Potovanja.Over.Net

Kam in kako na počitnice

Odgovarjajo: Potovanja.Over.Net

grčija -saj so nori

Default avatar

polikca

bili na dopustu Grčija otok Santorini.
piva pod 4,5 eure ni, coca cola isto,, to so najnizje cene, povprečno pa hočejo za pivo imeti 5-6 eur.
nori so..
prvič zadnjič in nikoli več me ne vidijo.
Default avatar

A veš

ful se bodo sekirali, ker tebe ne bo več na Santorini:))))
Default avatar

oh ja

jah, konc krize , pa so si rekli, plačajte .... Sploh pa se tam pije uzo, kašno pivo ...
Default avatar

Predlagam

Pojdi raje na pivo v Dubrovnik:))
Default avatar

najbrž nisi ena od

polikca je napisal/a:
Saj nisi ena od tistih, ki trdijo, da je Hrvaška draga. ? Hrvaška je poceni...pa še blizu je.
Default avatar

Gunnar

ni za revne slo turiste jbg.
¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨

·uʍop əpısdn əɥʇ

Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken.

Iä! Iä! Cthulhu fhtagn!

Gosturnca u solat še ni konc sveta.
Default avatar

CROATIA

HRVAŠKA ONLY
Default avatar

Ramzes II

Jaz hodim na Hrvaško za 240 Eur za 14 dni dobim pa čisto vse.
Default avatar

oh ja

Ramzes II je napisal/a:
itak. poln prtljažnik zravn, od hrane do zadnje pločevinke piva ... za ploskat takim turistom - kaj pa če bi raje doma samo lavor napolnil s soljo pa ti še na hrvaško ne bi bilo treba? Veš, koliko bi bilo šele to poceni ...
Default avatar

enake cene

polikca je napisal/a:
Sem bila 3x v Grčiji, na različnih otokih, na celini. Cene so bile vedno približno take kot pri nas. Vsaj tisto, kar sam jaz rabila: hrana, prenočišča, trajekti ...

Res pa je, da ne pijem alkohola in cocacole tudi ne. Tako, da težko rečem kako je s tem. Na dopust grem uživat, ne pa pijančevat.
Default avatar

Ramzes II

oh ja je napisal/a:
Nekdo mi je ukradel nick. Nič ne nesem s sabo, razen kar potrebujemo za na pot. 6 pack, nekaj hrane, vse ostalo kupimo dol. Cene so tako ali tako enake, ali podobne našim.
Default avatar

kakšne cene

enake cene je napisal/a:
Torej si bila na Santoriniju?
Default avatar

santorini je

kakšne cene je napisal/a:
Santorini je ena najdražjih grških destinacij... že nastanitve so dražje, cene v restavracijah sploh...

Bila sem na Rodosu pred dvema letoma, cene malo višje od naših, tudi na Kreti nekaj podobnega.
Default avatar

enake cene

kakšne cene je napisal/a:
Tudi ja. Kar nekaj otokov sem obdelala.
Default avatar

lučkica5

kok ste bedne z odgovori.. res bljek, fuj ,, sram vas bilo.
začnite se obnašat!!!!
Default avatar

Ramzes II

Ramzes II je napisal/a:
Aha pa še to, če se gre na štop je to še manj kot 200 Eur.
Default avatar

koka-+

In povejte mi zdaj, kaj je narobe s tem, če nekdo odpre temo v kateri omeni, kako je nekje drago??????

Tale čvek je isto, kot da se nekje s kom pogovarjaš na štiri oči...no ni čisto isto, ker iz oči v oči 98% ljudi ne bi bilo tako nesramnih in neotesanih s svojimi odgovori.

Ma res ne vem, kakšen pogum imajo nekateri oz. kar večina iz te teme, ko lahko svoj sarkazem izlijejo na vsakega, ki pravi, da je nekje drago.

Verjamem, da tistim, ki imajo poln kufer denarčkov, ni nič drago. Nekateri pa morajo res stisniti svoj pas, da grejo vsaj enkrat na leto malce na oddih...pa čeprav si naložijo svoj prtljažnik z živežem od doma. Kaj to konec koncev koga briga!

Jaz si sicer ne vozim hrane s seboj na dopust a mi na misle ne pride, da bom zdaj začela vsakega napadat zaradi tega...ali pa se celo norčevat...

Dajte no, a mislite, da če tukaj na MON-u sračkate po drugih ljudeh, da ste zato kaj boljše osebe? Aja, tukaj nihče ne ve, kdo je ta, ki je nesramen. Če je stik oseben iz "oka v oko "pa se morate pač lepo obnašati, saj vas tam vaš nasprotnik vidi obraz, a ne????

Res ne vem, kdaj boste postali ljudje...s takim obnašanjem to res niste.

Bljak!
Default avatar

ja itak

Tisti, ki mu je na dopustu najpomembnejša cena piva, naj si ga kupi eno gajbo v Lidlu pa pelje s sabo v kak poceni hrvaški apartma. Nima smisla hodit v tuje kraje.
Ja, kot so že napisali pred mano, Santorini je med dražjimi grškimi destinacijami. Ampak jaz sem šla tja, ker sem želela videt otok, plaže, mesteca ... Se sicer kakih hudih cen ne spomnim, ampak ker spijem eno pivo dnevno, me ne bi ravno hudič vzel, tudi če bi koštalo 5 evrov.
Če hočeš poceni pivo, pojdi na dopust na Češko. Tam se moraš pa prav trudit, da najdeš pivo za več kot 1 evro.
Default avatar

tehtnica63

prišla s Santorinija pred 2 dnevoma.
In ne boš verjel, sploh ni tako drago. Kje pa si ti pil pir? Najbrž v Oji ali Firi?
Perissa je precej cenejša. Večerja za 2 ,eur 25-30 eur, bivanje apartma z bazenom, za 2, eur 35, rentacar za cel teden 100 eur...pa kaj b še rad bolj poceni....ja in tudi pivo ni bilo 5 eur...
Default avatar

fifififif

Itak da je provokacija, ampak primerjati cene na Santoriniju, ki je ena najdražjih, če ne najdražja grška destinacija (najbrž je Mikonos vseeno dražji), je pa tudi malo mimo. Jaz sem tam dala za dve pijači pred, pazi to, 8 leti 17 EUR!

Se pač NA SANTORINIJU poleg pijače plača še razgled in ekskluzivna lokacija in še kaj.

Če pa s svojo temo želiš oblatiti grške otoke na splošno, te pa prosim, da najprej kakšnega še obiščeš in nato narediš analizo cen. Boš videla, da je stvar popolnoma drugačna.

Veš, tudi Dubrovnik je drag;)

Moderatorji

Potovanja.Over.Net
Potovanja.Over.Net