Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Punca, ki mi je zelo všeč

Punca, ki mi je zelo všeč

Pozdravljeni!😀
Lansko poletje sem spoznal eno res krasno punco, postala mi je všeč, skupaj s še nekaterimi sva pazila na otroke nato smo šli tudi na izlet kjer se je na avtobusu sedela zraven mene ter ves izlet sva bila skupaj, vsi so govorili da sva si kao oba všeč, ona pa ni nič rekla nato pa sem jo povabil ven debil kot sem sem jo povabil prek facebooka, namesto namesto v živo, ker sem se bal zavrnitve. Odgovorila je, da ta teden ne more, ker je zmatrana, od tega tedna (pazenja na otroke).
Naslednji teden sva si skoraj vsak dan dopisovala prek facebooka, ko pa sem jo ponovno vprašal, pa je napisala mogoče.
Vprašal sem jo kaj to pomeni, pa ponovno enak odgovor mogoče, tako so minevali tedni.Potem pa mec nek dan njena prijateljica doda na facebook in to čisto po naključjo simpatja se je odjavila ta druga pa me je dodala, in mi napiše, če mogoče poznam «njenega fanta» kar mislim da ni res. Nato sva si nehala dopisovati, potem smo se s temi prijatelji tudi večkrat videli ob večerih, in ko je jaz nisem gledal me je ona pogledala, ko pa sem jo jaz pa je hitro odmaknila pogled.
Sedaj pa smo bili skupaj na pripravah za letošnje leto, ker bomo zadevo ponovili, v teh 3eh dnevih pa mi je postala še bolj všeč.
Nenehno mislim nanjo, tudi spat ne morem zaradi nje.Zanima me kaj lahko pričakujem od nje, če jo ponovno povabim ven?
LP hvala za vse odgovore!! ☺🙂🙂

Pfuuuu to je pa očitno sramežljiva punca. Ja spet en mogoče. Čim več se pogovarjaj z njo in ji povej fulll všeč. Če imaš same mogoče odgovore ja pol pa je pač zadržana in mogoče pol več ne bo ko ji boš to enkat povedil. Pa čim več sreče 😎😉🖒🖒🖒

Hvala za odgovor sedaj sem jo prek facebooka vprašal, če bi šla kdaj skupaj tečt, ona rada teče, pa nič ne odpiše, samo piše seen- videla je. Kaj naj naredim????
Hvala za odgovor

nova
Uredništvo priporoča

samo umiri se. raje jo vprašaj take stvari v živo ne pa po fbju ker je v živo dosti bolj osebno. ti pa želim vso srečo, in še en nasvet, ne bodi počasen, ker te lahko stane. če pa se ne izide, ne se sekirat, maš dovolj oseb na svetu

Kot dekle ti svetujem da poisces kraj kjer je srečna in po možnosti sama . Prinesi ji malenkost kot rožo jo pozdravi poglej v oči ter jo objemi ali se dotakni njene roke .

Nato jo vprašaj

Vso srečo !!

Ok izvedel sem še da ji je všeč en fnt, ampak nista skup, pa niti on mislim da ni zainteresiran, to mi je povedala njena sošolka

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close