Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Mirela – izgubila skrbništvo

Mirela – izgubila skrbništvo

Ali ga je res izgubila? Si bodo otroci lahko končno oddahnili in zaživeli tako kot je normalno.

Res je. Moja soseda Mirela je izgubila skrbništvo in se vrača v Bosno.

Dvomim da gre tako hitro. Laharnjar ji je še dva dni nazaj srčke limal.

pa tudi CSD ali kdo ureja te zadeve, je najbrž seznanjen, da govorita vsakih par ur drugo…..

nova
Uredništvo priporoča

Joj, pa sem se že veselil. Odprem temo in nobene novičke, le vprašanje, a je že izgubila? Sedaj pa tema

Kdo pa je to?

Upam, da je res. Vse pohvale CSD. Tokrat so ukrepali hitro in pravilno.

CSD glede skrbništva nima prav nobene pristojnosti!

skrbništvo dol ali gor.
Otroke bodo še najprej zaje.bavali zaradi njihove mame…

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Sranje je to, ja. Tamau sploh ni hotu več v šolo hodit, še dobr da je poletje tuki. Do septembra bojo že pozabil. Aja, ampak pol gre pa babnca že v novo sezono…..

Ja in? Ena Marella izgubi skrbništvo in se tukaj gor piše? Saj ni edina !
Bog pomagaj, je treba res za vsako babo napisat!?

O tem odloča sodišče in ne CSD.

Glede na to, da postopki glede zaupanja trajajo kar nekaj časa težko verjamem, da imata onadva že vse odločeno. Najprej vložitev tožbe pa CSD, pa obravnava na sodišču. Pa ker na obravnavo ni prišla, še najmanj ena obravnava. Hmmmm glede na to, da jo je in pred enim mesecem še reševal…nope to časovno ne gre skozi. Razen, če je bila kakšna začasna odredba.

Pravilno ravnanje Andreja. Upam, da ne bo popustil.

Ta zblojeni plastični stvor pa je izjavil: Osemletni otrok potrebuje svojo mamo. Aja, a res. A zato je šla v šov.

In zato gre zdaj za 1 mesec v Beograd. In zato se je že prijavila v naslednjo sezono šova, ki se začne septembra. Prava kukavičja mati.

Ja res, za to žensko je škoda besed.

Še dobro, da ima otrok kvalitetnega očeta in da je končno odprl oči in zaščitil sina.

Kvalitetnega očeta :))))))))))))

Ko se bo ta njena velika romanca končala, bo poklapano prišla nazaj, pomigala s prstkom…pa bo Laharnar takoj zraven kot zdresiran pes.

Tole je zelo upravičen strah.

Mirela je izjavila:
– preden je šla v Parove … da si gre oprat ime in dokazat, da je zvesta ženska!
– po Parovih … da je šla notri služit denar, da bo lahko preživljala sina in zaradi
prepoznavnosti

Le kaj je zdaj res?

Žal je ta ženska mama. Žal za otroka. Tako babše ne bi smelo imeti otroka. Naj dela na prepoznavnosti, saj je uspešna pri tem. Vsi jo poznamo, kakšna pras…, kakšna kur… in kakšna grozna ženska.

Jaz je ne poznam tako dobro. Trenutno vidim samo žensko, ki se skriva v svoji otroški sobici, ker jo je sram na cesto, in se dela, da vse poteka tako, kot mora, čeprav najbrž ve, da se je tokrat zakalkulirala. Ta mili je bil zadnja izbira, ko je nihče drug ni hotel, zdaj pa se najbrž tolaži z milijoni, ki jih menda ima njegov oče Rakac.
Gre pa nedvomno za žensko z resnimi psihološkimi problemi. Poleg patološkega laganja in diagnoze MOM ima najbrž še številne druge težave. Žal jo mediji izkoriščajo za rating, če bi jo pustili pri miru, bi zgodba že zdavnaj izzvenela, ker se folku resnično že bruha od novic o njej.


Pa ne more izgubiti skrbništva nekdo,ki se goni po šovih.To zame ni skrbnik,bolnik prej. Tudi ta partner se mi po prebranem ne zdi čisto dihtig.Jaz bi jo že zdavnaj pustila.

Kako se že reče takemu sindromu, ko se greš fu.k.arit v reality šov, in se nastavljat vsem po vrsti, da se vsem gabiš, se šlepaš na tistega,ki te je, mrtvo pijano, položil, greš malo domov preverit, če te bivši zaročenec še hoče in ker te ne, prijaviš, da si smrtno zaljubila v tega nepismenega klošarja in nato najaviš, da se boš borila za svojega sina kot levinja (starejšega sploh ne omenjaš, saj te noče videti)? In nato, ko te dohitijo posledice tvojih dejanj, napišeš: Žal mi je, da je moje zivljenje dvignilo toliko prahu z mojim bivanjem v Vili Parova – reality showu, ki mi je zivljenje obrnil na glavo za 360°. Nisem planirala tega, ker sem zenska, ki je preprosto svoja, spontana in iskrena. Taksna so tudi moja custva do cloveka, ki mi je spremenil zivljenje in vrnil vero vase, ljubezen, boljsi jutri. Preprosto sva se nasla! Usodna ljubezen, ki je pretresla Balkan in sedaj moja bitka, ki jo imam z bivsim, bitka za otroka, borba z medijskim lincom, pljuvanjem na najgrsi nacin,..
Sigurn je kakšen sindrom, ki opiše tako bolezen?

Kur.bitis?

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

Kur.bitis?
[/quote]

hehe, hudiča, saj res, ni mi pršlo, pa na konc jezika sem ga mela :))))

New Report

Close