki vedno čakajo, da vam bo življenje krojila ženska, sami ne znate nič. Najprej mama, potem žena. in najhujše je, ker se nikoli ne odločite, cincate med mamo in ženo in ne poveste svojega mnenja.

Ali bi mamine sinčke, ki ubogajo na prvo besedo in vam kimajo ali prave moške, ki razmišljajo sami in jim ne morete kar tako ukazovat?!

Zdaj pa seštej 1 plus ena in imaš odgovor, zakaj je tako.

Ker je oče odsoten, ni nujno, da fizično. Z ženo ima odtujen odnos, zato si mati na mesto partnerja postavi sina. Sin je njen tolažnik, mati zanj stori ‘vse’. Itd.

Sem žal naletela na enega takega. Me je pecal. Ogabno. Prav incestno se mi je zdelo. Tip star 35 pa totalno nesposoben. Očitno išče novo mamico. Ja, prišel je na neke naše dejavnosti in je bilo treba skrbeti zanj kot za otročka. Totalno nesposoben. Bljak. In potem me je otroče začelo pecat. Z otrokom v razmerje? Zdaj pa še kar naprej išče novo mamico. Mogoče se najde kaka tepka zanj, da mu bo igrala mamico.

Kaj mlajši? Mlajši so vsaj sposobni sami živet. Moj fotr si gat ne zna oprat, ne jajca speč, ne nič. Med mladimi takih nesposobnežev ni ali pa veliko manj.

Tako je, to ni nek nov pojav. Dedci so nasploh podn. Mladi, stari, nima veze, noben nič ne zna.

mamini sinkoti so bili od vedno oz. so sam prenesli vse na ženo da jim je prala, kuhala, pomivala,…
Problem je v tem ker dandanes postajajo tudi ženske takšne, mamine hčerkice se jim reče, ki ne znajo nič od nič


Stari so bili tako natrenirani, da niso znali doma niti s prstom mignit. Mlajši so boljši. Seveda govorimo o povprečju. Tudi včasih je bil kje kakšen, ki ni bil nesposoben lolek, današnji mladeniči pa so vsekakor bolj sposobni. V povprečju je svet danes veliko lepši in boljši kot pa prej. Samo neprilagojeni loleki in lolike (recimo takšne, ki si prav iščejo enega takšnega dedca otroka, da ga pedenajo in naredijo odvisnega od nje) imajo s tem velike težave. Potem pa jokajo tu, da ni več pravih moških in žensk. A ne, modri puhlič? :-)))

S tem se pa ne strinjam. Poznam kr velik mladih, ki niti mal niso taki kot jih opisuješ.

Druge 😉

važno je posploševati na ves spol ☺

Ja posplošujem, ma večina je takih, na žalost. Ali se nočejo soočit z eno od pomembnih žensk v življenju, ali držijo z mamico.


pač oddajaš takšne signale, da se na tebe lepijo …


pač oddajaš takšne signale, da se na tebe lepijo …
[/quote]
Ne govorim o sebi, temveč na splošno, kar vidim. Sem te prizadela? Se najdeš?


pač oddajaš takšne signale, da se na tebe lepijo …
[/quote]
Ne govorim o sebi, temveč na splošno, kar vidim. Sem te prizadela? Se najdeš?
[/quote]
si pa tečno bitje, ki rada podtikaš svoje predsodke drugim ☺
ne, nisi me prizadela in ne, ne najdem se v tvojih posplošitvah ☺

Hm, ini kaj te pri tem moti, če nisi udeležena? Meni dol visi za takšne luzerje – moške in ženske! Ker, saj menda veš, morata za tak odnos biti vsaj dva (moški in ženska). In če si je ženska izbrala takšnega luzerja za moža? Jah, očitno ima tudi ona probleme in si zdravi komplekse na tak način, da pedena možička. On je samo preklopil z mamine joške na ženino.

Hm, ini kaj te pri tem moti, če nisi udeležena? Meni dol visi za takšne luzerje – moške in ženske! Ker, saj menda veš, morata za tak odnos biti vsaj dva (moški in ženska). In če si je ženska izbrala takšnega luzerja za moža? Jah, očitno ima tudi ona probleme in si zdravi komplekse na tak način, da pedena možička. On je samo preklopil z mamine joške na ženino.
[/quote]

Se strinjam. IMaš čisto prav.
Ženske, ki imajo take tipe, jih želijo imet. Normalne ženske nimajo takih tipov.

Tako prasico kot si ti je treba razbit kot psa. Brez vsake podpore potem CSDja.

Razbiti kot psa?
In kaj ti je pes naredil, da ga ti razbiješ?

tako jamrajo tiste ki se s potencialno taščo pulijo za materinstvo in izgubijo bitko.

v službah so ženske!

Zadeva je zelo preprosta, iste ptice letajo skupaj…

fak nagraužne, še s pinceto niso za prijet!

Današnji moški so taksni kot si jih zelijo zenske in zenske so točno take kot si jim moški zelijo… tako jebilo od zmeraj in zmeraj bo…


To tako je, če pa imate menda ženske glavno besedo pri vzgoji. 🙂
To je le produkt sfeminizirane družbe. Panične in obsesivno zaščitniške mame, ki na vsakem koraku skačejo za svojim sončkom, da ne bi kje padel, si umazal hlač….

New Report

Close